Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0001 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:129.4 КБ
ID:5326482Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0002 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5326483Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0003 (3).jpg
Прегледи:1
Размер:143.2 КБ
ID:5326484С тези снимки искам да покажа , че работата по проекта не е спряла, само доста намали скорост. В общи линии напредъка , е : завършена предна маска или както може да се нарече онова там с тръбите отпред. Отремонтирани предни спирачки ...правихме нови буталца, че старите бяха "тотал щета" - /изядени от мишките стоманоядци/. Променено запалване и управление на двигателя с Мегаскуърт. Както повечето от вас знаят в самото начало на проекта бе монтирано окачване "Терафирма" което засега много ми харесва, ама не е пробвано на "БАМ-БУМ" в гората. Засега толкова, надявам се скоро да има полеви тестове и "видело"
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #17
      От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

      Eй, скришник, само 3 снимки ли ти се откъснаха от сърцето. Давай инфо, нещата при теб са сериозни и такива проекти топлят сърцето на фенове като мен.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Eй, скришник, само 3 снимки ли ти се откъснаха от сърцето. Давай инфо, нещата при теб са сериозни и такива проекти топлят сърцето на фенове като мен.
        Нищо сериозно "Старт от скрапа".

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6991.jpg
Прегледи:1
Размер:113.6 КБ
ID:5326883Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6992.jpg
Прегледи:1
Размер:123.3 КБ
ID:5326884Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6993.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5326885Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6994.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5326886Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6995.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5326887Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6997.jpg
Прегледи:1
Размер:173.9 КБ
ID:5326889Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6998.jpg
Прегледи:1
Размер:155.9 КБ
ID:5326890Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6999.jpg
Прегледи:1
Размер:115.8 КБ
ID:5326895Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7000.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5326897Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7001.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5326898
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 17-12-11, 12:33.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #19
          От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

          Много добре се получава.Един съвет,внимавай с предницата(визирам калници под калници и капак)вижда се че не ляга на оригиналните стъпки,при офроуд усукванията са огромни.Ако си хванал предните тръби на твърдо към рамата и калниците рано или късно нещо ще се скъса.Другият вариант е да махнеш тампоните между купето и рамата(10 броя са) да си направиш подложки и да потсилиш стъпките на купето, всичко става едно цяло.Губи се комфорта,но за това за което гласиш джипа той ще ти е последна грижа.

          Коментар


          • #20
            От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

            Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
            Много добре се получава.Един съвет,внимавай с предницата(визирам калници под калници и капак)вижда се че не ляга на оригиналните стъпки,при офроуд усукванията са огромни.Ако си хванал предните тръби на твърдо към рамата и калниците рано или късно нещо ще се скъса.Другият вариант е да махнеш тампоните между купето и рамата(10 броя са) да си направиш подложки и да потсилиш стъпките на купето, всичко става едно цяло.Губи се комфорта,но за това за което гласиш джипа той ще ти е последна грижа.
            Благодаря колега за съвета. Ще имам предвид да решавам проблема. Сега изникна нов казус , вчера като извадих Диското за фотосесия установих че лежи на ляво от страната на водача с три сантиметра. Днес извадихме пружините и установих разлика между двете задни един сантиметър и м/у двете предни толкова. След като разменихме местата колата се хоризонтира. Някой имал ли е подобен случай?
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • #21
              От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

              Ровърите си имат десни и леви пружини.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #22
                От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Ровърите си имат десни и леви пружини.
                Тарга,сериозно ли?Класика ми стоеше на една страна,като ги смъкнах бяха различни по дължина реших,че са се улегнали различно и ги изхвърлих.

                Коментар


                • #23
                  От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                  Мотора тежи на ляво. Като сложиш и шифьора............
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                    Британска традиция- ресорите на Серийте, също са леви и десни.
                    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                    No wahalla.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                      Олекна ми. Помислих , че ми се е паднал дефектен комплект. Проблема с окачването изглежда решен , обаче реших да направя дисекция на мотора да видя кво става вътре /също като руснака дето разрязал гайдата да види какво свири вътре/. Ще гледам да снимам и да коментирам резултатите.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7053.jpg
Прегледи:1
Размер:90.3 КБ
ID:5329515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7054.jpg
Прегледи:1
Размер:107.5 КБ
ID:5329517Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7056.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5329518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7063.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5329520Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7065.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5329521Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7067.jpg
Прегледи:1
Размер:172.2 КБ
ID:5329523Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7078.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5329525Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7081.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5329526Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7082.jpg
Прегледи:1
Размер:120.6 КБ
ID:5329527 Днес установих за кой ли път , че нищо не е така както изглежда . От "греда" в "греда" Реших да проверя как изглежда мотора от вътре , и за да бъде забавата пълна, исках да разбера защо не действа лоста за включ и изключ на междинния диф. Ще продължа след "рекламите" щото без мен не могат да се оправят
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]396425[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396427[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396428[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396430[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396431[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396433[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396435[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396436[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]396442[/ATTACH] Днес установих за кой ли път , че нищо не е така както изглежда . От "греда" в "греда" Реших да проверя как изглежда мотора от вътре , и за да бъде забавата пълна, исках да разбера защо не действа лоста за включ и изключ на междинния диф. Ще продължа след "рекламите" щото без мен не могат да се оправят
                          Рекламите свършиха , продължавам. Първо мотора : Ризи , бутала сегменти без забележки , както се казва " С бутала и сегменти потропва Дядо Мраз" все пак наближава Коледа. Чудя се аз защо осмака един такъв изцеден, пък то разпред вала няма гърбици , гарнитурите на главите са правили комшулуци на поне три места и други дребни забележки за които не ми се коментира. В раздатката също трагични моменти, някакви лагери са се трошили , някой я е отварял и ремонтирал по "Особен начин" . В резултат на което установявам крива вилка за блокиране на междинния диф , този същия блокирал от разни метални отломки , изобщо пълен кеф. Абе... ако не беше ТАРГАТА да ми обясни спокойно , че няма страшно "То на тия тва са им проблемите" ДИСКОТО щеше да поеме пътя от където го върнах т.е. пункта за вторични суровини. В крайна сметка се оказа че щетите не са тотални и утре внимателно ще съберем раздатката и кутията ще отиде където и е мястото. Мотора ще чака части от братска Великобритания , ама кога и аз не знам.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                            Интересно,на 5-ти и 6-ти цилиндър ли са по износени?Моят беше само на тези,да не би да няма добро мазане там,или хидравликите нещо се прцакват?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Land Rover Discovery подготовка за сериозен офроуд.

                              http://www.youtube.com/watch?v=JPHkoH0-uK8




                              Остана малко време за забавление в гаража.
                              Събрахме останалите "тунинг мунинг" чаркаля и предколедно събрахме един 4.6 изрод.Комплекта включва големи дюзи 440сс.
                              Портнати глави 3 Stage,Big Valve. Изпускателни тръби 4-2-1 competition. Разпределителен вал-272 градуса Intake/Exhaust.
                              Спортна електроника и мн. др. екстри. Ако буталата не излязат през ауспуха преди да сме настроили колата, ще има клипове и от светофарите на града.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-12-13, 21:49.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X