Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Табелка с ВИН номер на Нисан Навара ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Табелка с ВИН номер на Нисан Навара ?

    Здравейте,
    Наскоро купих Нисан Навара 2008г. И при покупката сверих номера в документите с този, който седи под предното стъкло от страната на водача и с табелката (стикера) , който беше оказан в книжката на колата. По-късно разбрах, къде мога да видя и самия набит номер на шасито. В сървис мануала,който свалих от интернет, обаче пише, че трябва да има табелка отдясно под капака при двигателя, която при мен липсва ...
    Ето снимки, за да видите за какво става дума :
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02362s.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5941668Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02363s.jpg
Прегледи:1
Размер:92.9 КБ
ID:5941669Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02361.jpg
Прегледи:1
Размер:171.4 КБ
ID:5941670
    Както виждате дупки за нитоване на табелка има, а табелка няма. В книжката, която е в колата като такава табелка е показана, тази, която се вижда като отвориш врата от дясно. На мен обаче ми е малко странно, защото това на практика е един най-обикновен стикер. Колата е купувана от Германия и скоро ще я карам към България, та се зачудих нормално ли е това при тези нисани. Да не стане така, че да бера ядове в Българския КАТ.

  • #2
    От: Табелка с ВИН номер на Нисан Навара ?

    Само не ми е ясно защо е тъткано около номера на рамата (там дето е набито). От екрана не мога да го видя, ама там не трябва да е търкано. Да не се окаже "чуканяк"? Виж все пак дали няма занитена на друго място табела с номера на рамата и теглата. По принцип това са вторични белези при идентификация на автомобила, но ако има някакви съмнения се гледат и те.
    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 17-09-11, 15:36.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Табелка с ВИН номер на Нисан Навара ?

      Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
      Само не ми е ясно защо е тъткано около номера на рамата (там дето е набито). От екрана не мога да го видя, ама там не трябва да е търкано. Да не се окаже "чуканяк"? Виж все пак дали няма занитена на друго място табела с номера на рамата и теглата. По принцип това са вторични белези при идентификация на автомобила, но ако има някакви съмнения се гледат и те.
      Поразтърках го с пръста, защото беше мръсно и не можеше се да се прочете хубаво. А табела гледах навсякъде, където се сетих но не намерих ... Ако имате предположения къде може да е, бих се радвал да ги чуя

      Коментар


      • #4
        От: Табелка с ВИН номер на Нисан Навара ?

        При всичкли положения в коша. На гредата над радиатора, на вертикалния пояс, или въобще някъде една такава алуминиева. В понеделник съм на работа и дано се сетя ще се поинтересувам специално.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Табелка с ВИН номер на Нисан Навара ?

          Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
          При всичкли положения в коша. На гредата над радиатора, на вертикалния пояс, или въобще някъде една такава алуминиева. В понеделник съм на работа и дано се сетя ще се поинтересувам специално.
          Уж огледах навсякъде, както и на гредата отпред, но може да ми е убягнала. Не знам дали просто от нисан не са решили да слагат такива стикери вместо класическата алуминиева табелка, защото както казах в книжката на колата, този стикер е оказан като идентификационната табелка на автомобила Гледах и снимки в интернет на двигателното отделение и на някои на мястото, където трябва да седи табелката няма нищо, както е при мен ... Ако някой колега има Патфайндър от тези години с дизелов двигател също би ми било от голяма помощ да сподели при него как е, защото би трябвало да са по идентичен начин.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X