Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

    Мерси колега dignatov.Гумите при завой не пищят всичко си е ок.само като тръгва джипа се чува ужасния звук.имам съмнение че са шлиците на вала от СК.Първо ще требе да се разкачи раздатката и да се видят те и нататък вече ако е от раздатка ще ти звънна пак да се уговорим.щото така съм наникъде.много си ми далеч да нося джипа.ако е от раздатката вероятно ще взема твоята

    Коментар


    • #32
      От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

      Тъййййййй днеска викнах един френд.Палим жипа той отпуска съединитела на 5та а аз отдолу със стетоскоп хахаха.Дето не разбрах от къде се чува не разбрах ама по едно време жипа баталяса.Няма скорости вечиииииииии хохох.Съединителя ли се прецака вала шлиците ли му заминаха,раздатката се прецака съвсем незнам.Педала на съединителя омекна малко и като включа на скорост и вибрира.За понеделник имам уговорка да нося жипката да я гледат и правят и сега требе с репатрак пууууууууу ама кат съм любопитен.............

      Коментар


      • #33
        От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

        Нещо намирисва на съединител Що не пробва да вдигнеш предно колело и да се опиташ с ключ за гуми по посока на завиване с постоянен натиск дали ще се върти бавно и мазно така щепровериш хем раздатката хем виското в нея, нищо не ти струва, написал съм ти го по горе...
        Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

        Коментар


        • #34
          От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

          Малииииииии няма по щастлив човек от мене.Жипа е направееееееен.Излезе съединител .Вече си има нов-ВАЛЕО.Стойност 700лв и 250лв за труд.Плюс това случайно се натъкнах на чипосан комп хохохо и го взех-200 кинта.Само дето по трудно пали сега и по-бавно се смъкват оборотите до 750-800 колкото са на свободна.Но пък стана бегачка.Тествах го и за отрицателно време бях със 160.Сега си търся кора за багажника както и механизъм за смъкване и вдигане на шофьорския прозорец-барабар с моторчето.Може и цялата шофьорска врата ако я има някой оборудвана.Пишете на лични ако желаете и имате тези неща за продан

          Коментар


          • #35
            От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

            А честито,цяла одисея написа,че до София та пращахме пък то го било.Много безаварийни и никви ядове повече да не ти създава.

            Коментар


            • #36
              От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

              Мерси djidjo.Ти представяш ли си да си бях взел една раздатка както ми викаха от шесте сервиза където бях преди това.Хахахах сега щях да си имам една раздатка повече и счупен джип.Затова ме беше яд че без да отварят диагностицират.Мммммммм на всички от Русе и околията ви препоръчвам Дидо от Мартен.Оказа се съвестен и се справи много добре.Благодаря и на Митко Игнатов който въпреки че е на 300км от мене беше готов да помогне.През ноември НЕТУОРКС (ТКЗС РУСЕ)организират офроуд в Средна кула и да се надяваме че ще се запозная лично с вас момчета

              Коментар


              • #37
                От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                Честито и от мен, но много внимавай с този чип и по точно съблюдавай всичко по охладителната ти система да е наред за да нема някоя изненада
                Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                Коментар


                • #38
                  От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                  Колега stefan_top, прочети темата за Интернет магазините предлагащи, части за джипките ни, че като гледам
                  Вече си има нов-ВАЛЕО.Стойност 700лв и 250лв за труд.
                  колко са ти взели за съединител, съдя ,че не си я чел.
                  В началото на тази година сменях съединител, на моя и с поръчка от Англия, DHL ми го донесоха до вратата и цената на комплекта беше към 340 лв. пак на Valeo.
                  Колкото до машинката за стъклата и аз търся, че се прецакаха зъбите и с наваряне не става номера, пак ги изяжда.
                  Land Rover Range Rover 2,5 DT
                  Land Rover Discovery 200 TDI
                  BMW F650ST - RIP
                  "Совите не са това което са"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                    От падок доколкото гледам валеото е към 500-550лв с транспорта.Може и да греша.Най вероятно и моя човек го е взел за има няма 600 кинта с отстъпката тъй като е редовен клиент.Абе здраве да е няма всяка година съединител да правя я хоххо.Сега ми трябва и радиатор за климатика че моя е спукан а цените са горе долу еднакви тук и в UK.Един колега от форума ми писа на лични за машинка и ще му звънна тия дни да се видим и да я взема.Пък знам ли може да я е продал .А и задна въздушна възглавница ми трябва че ми е напукана едната.Ако някой има да предлага

                    Коментар


                    • #40
                      От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                      Първоначално публикуван от stefan_top Преглед на мнение
                      От падок доколкото гледам валеото е към 500-550лв с транспорта.Може и да греша.Най вероятно и моя човек го е взел за има няма 600 кинта с отстъпката тъй като е редовен клиент.Абе здраве да е няма всяка година съединител да правя я хоххо.Сега ми трябва и радиатор за климатика че моя е спукан а цените са горе долу еднакви тук и в UK.Един колега от форума ми писа на лични за машинка и ще му звънна тия дни да се видим и да я взема.Пък знам ли може да я е продал .А и задна въздушна възглавница ми трябва че ми е напукана едната.Ако някой има да предлага
                      От падок се връзваха по около 180-190лв на възглавница,
                      защо не се комбинираш с колегите в другата тема, да ти излезе и по-тънко доставката.
                      Питай и "Wild Rovers" на каква цена ги предлагат, може пък да си заслужава?
                      "Bis dat qui cito dat"

                      Коментар


                      • #41
                        От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                        Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                        ....защо не се комбинираш с колегите в другата тема, да ти излезе и по-тънко доставката....
                        Понеже стана на въпрос, има ли тема, където може да се комбинираме в поръчка с други колеги, с цел по-евтина доставка?
                        Land Rover Range Rover 2,5 DT
                        Land Rover Discovery 200 TDI
                        BMW F650ST - RIP
                        "Совите не са това което са"

                        Коментар


                        • #42
                          От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                          Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
                          Понеже стана на въпрос, има ли тема, където може да се комбинираме в поръчка с други колеги, с цел по-евтина доставка?
                          Еми точно за това говорех....
                          ето я темата:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=132827
                          "Bis dat qui cito dat"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                            Утре ше давам зверо да му сменят уплътненията на помпата,че кво и стана и взе да тече хохох.200-220лв ми каза човека.За един ден работа е.Дано после добре да я центрова че от това най ма е бъзе

                            Коментар


                            • #44
                              От: Range Rover 2.5 DSE 97 ужасяващо скрибуца

                              Хоп дадох жипката да и сменят уплътненията на помпата,но не всички.Течала от към електрониката така че само тези-60 кинта.Дано не почнат да текат и другите че тогава ще излезе соленоооооооо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X