Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

    За акумулатор Bosch -91 лева.За 2 предни пружини CS Germany -115 лева. Цените са с доста голяма отстъпка.
    CR-V 2.0i RVSi 147PS

    Коментар


    • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

      За 1г. откакто съм я купил и около 15000км. пробег съм сменил:
      1.Ангренаж+другите 3 ремъка+ролки и семеринги и гарнитура.Масло и филтри:около 300лв.смяна от майстор.
      2.Нов изпарител+клапан+нови маркучи и тройници;140лв.смяна от майстор.
      3.Ново задно гърне-120лв.
      4.Голям тампон заден носач-около 20лв. и много мъки при смяната.
      5.Тампони на диф и мотор;около 200лв. общо всичките.
      6.Задни амортисьори +тампони;около 200лв. общо.
      7.Предни амортисьори+тампони;пак около 200лв. бяха.
      8.Ремонт стартер-80лв.
      9.Карета и лагери отпред-320лв.смяна от майстор.
      10.Много дребни неща,като биалетки маншончета и т.н. за които не съм си водил статистика;около -100лв.
      В резултат на всичките тези ремонти почна да става "кола".За тази година съм оставил,съединител и смяна на всички течности и масла по диф, скорости, спирачки и т.н.Цените са с отстъпки повечето.

      Коментар


      • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

        Здравете
        В последния месец купих акумулатор Бош за 115 лв без остъпка,рециклиране на кардан баланс и смяна на двете му карета с транспорт монтаж и демонтаж 200 лв.
        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

        Коментар


        • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
          Марката - световно неизвестна, някъде тук мисля, че я коментирахме, BluePrint. Английска фирма дистрибутор, т.е. Нещо, произведено Някъде за тази фирма.
          Малко старо е това мнение, но който не е разбрал - "BluePrint" са част от "Билщайн груп". Че се правят в Китай, правят се
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

            Здравейте колеги

            решавам да споделя и аз цени за ремноти на ЦРВ 1 в Бош Сервиз Варна - до КАТ:

            смяна ангренаж - 144
            смяна водна момпа - 36
            ремонт охладителна с-ма - 24 (рабирай смяна на цъфнало маркуче ф10мм)
            смяна втулки преден носач - 2*60 - 120
            реглаж клапани - 36 (след като изревах на умрело за това че ме дерът и свалиха от 72)
            общо - 360


            Моля за коментар на по-опитните колеги дали цените са нормални за този вид ремонт/смяна

            благодаря !

            Коментар


            • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

              .....

              TT
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                ..."BluePrint"...
                Като им видях качеството на каретата за кардан, тая т.нар. фирма ми е в челните места в списъка, отзад напред. А продават някои неща на цени като за оригинални части. Преди каретата и един маркуч за съединител - еми докато не го смених течността в казанчето почерняваше за 3-4 дена.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Като им видях качеството на каретата за кардан, тая т.нар. фирма ми е в челните места в списъка, отзад напред. А продават някои неща на цени като за оригинални части. Преди каретата и един маркуч за съединител - еми докато не го смених течността в казанчето почерняваше за 3-4 дена.
                  Да, аз изгорях с менте датчик BluePrint за налагане на масло, та плащАх и пътна помощ до дядо Владо, добре, че беше близо - от бившето ГУСВ училище в Суходол.
                  Лошото е, че сайтовете са пълни с части от тази "марка".
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Като им видях качеството на каретата за кардан, тая т.нар. фирма ми е в челните места в списъка, отзад напред. А продават някои неща на цени като за оригинални части. Преди каретата и един маркуч за съединител - еми докато не го смених течността в казанчето почерняваше за 3-4 дена.
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Да, аз изгорях с менте датчик BluePrint за налагане на масло, та плащАх и пътна помощ до дядо Владо, добре, че беше близо - от бившето ГУСВ училище в Суходол.
                    Лошото е, че сайтовете са пълни с части от тази "марка".
                    Не съм купувал нищо от тая марка, но бях на косъм да купувам съединител blueprint тъй като ме уверяваха, че оригиналния е такъв както и още много части по колата от подписа, а тя се слави като много здрава.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                      Блупринт са само пакетажници на евтина стока от разлини производители, обикновено китайски.

                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                        За 4 бр. свещи NGK френски и въздушен филтър джапан партс -32 лева.С голяма отстъпка от приятел.
                        CR-V 2.0i RVSi 147PS

                        Коментар


                        • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                          Здравейте
                          За смяна на преден ляв носач е предни биалетки общо с труда и частите 150 лв.
                          ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                          Коментар


                          • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                            Смяна на втулката на рейката, втулка от бултрако 80 лева, сямна 20 минути - 0 лв.
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                            Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                            Коментар


                            • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                              Смяна на двигателно масло,масло на диф.+маслен и въздушен филтър+свещи-180лв.при Хонда Омбре

                              Коментар


                              • От: За ремонтa на......на CR-V 1-ва генерация платих!

                                Юби ко на Горубляне
                                2 предни биалетки CTR
                                Неоригинална гарнитура на капака на клапаните
                                пластмасова капачка на главата
                                общо 200 лв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X