Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

    Отвори врати специализиран сервиз за обръщане на дирекцията в град Пловдив!
    Предлагаме цялостна услуга - части, обръщане, стенд, обслужване и пастиране от професионалисти, с други думи - давате ни един очукан автомобил с дясна дирекция - връщаме Ви чисто нов с лява дирекция
    Цените варират, зависи от автомобила, трудът е между 1000 лв. и 1600 лв. , в която цена са включени консумативите по обръщането, стенд, пастиране, цялостно почистване /изпиране ако времето го позволява/ , даваме гаранция за свършения труд!
    Сервизът се намира в град Пловдив срещу гара Филипово.
    Телефон за контакти - 0898697106 - Димитър
    Сън, почивка забравете и не бройте колко мрете,
    гладни, жадни, но безстрашни по пътеки стръмни, прашни слезте в нивята бойни с живи класове безбройни. Не жалете враговете - жътва кървава жънете.

    Коментар


    • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

      Първоначално публикуван от ranethel Преглед на мнение
      Отвори врати специализиран сервиз за обръщане на дирекцията в град Пловдив!
      Предлагаме цялостна услуга - части, обръщане, стенд, обслужване и пастиране от професионалисти, с други думи - давате ни един очукан автомобил с дясна дирекция - връщаме Ви чисто нов с лява дирекция
      Цените варират, зависи от автомобила, трудът е между 1000 лв. и 1600 лв. , в която цена са включени консумативите по обръщането, стенд, пастиране, цялостно почистване /изпиране ако времето го позволява/ , даваме гаранция за свършения труд!
      Сервизът се намира в град Пловдив срещу гара Филипово.
      Телефон за контакти - 0898697106 - Димитър
      Колега казваи колко парички ше ми искаш да обърнеш едно Mitsubishi Pajero 2 facelift.Обръщането за колко дена го правите.
      Всичко ли обръщате,говоря за кори на врати,абсолютно всички уреди.
      видях,че на дясната дирекция,ръчната спирачка е от дясно,а и лостовете са разменети(скорости от дясно,малката ръчка от ляво)
      Частите как ше ги намериме(табла,жици,тръби,реики и т.н.)

      Даваи да се разбираме,да ме улесниш!
      '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
      '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
      И разни BMW-та...

      Коментар


      • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

        Първоначално публикуван от Bavarcho Преглед на мнение
        Колега казваи колко парички ше ми искаш да обърнеш едно Mitsubishi Pajero 2 facelift.Обръщането за колко дена го правите.
        Всичко ли обръщате,говоря за кори на врати,абсолютно всички уреди.
        видях,че на дясната дирекция,ръчната спирачка е от дясно,а и лостовете са разменети(скорости от дясно,малката ръчка от ляво)
        Частите как ше ги намериме(табла,жици,тръби,реики и т.н.)

        Даваи да се разбираме,да ме улесниш!
        Колега, звънни на телефона да се разберем направо
        Сън, почивка забравете и не бройте колко мрете,
        гладни, жадни, но безстрашни по пътеки стръмни, прашни слезте в нивята бойни с живи класове безбройни. Не жалете враговете - жътва кървава жънете.

        Коментар


        • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

          Първоначално публикуван от mimi841003 Преглед на мнение
          zdraveiteiskam da si obyrna volana na mercedes E200...interesuva me koi 4asti trqbva da smenq i koi ne...za da si pravq smetka za cenata nakraq.blagodarq predvaritelno za pomo6ta.

          Здравейте, искам да си обърна волана на Мерцедес Е200. Интересува ме кои части трябва да сменя и кои не, за да си правя сметка за цената накрая. Благодаря предварително за помощта.
          Ако става въпрос за новата Е класа разбрах, че е доста сложна манипулацията. Много неща се правят и частите са толкова скъпи, че няма смисъл да се прави. Но ако искаш си провери, щото това го разбрах в разговор с хора, които също искали да обръщат Е класа. От същите приятели чух, че за ML, първите и лекия фейслифт, /не новите/ се намирали части и манипулацията се правела сполучливо и на добра цена за модела.

          САМО ДА ПОЯСНЯ, ЧЕ ОБРЪЩАНЕТО НА ВСЯКА КОЛА Е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО/РАБИРА СЕ ИМА И ДОСТА ОБЩИ НЕЩА - РЕЙКА, СПИРАЧНИ МАРКУЧИ И Т.Н./, ТАКА ЧЕ СЕ КОНСУЛТИРАЙТЕ ЗА ТОЧНИЯ МОДЕЛ ПРЕДИ ДА ВЗЕМАТЕ, АКО ИСКАТЕ ДА ОБРЪЩАТЕ. ДАЖЕ МОЯ СЪВЕТ ПЪРВО ТЪРСЕТЕ ЧАСТИ , ЩОТО КАТО ИМАТЕ ЧАСТИ - КОЛИ В АНГЛИЯ БОЛ, МАКАР ЧЕ И ДА СЕ ПОКАРА С ДЕСЕН НЯКОЛКО МЕСЕЦА НЕ Е НЕЩО СТРАШНО.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

          Коментар


          • До: Re: Да ви представя новата ми джипка...

            [quote=disem;164921]Обръщанката на волана в Турция е 1000-2000 лв. /в зависимост от модела/ с ВСИЧКО - части+труд.[/q

            Коментар


            • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

              колега колко долу горе може да ми струва смяната на волана на pajero 96г.(части+труд)долу горе.предварително благодаря

              Коментар


              • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                Тва с Турция май са някви митове само. Нека някой, който е обръщал там да се включи, защото просто има модели, за които частите са много скъпи. Няма как да стане. Винаги има изключения - познат с автоморга, случайно намиране на евтини части или случайно в Турция на масов модел да са евтини нови. Там до колкото знам в Истанбул има морги в които "Няма, няма", простират са на декара и имат много неща. Ако от там бълват части може да стават евтино, иначе не ми се вярва.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                Коментар


                • До: Re: Да ви представя новата ми джипка...

                  [QUOTE=martin 799444;621951]
                  Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                  Обръщанката на волана в Турция е 1000-2000 лв. /в зависимост от модела/ с ВСИЧКО - части+труд.[/q
                  А аз се чудя защо към ГКПП " Капитан Андрево" такъв наплив от коли с десен волан
                  Ако за труд взимат 2000 лева(по наши пари)или 2000 евро по ми се вярва.
                  Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                  New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                  Коментар


                  • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                    от всичките осем страници изчетох само простотии на някой който си убива времето по форумите.нищо същественно и нищо което да ти свърши работа .единственното нещо беше адреса и телефона на момчето от пловдив и което посочва къде се намира сервиза за което аз смятам да проверя и тогава ще ви напиша.а за местото където ги обръщат в БЪЛГАРИЯ съм чувала и сега ще ми дадат адреса и ги правят професионално е във КЪРНАРЕ.нека някой който е обръщал да пише а не някой просто да си пише глупости и да дава глупави съвети!!!!

                    Коментар


                    • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                      Хехе. Браво Вилиана. Първи пост във форума и вече се караш. И аз съм на мнение, че доста хора пишат не по темата. Акъли да не се обръща, не знам си кво, а темата е Обръщане на волан, който е влезнал явно мисли да го прави. Това за Кърнаре сме го чували отдавна. Дано ги правят добре. На още няколко места правят, включително Митко /ranethel/, в Асеновград имало, Варна и т.н. само че аз пак ще потретя, почетвъртя. Частите са проблема. Аз бях писал и преди май - имам познат, който си намери опоскано Паджеро в Германия, взе частите и сега си търси дясно, но като му падна побърза да вземе частите, щото те са трудните иначе джипки в Англия има.Доста "обръщачи" пътуват или имат познати в Италия, Германия и купуват части от моргите и предлагат за някои модели. В някои случаи има части даже чакат, в други може месеци да се търсят на добра цена. Съгласете се, че не можеш да идеш в сервиз и да му кажеш имам Хамър H3 давай ми цена за обръщане с частите. Той не може да ти ги нарисува, нито да има части за обръщане за всички марки. Така че части като имате, майстори все се намират свестни.

                      Иначе добре дошла във форума.
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                      Коментар


                      • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                        Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                        Хехе. Браво Вилиана. Първи пост във форума и вече се караш. И аз съм на мнение, че доста хора пишат не по темата. Акъли да не се обръща, не знам си кво, а темата е Обръщане на волан, който е влезнал явно мисли да го прави. Това за Кърнаре сме го чували отдавна. Дано ги правят добре. На още няколко места правят, включително Митко /ranethel/, в Асеновград имало, Варна и т.н. само че аз пак ще потретя, почетвъртя. Частите са проблема. Аз бях писал и преди май - имам познат, който си намери опоскано Паджеро в Германия, взе частите и сега си търси дясно, но като му падна побърза да вземе частите, щото те са трудните иначе джипки в Англия има.Доста "обръщачи" пътуват или имат познати в Италия, Германия и купуват части от моргите и предлагат за някои модели. В някои случаи има части даже чакат, в други може месеци да се търсят на добра цена. Съгласете се, че не можеш да идеш в сервиз и да му кажеш имам Хамър H3 давай ми цена за обръщане с частите. Той не може да ти ги нарисува, нито да има части за обръщане за всички марки. Така че части като имате, майстори все се намират свестни.

                        Иначе добре дошла във форума.
                        БЛАГОДАРЯ !!!!!това което сте написали все пак е нещо и то добра информация!!!благодаря много!!!!

                        Коментар


                        • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                          Първоначално публикуван от viliana77 Преглед на мнение
                          БЛАГОДАРЯ !!!!!това което сте написали все пак е нещо и то добра информация!!!благодаря много!!!!
                          еее ЕЕ не се карам де !!!!може би така изглежда

                          Коментар


                          • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                            здравейте някой правил ли е обръщане на волана на Grand Vitara, колко струва, какви части са необходими, благодаря предварително
                            -------Honda CR-V 128к.с.--------
                            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                            Коментар


                            • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                              Първоначално публикуван от bat min Преглед на мнение
                              Обръщането на волана е наложително,когато задкормилното устройство няма:
                              воля,желание,кураж,елементарна пространствена мисъл,и когато не може да се примири с мисълта че се препоръчва да се кара по бавно /зад ТИР или голям автобус/по дълго време.Просто обяснено за такива хора-пътищата в наща мила татковина в 98% са КОНСТРУИРАНИ за скорости до 90км/ч,изключение са "Тракия" и "Хемус" с мах 120км/ч. Реално погледнато ТИР-овете и автобусите се движат на горната граница-90 км/ч,така че който иска-да бърза,ако и да е с ляв волан.
                              За 3 години опит с десните волани- постоянно шофиране,сега като ми се наложи да карам някоя от служебните коли с ляв волан,питам колегите"абе как ги карате тия леви волани? не ви ли е терсене?
                              Искам да поясня че никога не съм имал проблем с това че колата е с десен волан,от първата минута.
                              За мен няма значение къде е волана може и да е в средата на багажника.
                              А защо десни кормила?
                              Колите са добри,по-добри от тези които идват от Германия,относително нови на години,и най-важното на цена с до 40% по-ниска,от най-ниската оферта в Бг.
                              Има бг форум,с 70-80 потребителя.основния център е Карлово-Пловдив.
                              Общо взето ,който го страх да си седи в къщи на топло.
                              Абсолютно точно казано.

                              Коментар


                              • До: Обръщане на волана(ляв-десен) и колко струва?

                                Здравейте. Искам да ви попитам някой знае ли как стои въпроса с обръщането на волана на Jeep Grand Cherokee от 2003-а. За какви пари става въпрос (труд и части) Къде може да се извърши и за колко време?
                                Благодаря и всичко хубаво по пътищата и извън тях

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X