Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на скоростна кутия на WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на скоростна кутия на WJ

    Къде да го закарам да му направят rebuild на кутията. Върви само напред, включително и на N
    Така е от няколко месеца, но лятото не го карам и затова не го правих, но сега му идва времето.
    3,1 е мотора.
    Откъде да си купя кит, в ибей има, или и тук продават? Къде да го закарам за интервенцията?
    Грандоман WJ 3.1 QD

  • #2
    От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

    Стоян (ssspeed).......
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Стоян (ssspeed).......
      За частите, за ремонта или за двете?
      Грандоман WJ 3.1 QD

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

        Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
        За частите, за ремонта или за двете?
        За части задължително от рокауто, само трябва да видиш каква точно е кутията!
        Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

        тел. 0897818449

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

          Първоначално публикуван от joro_cska Преглед на мнение
          За части задължително от рокауто, само трябва да видиш каква точно е кутията!
          Мисля, че е 42RE и май това ми трябва от рокауто - OMIX-ADA Part # 1900101 или това от ибей http://www.ebay.co.uk/itm/JEEP-GRAND-CHEROKEE-TRANSMISSION-REBUILD-KIT-94-04-42RE-/180588233382?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2a0be5c2a6

          Грандоман WJ 3.1 QD

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

            44RЕ ти е кутията.
            Това да купуваш части предварително е голяма глупост. Казваш, че цяло лято не си я карал, значи не си се разбързал. Свали я, разглоби я и после си поръчай необходимите части. Щом като върви напред и на неутрална, може и да е зле положението - тогава отиваш на вариант морга.
            Най ме е страх от хора без мечти...

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

              Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
              44RЕ ти е кутията.
              Това да купуваш части предварително е голяма глупост. Казваш, че цяло лято не си я карал, значи не си се разбързал. Свали я, разглоби я и после си поръчай необходимите части. Щом като върви напред и на неутрална, може и да е зле положението - тогава отиваш на вариант морга.
              Като стана така форумната диагноза беше заварени дискове
              Свалянето и разглабянето къде да стане? Или в крайна сметка стара кутия от морга ? Аз лично предпочитам ребилд на мойта, че поне ще стане като нова.
              Грандоман WJ 3.1 QD

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
                За частите, за ремонта или за двете?
                Не купувай нищо предварително. При мен имаше малък но дразнещ проблем и на 3 места ми предлагаха цялостен ремонт на кутията а Стоян откри, че проблема е само 1 соленоид, който ми го достави и смени на много добра цена и всичко е ОК.
                Разбери се с него да отвори кутията и ако трябва тогава купувай каквото е нужно.
                LZ1RED

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                  Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                  Не купувай нищо предварително. При мен имаше малък но дразнещ проблем и на 3 места ми предлагаха цялостен ремонт на кутията а Стоян откри, че проблема е само 1 соленоид, който ми го достави и смени на много добра цена и всичко е ОК.
                  Разбери се с него да отвори кутията и ако трябва тогава купувай каквото е нужно.
                  Няма ли някой в София?
                  Грандоман WJ 3.1 QD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                    Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
                    Няма ли някой в София?
                    Еми има ама нали ти казах тук в Сф. всички искаха да ми свалят кутията и да и направят цялостен ремонт и никой не пожела да потърси проблема. Само Стоян се зае да по-ровичка и да помисли над проблема, и ми спести куп пари за безсмислен ремонт. Както не веднъж е ставало с автоматите.
                    Ти си прецени... Все пак до Пловдив са 30-тина лева за нафта...
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                      Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                      Еми има ама нали ти казах тук в Сф. всички искаха да ми свалят кутията и да и направят цялостен ремонт и никой не пожела да потърси проблема. Само Стоян се зае да по-ровичка и да помисли над проблема, и ми спести куп пари за безсмислен ремонт. Както не веднъж е ставало с автоматите.
                      Ти си прецени... Все пак до Пловдив са 30-тина лева за нафта...
                      Не е до нафтата а до това дали ще стигне до Пловдив
                      Грандоман WJ 3.1 QD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                        Първоначално публикуван от buysell Преглед на мнение
                        Няма ли някой в София?
                        Ами Мимо в Горубляне, който прави основния ремонт на моята кутия. Доволен съм, вече над 25 000 км "полёт нормальный".

                        Малко е киселица, всъщност голяма киселица е, но изпипва нещата. И имам усещането, че доста ме понатовари с някои части, ама тогава още не знаех за Стоян в Пловдив. А и се мота доста, ама ти май не си се разбързал.

                        Телефона му е 0888 868008

                        Предай му много поздрави от Иван от Ауто Билд
                        ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                        Volvo XC90 D5 Executive '12
                        Volvo XC60 D5 Summum '11
                        Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                          Добре де, за свалянето, може да е свлим и при мен, за огледа също, ама съм си ремонтирал мои автоматици...и все са тръгвали но понякога на "проба-грешка".....или да е свалим и да е закараш в Пловдив
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                            И аз съм на тая хава, забила си е в авариен на 3-та и нема мърдане, вече давах 2к за тая кутия в Маргела на Ботевградско, където нищо не направиха и при превключване удря се едно ще скъса кардана и сега директно мисля да мина на варианта а. морга... А на всичкото отгоре превключването 3- 4-та става винаги не според оборотите, наклона и скороста, ами си е нагласена 5 секунди след като включи 3-та да мине на 4-та
                            R 727cc BB KIT
                            ZJ V8
                            WK2 V6

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ремонт на скоростна кутия на WJ

                              Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                              И аз съм на тая хава, ...
                              Значи избирай от решенията по-горе
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X