Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се краде стоп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се краде стоп

    Видях това в друг форум и съм потресен Възможна ли е такава наглост!









    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    Re: Как се краде стоп

    Каква е връзката с аудито ?
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: Как се краде стоп

      Това нищо не е - на Мазда 3 и режат профилно цялата предна броня за да гепнат халогените
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Re: Как се краде стоп

        Някой пита ли мангалите по ул.Симеон за произхода на частите , особено на японските автомобили!Абсурд е масови японски автомобили на по 12-15г. разфасовани на части да надвишават неколкократно стойността си която имат като автомобили в движение.

        Коментар


        • #5
          Re: Как се краде стоп

          Не знам ама по принцип стоповете също се маркират, а аз лично дори да си търся втора употреба никога няма да си купя маркирани
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            Re: Как се краде стоп

            Аз затова съм твърдо решен да си купя една или две камери и да ги инсталирам на местата, където паркирам пред нас.

            Просто има такива говна (с извинение) в София, че срам да ме хване само като гледам.

            Някой си е упражнил ключа върху предната ми врата преди 2-3 дни. Тази сутрин излизам да извеждам кучето и гледам на 4-5 коли им спаднати гумите и то на паркинга ! Не че са блокирали нещо.

            Пък на жена ми на колата какви работи правят редовно, просто не е истина. Първо и направиха предния капак на дреп - един огромен Х от едини край до другия. После и бяха хвърлили паве по предния капак. Като връх на всичко някой и беше пльокнал ФЕКАЛ на предното стъкло.

            Абе всякакви БЕЗУМИЯ, аз не знам тея хора как живеят със себе си и не ги ли е срам, че майка ги е родила !

            Въпрос на няколко дни е да си взема камера и после такива като ги оснимам - ще ги пускам тук и на всички форуми за масов побой. Само това може да ги оправия тея мен ако ме питате, защото явно те са си помръжляци по душа и с приказки нищо няма да стане.
            VW Touareg V10, 5000cc

            Коментар


            • #7
              Re: Как се краде стоп

              Попринцип съм много "за" написаното горе и при мен има подобни проблеми, е не с чак толкова поръжения но има.
              Всичко това е от завистта на съседи, които като те срещнат ти се усмихват лицемерно, а в същото време се чудят как да ти направят кофти. ИМА НАВСЯКАДЕ ТАКИВА ГАДОВЕ.

              Добре си решил да сложиш камери, ама трябва да е добре осветено, за да може да го видиш кой. По принцип се комбинира камерата заедно с блиц лампа, тя осветява добре, но когато му светне, келешът може би ще се въздъжи да прави простотии.
              Ако имаш вариант направи го ще има доста материал-сигурен съм.
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                Re: Как се краде стоп

                За камерата и лампата-хубаво,но нека лампата е инфрачервена и да ти сигнализира само на теб,че нещо става.И ако бяхме нормална държава,а не ненормална,след като слезеш до колата с една лопата или крак от маса и изпотрошиш и ребрата и главите и особено и най-вече ръцете на тези специалисти,би трябвало даже да ти бъде изказана благодарност от властите!Аз лично бих постъпил така,даже и без благодарност!
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #9
                  Re: Как се краде стоп

                  Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                  За камерата и лампата-хубаво,но нека лампата е инфрачервена и да ти сигнализира само на теб,че нещо става.
                  Да, това върши раборта, но на места където е забранен достъпът на хора, тогава е ясно, че има ли движение значи има "нарушител", но за публични места и паркинги не е удачно, по простата причина, че всеки който мине покрай колата ти джаджата ще ти сигнализира и ти ще скачаш да видиш какво става, а всъщност може да е съвсем обиновен минувач.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Как се краде стоп

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    За камерата и лампата-хубаво,но нека лампата е инфрачервена и да ти сигнализира само на теб,че нещо става.И ако бяхме нормална държава,а не ненормална,след като слезеш до колата с една лопата или крак от маса и изпотрошиш и ребрата и главите и особено и най-вече ръцете на тези специалисти,би трябвало даже да ти бъде изказана благодарност от властите!Аз лично бих постъпил така,даже и без благодарност!
                    Може би не е добре, че точно аз го казвам, но вместо лопата, или да си чупиш столовете и масите, предлагам въздушна пушка,
                    китайска, 35лв. с оптиката(пак китайска). Изстрел и я хвърляш в някоя река, след като и изкривиш цевта, като скоба.
                    После следващата и следващата, до като се възпитат!!!!
                    Аз ги бях почнал с ловната, но като ми поседя на трупчета две години в районното, след сигнал от добронамерени съседи, минах на пневматика. Първо на пистолети, но са много неточни и скъпи,
                    та препоръчам горното...!!!!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Как се краде стоп

                      Аз пък препоръчвам гараж! И избягване на гъзарски коли

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Как се краде стоп

                        Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                        Аз пък препоръчвам гараж! И избягване на гъзарски коли
                        Гараж не всеки може да има при тая "архитектура" в БГ! А по въпроса за гъзарските коли ... на баща ми преди време му източиха бензина от Жигулата с помоща на кирка, що да се мотат с разбиване на капачката и маркучи разни!!! Веднъж пък си намери Жигулата на 4 крика, без колела! После прави заменки крик за джанта! Така че " За всеки влак си има пътници"!
                        За крадените части - докато има кой да купува ще има и кой да продава! Та нали тоя стоп ,в крайна сметка е заминал при някой , който кара също такава кола, и който е можел да си го купи и от магазина, ама си е направил икономия - за сметка на друг!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Как се краде стоп

                          Правилната застраховка си остава решението. Нека специалните бригади на застрахователя си се оправят с тези неща, да си го намират този, да си му трошат ръцете...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Как се краде стоп

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Правилната застраховка си остава решението. Нека специалните бригади на застрахователя си се оправят с тези неща, да си го намират този, да си му трошат ръцете...
                            Относно "правилната застраховка" пък мога да разкажа следния случай: Преди време откраднаха на един човек BMW М5 ,застраховано разбира се, ито при "правилния застраховател"! Застрахователа много бързо "издири" и докара на ощетения си клиент BMW M5 ,даже същото на цвят! "Ама това не е моето" - казал клиента! " Еее айде са де, да не се разправяме! Ми вече Е твоето!" - казал застрахователя! Така че помислете си какво спонсорирате ,застраховайки при "правилния застраховател"!
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Как се краде стоп

                              Хехе, не знам до колко това е вярно.. Нали номерата няма да съответсват на документите и пр. Значи едно време, когато си бяха СИК и ВИС може и да е станало такова нещо, но сега се съмнявам.

                              Аз досега съм като цяло доволен от застрахователите си. Да чукна на дърво не са ми крали нищо, та не знам, иначе разни простащини като дране с ключ та дори и собствен damage като оставяне на броня в невидяна кашпа - все си е било ок.
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X