Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota land cruiser 73 /project/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Toyota land cruiser 73 /project/

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    Горката ..йотка....нямала да се ползва за офроуд.....жалко
    Не искам и тук да се вкарвам във филма. Имам една дрифтарка която ми е за спорт през лятото и там съм наринал толкова пари че дори не искам да си помислям. Та в тоя ред на мисли един бирник ми стига. Вкарам ли я веднъж в калта ще се почне и като се знам после спиране няма. Затова ще си я ползвам всекидневно за да мога да и се радвам по дълго време. От време на време ще се ходи с нея на леки разходки с Русенската дружина за да не забрави съвсем че е джип и това ще е. Но ще има леки ъпгрейди по натам това е със сигурност Но пак казвам че ще е в рамките на разумното.
    Последно редактирано от slavianko; 05-10-11, 10:13.

    Коментар


    • #32
      От: Toyota land cruiser 73 /project/

      Днес си поиграх да сменям каренцата на предният кардан че направо бяха запекли. Сега проблем стана с мястото на номера защото не ми се иска да си дупча капака за да го сложа там



      Накичих Тойотката и с халогенки. Само тия дни ще взема ксенона който имам на дрифтарката и ще го сложа на тук че ще е по нужен на джипа.

      Последно редактирано от slavianko; 05-10-11, 18:37.

      Коментар


      • #33
        От: Toyota land cruiser 73 /project/

        На номера не му е там местото!Не се вижда и ще си имаш проблеми с МиЛИцията
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #34
          От: Toyota land cruiser 73 /project/

          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
          На номера не му е там местото!Не се вижда и ще си имаш проблеми с МиЛИцията
          Със сигурност. Днес не остана време за него и утре ще го мисля. Проблема е само че не искам да си дупча капака за да го сложа там и ще има дилема утре къде как итн.

          Коментар


          • #35
            От: Toyota land cruiser 73 /project/

            То и на капака ще имаш проблеми. Изрежи му една подложка и го сложи на бронята.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              От: Toyota land cruiser 73 /project/

              Честито за придобивката и много беззаварийни.Имам 32х11.5х15 с 13мм грайфер-АТ-ако проявяваш интерес,разбира се.А пясакоструй в Русе има много.
              Последно редактирано от Гена; 05-10-11, 21:51.

              Коментар


              • #37
                От: Toyota land cruiser 73 /project/

                Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                Честито за придобивката и много беззаварийни.Имам 32х11.5х15 с 13мм грайфер-АТ-ако проявяваш интерес,разбира се.А пясакоструй в Русе има много.
                Уж ти писах на ЛС но така и не разбрах дали съм успял Та ако не съм дай някаква цена за гумите

                Коментар


                • #38
                  От: Toyota land cruiser 73 /project/

                  Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                  Уж ти писах на ЛС но така и не разбрах дали съм успял Та ако не съм дай някаква цена за гумите
                  Успя, имаш лично.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Toyota land cruiser 73 /project/

                    Всъшност не можах да устоя на предложението на Гената и ето го резултата





                    Много добре стоят на колата и съм супер доволен от към визия. За качествата на тоя модел гуми ще споделям след време но те са доста познати на повечето от вас така че ...
                    Имам само един проблем. Понеже са доста широки и при пълен ляв лявата гуми ми опира съвсем леко в ръбчето на подкалника и утре ще се наложат малко интервенции Пък ако не се получи по лесният начин ще вдигна малко джипа няма как.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Toyota land cruiser 73 /project/

                      Така като гледам ще трябва да повдигнеш малко,сега се сетих,че имам предни пружини.Обади се има и един друг вариант много евтин и ефикасен.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Toyota land cruiser 73 /project/

                        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                        Така като гледам ще трябва да повдигнеш малко,сега се сетих,че имам предни пружини.Обади се има и един друг вариант много евтин и ефикасен.
                        По натам със сигурност ще се вземе някакво окачване да я лифтна леко. Но за сега имам някой по належащи неща. Като за първо време обаче според мен най лесният вариянт е едни подложки на пружините правени при бай стругар и да си удължа амортисьорите от към ушите. Но ако има друг по ефикасен и бюджетен вариянт направо ми го казвай
                        Последно редактирано от slavianko; 10-10-11, 20:46.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Toyota land cruiser 73 /project/

                          Младежи моля ви споделете евтиния и ефикасен метод за повдигане
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • #43
                            От: Toyota land cruiser 73 /project/

                            И аз се интересувам от ефтиния вариянт, че и моята има нужда от повдигане.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Toyota land cruiser 73 /project/

                              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                              Младежи моля ви споделете евтиния и ефикасен метод за повдигане
                              И аз искам да го знам.
                              Също така чакам съвети от вас с колко ще е най удачно да я ливтна с подложките. Идва ми на идея нещо от сорта на 5см но не знам това малко ли е много ли е и ще се радвам на мнения от ваша страна.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Toyota land cruiser 73 /project/

                                Днес установих също че с тия изнесените джанти и широки гуми и при тоя дъжд джипа беше целият в кал та дори на тавана пръска. Ще трябва да сложа уширители на калниците но си търся от тия оригиналните дето са на модела. Ако на някой му се намират за продаване да свирка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X