Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

    Г-н Христов, домейна не работи и немога да изтегля заявка....ще има ли отстъпки в хотела? Мислим със трайчето да дойдем ама да видим...

    Коментар


    • #17
      От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

      35 участника стартират в събота в последния кръг от "ATV Challenge Cup" ! Ето и промо видеото...

      Коментар


      • #18
        От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

        Доста състезатели,ще участват в зимното издание на "АТВ Чалъндж Къп"!
        На всички пожелаваме,успешно представяне и голяма веселба!!!
        ТюркеДжиев старши
        sigpic

        Коментар


        • #19
          От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

          40 участника застават на старта в събота в последното за годината АТВ състезание ! Списък на участниците и програма !

          Коментар


          • #20
            От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

            Ха. Бъгита не бях виждал досега на Дълбок дол. Може и да съм изпуснал някое състезание. Предполагам ще бъдат само горе.

            Преди не помня вече колко години гледахме моторетките в дола и никой не вярваше, че и АТВ-тата ще минат там. Излишно е да обяснявам екстаза на всички като ги видяхме. Та тайничко ще се надяваме и на бъгитата. Един беше правил опити с Витара да минава трасето...

            Коментар


            • #21
              От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
              Ха. Бъгита не бях виждал досега на Дълбок дол. Може и да съм изпуснал някое състезание. Предполагам ще бъдат само горе.

              Преди не помня вече колко години гледахме моторетките в дола и никой не вярваше, че и АТВ-тата ще минат там. Излишно е да обяснявам екстаза на всички като ги видяхме. Та тайничко ще се надяваме и на бъгитата. Един беше правил опити с Витара да минава трасето...
              Обявено е като клас бъги,а всъщност е УТВ,това се катери навсякъде,като коза и скача като кон!
              ТюркеДжиев старши
              sigpic

              Коментар


              • #22
                От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                Значи стискаме палци да ги видим в дола.

                Коментар


                • #23
                  От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                  Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                  Значи стискаме палци да ги видим в дола.
                  Дерето е тясно за тях, ако се справят добре, за следващата година ще ги вкараме и там

                  Коментар


                  • #24
                    От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                    Абе то и онзи път за който говорех никой не знаеше, че АТВ-тата ще минават в дола.... Трябва да е било първото състезание с АТВ-та на Дълбок дол.

                    Коментар


                    • #25
                      От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                      Малко снимки от днес!



















                      Красавец !!!...(Полариса де)
















                      ...лека аварийка



                      ...и още еднааа




                      Разбира се имам и още кадри, но като(ако) му дойде времето!!!

                      ...пък и да дам шанс на Тодор Христов



                      Последно редактирано от kocha; 29-10-11, 19:44.
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • #26
                        От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                        Ето и резултатите с малко закъснение...

                        Резултати ДЕН 1 Резултати ДЕН 2

                        Коментар


                        • #27
                          От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                          Накратко и аз да нахвърлям впечатленията си от изминалия уйкенд: Получи се много добре, стана много добро състезание, особено в клас Хоби, кадето бяха съсредоточени най-много участници. И в трите манша имаше много емоции, оспорвана надпревара и спортсменство. Времето също беше много благосклонно към състезатели, организатори и зрители и се получи истински спортен празник. Понеже машината на сина ми получи технически проблем не можах да се включа в купона, за което много съжалявам, но все пак успях да опитам от печеното прасенце. Голяма вкусотия! Наистина не ми остана време да се "размажа" на кетъринг "Валентино" с ледена бира в ръка да се припичам на есенното слънце. Но пък здравата габровска група се погрижи да не остана гладен и жаден. Вечерите с тях пред камината също бяха обилни, тежки и напоителни.
                          Ще понапиша и за впечатленията ми от състезателите, като правя уговорка, че изказвам лично, неангажиращо мнение: Джуниърите нещо много са пораснали, стъпват здраво на земята, карат големи мощни машини и като ги гледам колко бързо са дръпнали напред догодина ще прескочат "Хоби"-то и ще създадат много проблеми на "Експерт"-а. А там нещо изобщо нямаше никаква интрига. Калин Лесидренски безапелационно "отвя" всички други, Мартин Аламуров отново го съпътстваха технически проблеми /за кой ли път вече/ и според мен може би трябва да смени канадско-американската машина с нещо по-надеждно. Не знайно защо много от записалите се и доказали се участници не стартираха и на практика провалиха надпреварата в "Кралския" клас. В Хоби Стоян от Несебър мото е дръпнал здраво напред и макар и с неподходяща машина здравата припоти Емил Трайков. Приятната изненада за мен беше 1 нов състезател с Ямаха Раптор, който здравата ми дишаше във врата и втория и третия манш си мислех, че няма да ми стигнат силите да удържа до края. Митето Милешки вече не е зрител или съдия а състезател с големи шансове да влезе в призовото класиране, ако догодина продължи така добре да кара. Макар и да правеше дребни грешки изобщо не се изморяваше и голяма част от мускулната ми треска я дължа на него.
                          Каляските направиха голямо шоу, но за съжаление беше твърде за кратко.
                          В заключение: Тази година беше твърде бедна откъм състезания за четириколесни и това издание на MUD or SNOW Challenge CUP се оказа черешката на тортата.

                          П.П. Да помоля всички които здраво снимаха събота и неделя на трасето да качат тук фото и видео.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                            ЦИТАТ на Генчев:
                            "Мартин Аламуров отново го съпътстваха технически проблеми /за кой ли път вече/ и според мен може би трябва да смени канадско-американската машина с нещо по-надеждно."

                            Генчев,това "БЕЗНАДЕЖНОТО АТВ" му донесе второ място в източноевропейския шампионат ,а технически проблем сега дори не сме имали просто видяхме ,че е изпуснала гарнитурата между картерите и Мартин прецени ,че е по разумно да не стартира .
                            Да те светна че от предния ЧАЛЪНЖ не сме имали грижи с машината ,за разлика от теб който при всяко идване в Троян в последния момент търсиш Митака да съживява НАДЕЖНИТЕ ти атевета!
                            Моля те занапред не изказвай мнение относно другите учасници гледай първо себе си и тогава давай препоръки!
                            Мисля ,че твоята силна област са бирата и кетъринга!!!!!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                              Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                              ЦИТАТ на Генчев:
                              "Мартин Аламуров отново го съпътстваха технически проблеми /за кой ли път вече/ и според мен може би трябва да смени канадско-американската машина с нещо по-надеждно."

                              Генчев,това "БЕЗНАДЕЖНОТО АТВ" му донесе второ място в източноевропейския шампионат ,а технически проблем сега дори не сме имали просто видяхме ,че е изпуснала гарнитурата между картерите и Мартин прецени ,че е по разумно да не стартира .
                              Да те светна че от предния ЧАЛЪНЖ не сме имали грижи с машината ,за разлика от теб който при всяко идване в Троян в последния момент търсиш Митака да съживява НАДЕЖНИТЕ ти атевета!
                              Моля те занапред не изказвай мнение относно другите учасници гледай първо себе си и тогава давай препоръки!
                              Мисля ,че твоята силна област са бирата и кетъринга!!!!!!!
                              Не съм писал "БЕЗНАДЕЖНО АТВ" естествено, че има много по-безнадеждни машини Кан ам е уважаван от мен бранд със сериозни успехи в много екстремни моторни спортове. Но доста пъти така се случва да имате технически проблеми. Не съм бил близо до Вас, както вече писах си имах грижи и не знам каква е повредата, но е факт, че сина ми със счупено кавасаки без да му е правен основен ремонт до този момент убедително спечели, това мисля, че всички го видяха...

                              Освен това вече писах, че:
                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              ...

                              Ще понапиша и за впечатленията ми от състезателите, като правя уговорка, че изказвам лично, неангажиращо мнение: ...
                              Не искам темата да се обръща в Кан-Ам с/у Кавасаки или в лични нападки.
                              А хапката и пийката ми е стара страст, но още не мога да те стигна.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                От: MUD or SNOW Challenge CUP 28-30 ОКТОМВРИ

                                Кратък репортаж по ТВ7 в централните новини, а в неделя по-разширен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X