Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

    Колеги моля помогнете ми в избора на голф, неговорим за кьнтри.Ако вие сте на мое място коя от двете бихте избрали и защо.Ще се исползва за втора кола с една дума за распускане,ходене за риба,пикник,ски и други.

  • #2
    От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

    Въпреки че е по стар, Голф 2 Синхро.
    Успех

    Коментар


    • #3
      От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
      Въпреки че е по стар, Голф 2 Синхро.
      Успех
      И и къде са плюсовете на двойката спрямо тройката?Освен че тройката е с по-неудобни брони,но ако се поорежат всичко си идва на мястото.
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #4
        От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

        Двойката се повдига по-лесно...и по-високо. От друга страна, тройките са на по-малко годинки, съответно с по-малко ръжда. Можеш да намериш 3-ка с климатик, с дизелов агрегат...и има комби вариант, защото на синхрото багажника е много малък.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Двойката се повдига по-лесно...и по-високо. От друга страна, тройките са на по-малко годинки, съответно с по-малко ръжда. Можеш да намериш 3-ка с климатик, с дизелов агрегат...и има комби вариант, защото на синхрото багажника е много малък.
          И от какво двойката се повдига по лесно от тройката,като втулките и принципа е един и същ??Доста голфове съм повдигнал и не съм забелязал разлика освен в упорите с лагерите над предните пружини(макферсона).
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #6
            От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

            благодаря за бьрзите одговори ако има още някои да си даде мнението ще са благодарен

            Коментар


            • #7
              От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

              Има и МК2 с климатик, макар и вече да е в гаража...но за части

              Коментар


              • #8
                От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                Първо, имах двойка с много хубав климатик.Второ, повечето тройки синхро, обикновено са с повечко екстри, което води до страхотни драми в електрониката. Трето, доказано във времето Голф 2, много по-добър от Голф 3

                Пример: Единствената кола с падащи, като от втори етаж стъкла е Голф 3 (не съм виждал двойка с развалени стъклоповдигачи)

                Личното ми мнение е че, Голф 3 е издънката на VW.

                Колега, търси си Golf 2 GT Synhro, с най-нобрият и единствен за тая модификация мотор-1.8/90кс.

                Успех.

                Коментар


                • #9
                  От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                  Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                  Първо, имах двойка с много хубав климатик.Второ, повечето тройки синхро, обикновено са с повечко екстри, което води до страхотни драми в електрониката. Трето, доказано във времето Голф 2, много по-добър от Голф 3

                  Пример: Единствената кола с падащи, като от втори етаж стъкла е Голф 3 (не съм виждал двойка с развалени стъклоповдигачи)

                  Личното ми мнение е че, Голф 3 е издънката на VW.

                  Колега, търси си Golf 2 GT Synhro, с най-нобрият и единствен за тая модификация мотор-1.8/90кс.

                  Успех.
                  Доста смях има тукНай-доброто е Голф 3 ТДИ синхро.Този мотор е просто железен,просто не прави никакви проблеми.Освен понякога се скапва магнитния клапан за регулиране на турбото.Със бензиновия мотор съм имал много ядове с прекъсване след газене във вода.Вземи си тройката синхро и ако ти паднат прозорците аз ще ги оправя безплатно.А ако колегата обещае да ти оправя прекъсването и да те вади от големите локви като изгасне мотора си вземи бензинова двойка.
                  0885719173-Красимир

                  Коментар


                  • #10
                    От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                    По добре е ауди куатро,вярваи ми.
                    878511557

                    Коментар


                    • #11
                      От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                      Колега, явно си фен на тройките, а и с доста опит, а аз не съм им фен. Нагледал съм се на много тройки смъртници и затова мнението ми е такова. Но така или иначе едва ли някога ще си купя Голф отново, или какъвто и да е лек автомобил .
                      Поздрави.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                        Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
                        По добре е ауди куатро,вярваи ми.
                        Ееееее `секи Фали т`ва къде си има, айде наздраве

                        Коментар


                        • #13
                          От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                          Колега, явно си фен на тройките, а и с доста опит, а аз не съм им фен. Нагледал съм се на много тройки смъртници и затова мнението ми е такова. Но така или иначе едва ли някога ще си купя Голф отново, или какъвто и да е лек автомобил .
                          Поздрави.
                          Не съм фен на тройките,макар че да имам тройка синхро.Но не я карам,държа си я за резервна ако се развали джипа докато го оправя да карам нея.Просто дали е синхро или не това са си коли,а аз си падам по по грубите изпълнения всяка година скапвам по едно Дискавъри,едва ли ще ми издържат тези Голфчета.Истинския джип не е лъскавия а изподрания и очукания.След като не си им фен и нямаш такъв автомобил не знам как така даваш мнения за тях.
                          0885719173-Красимир

                          Коментар


                          • #14
                            От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                            Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                            Доста смях има тукНай-доброто е Голф 3 ТДИ синхро.Този мотор е просто железен,просто не прави никакви проблеми.Освен понякога се скапва магнитния клапан за регулиране на турбото.Със бензиновия мотор съм имал много ядове с прекъсване след газене във вода.Вземи си тройката синхро и ако ти паднат прозорците аз ще ги оправя безплатно.А ако колегата обещае да ти оправя прекъсването и да те вади от големите локви като изгасне мотора си вземи бензинова двойка.
                            Сложи му предпазна кора на мотора и няма да имаш проблеми с бензина.Ако искаш на двойката сложи 1,9TDI и пак става мотори по моргите колкото искаш.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Голф 2 4x4 синхро или 3 4x4 синхро

                              Имах и гОлФ,но тва животно замалко не ме 'Утрепа' кара с 20кл, и мотора Флезна У кУпето.Аудито го карам четири години и не пипам,и е доказано че системата на ауди е по добра,голфа на зад е на единя мост.
                              878511557

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X