Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota land cruiser 73 /project/

    Не знам дали темата е за тук но ако не нека я преместят модовете.
    Доста се чудих дали да отвортя темичка с проектче ако мога така да го нарека но вече съм почти сигурен че ще се заиграя с новата си играчка освен със старата и може и да се получи интересна тема
    В избора си каква марка джип да си взема не съм имал много съмнения защото всеки знае кое е най доброто а то е именно Тойота. Аз се спрях на 73-ка хардтоп. Тойотката ще се кара като евридейка и в яката кал няма да я вкарам никога. Леки офроуд-барбекюта ДА но за спорт няма да се ползва твърдо. Ще я направя предимно лъскач, кафеджийка, евридейка, и кола за риболов и за да ми носи дрифтарката на платформа. Всичко това обаче не ми пречи да се заиграя с нея малко
    След доста търсене и обикаляне из БГ накрая се взех ей тоя екземпляр.



    Има доста забележки по но нищо серьозно и е добра платформа за това което ще правя. С малко труд и малко повечко пари ще се получи.
    Ето какво направих аз веднага след като я регистрирах. Махнах и ловджийската броноя защото ще се прави друга в стил Славянко




    Понеже колата се е ползвала от старият собтсвенник само за лов вътре си беше доста мизерна и миришеше буквално на обор. С помоща на жената се захванахме яката. Аз се захванах да позакърпя леките ръждички



    А тя се захвана с тапицериите



    След това малко по окачването че нямаше грам амортисьор




    Днес пък запретнах ракави и си направих предната броня. Павката и той има малко дял в нея понеже ми даде една добра идея и ето го готовият продукт.



  • #2
    От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Хубава играчка

    Бронята много ми харесва.Браво.

    Какви са тези "рога" на капака ?

    Коментар


    • #3
      От: Toyota land cruiser 73 /project/

      "Рогите" държат джама като се свали да не подскача.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Toyota land cruiser 73 /project/

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        "Рогите" държат джама като се свали да не подскача.
        т.е. отваря се напред ?
        Интересно. Не бях виждал такъв модел на Тойота.

        Коментар


        • #5
          От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Браво за начинанието, но ще е жалко ако не я изподерем и поокаляме тази зима.
          Какъв джип е, ако не е издран и окалян ?

          Шегувам се- естествено-
          Поздравления за ентусиазма!
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #6
            От: Toyota land cruiser 73 /project/

            Да само дето при мен старият собственик като кърпил рамката на джама смъкнал пантите и не ги сложил обратно. Като я купувах къде ли не търсихме ама в крайна сметка не се намериха и я купих без тях. В тоя ред на мисли сега си търся панти. Не че някога ще пусна джама ама искам всичко в оригинал

            Коментар


            • #7
              От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Радвам се че мога да помогна , със здраве да си я ползваш и тея лафове за пред кафето ги разправяй на някои които не те познава
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • #8
                От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Е добре де може да го калям понякога но само ако калта не е по висока от праговете. Жената така го лъсна че ще ме убие ако го окалям отвътре

                Коментар


                • #9
                  От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Може ли да снимаш странично ?
                  Искам да видя колко е издадена напред бронята(крада идеи ).

                  Коментар


                  • #10
                    От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    Може ли да снимаш странично ?
                    Искам да видя колко е издадена напред бронята(крада идеи ).
                    Може нп. Утре ще са ми готови и новите изнесени джанти и тъкмо ще и направя една фотосесия

                    Коментар


                    • #11
                      От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Човек рано или късно си прави избора.

                      Правилно си постъпил ,поздравявам те.

                      Искам да кажа ,на всички
                      ,аз не съм предполагал ,че Славян някога може да отиде да кара в калта
                      FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                      BJ42 04 1982
                      FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                      LZ 2 BHB

                      Коментар


                      • #12
                        От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Браво, супер е станала.....те си от малцината на които жените им помагат ! Ще питам на едно място в София за панти и ще пиша ако имам резултат.
                        LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                        E23,E36,E46,E39,E61.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                          Човек рано или късно си прави избора.

                          Правилно си постъпил ,поздравявам те.

                          Искам да кажа ,на всички
                          ,аз не съм предполагал ,че Славян някога може да отиде да кара в калта
                          Благо и аз не си се бях представял ама ей на Но както си написал "човек рано или късно си прави избора"

                          Първоначално публикуван от Stefan Преглед на мнение
                          Браво, супер е станала.....те си от малцината на които жените им помагат ! Ще питам на едно място в София за панти и ще пиша ако имам резултат.
                          Тя жената се радва повече на джипката от мен. А за пантите дано има резултат

                          Коментар


                          • #14
                            От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            Днес трябваше да са ми готови джантите но уви повечето в тая държава са супер сеиозни. Бях планувал през уикенда да ги ошкуря боядисам и монтирам но няма да е тая събота и неделя.
                            Затова пък днес се сдобих с една нова придобивка с която да стряскам ученичките по спирките

                            Коментар


                            • #15
                              От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Джантите ги занеси на пясъкоструй, а после кеф ти поцинковане, кеф ти епоксиден грунд и боя. Това ако не искаш да ръждясат с първата сол по улиците.

                              Специално за джанти, пясъкоструя няма алтернатива.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X