Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

    Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
    Зари, няма да е лошо да пуснем и във форума за Самостоятелни състезания, една тема за 05.11., за да могат желаещите да учатие да се запишат. Там ще се пусне и правилника за участие.

    Състезането не е само за Газки и всеки може да се включи.
    Все още не съм решен да пуснем тема в самостоятелните състезания.Така ще карат повече ГАЗ-ки,инак ще се плашат от подготвените джипки,пък и не сме на чак толкоз високо ниво на останалите състезания.Догодина ако е рекъл господ ще направим по-сериозни нещата!
    пп.И все пак глас народен ,глас божий!
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #32
      От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

      Да бе Зари знаеш ли как се плашим от така подготвените джипки направо ми секва млекото
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #33
        От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

        Ей , Драго немои така, тъкмо се канех да цокнем ...
        0888 50 13 35

        Коментар


        • #34
          От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

          Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
          Все още не съм решен да пуснем тема в самостоятелните състезания.Така ще карат повече ГАЗ-ки,инак ще се плашат от подготвените джипки,пък и не сме на чак толкоз високо ниво на останалите състезания.Догодина ако е рекъл господ ще направим по-сериозни нещата!
          пп.И все пак глас народен ,глас божий!
          Съгласен съм със Зари, все пак е среща на клуб ГАЗ 69. Ще участват много неподготвени ГАЗки, а ако дойдат подготвените само ще засрамат ГАЗките и много от участниците ще се откажат.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #35
            От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

            Подкрепям Драго . Ако знаете как ми се идва, но уви ще пропусна отново

            Поздрави, ще очаквам сники и коментари
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • #36
              От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

              Поздрави Заро ние нямаме машинка за разходка камо ли за съзтезание ,може да доидеме като наблюдатели,приемаш ли такива гости?

              Коментар


              • #37
                От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                Съгласен съм със Зари, все пак е среща на клуб ГАЗ 69. Ще участват много неподготвени ГАЗки, а ако дойдат подготвените само ще засрамат ГАЗките и много от участниците ще се откажат.
                Ми , то не се знае кой кого ще засрами. Да не стане така , подготвените да си тръгнат с наведени глави.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #38
                  От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Ми , то не се знае кой кого ще засрами. Да не стане така , подготвените да си тръгнат с наведени глави.
                  Прав си Коко, неподготвеният газ е като подготвен паркетник
                  Газ 69 2.4i
                  Густо майна, пътят свърши !!!
                  GSM: О895 7О6О59

                  Коментар


                  • #39
                    От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                    Браво за ентусиазма!
                    Ще е много интерсно във всички случеи.
                    Успех!
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • #40
                      От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                      Значи до момента почти сигурни за разходката и спането са се записали 31 човека(дали по тел. или нета) и на практика местата за спане са почти изчерпани(като не смятаме личните ми гости)!А за разходката естествено ще сме много повече с местните.
                      За състезанието се очертават минимум 20екипажа(е,не са само ГАЗки),като и там числото е плаващо.
                      Последно редактирано от Светозар Стеев; 24-10-11, 23:08.
                      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                        Искам да напомня,че трасето ще може да се мине и с обикновено ТКЗС (с гуми за кал естествено),за да не се притесняват колегите с по "паркетните ГАЗ-ки".А за по-направените(тунинговани ветерани) и съвременни машини(освен Руски)ще има 4-5зони по-желание(или задължително!?) с повишена трудност и повече бонуси!Все още уточняваме правилата.Важното е всички гости и участници да приемат нещата като един голям купон,без да ни задирят на бъдещите грешки,все пак за първи път организираме такова събитие!
                        Последно редактирано от Светозар Стеев; 24-10-11, 23:38.
                        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                          Искам да напомня,че трасето ще може да се мине и с обикновено ТКЗС (с гуми за кал естествено),за да не се притесняват колегите с по "паркетните ГАЗ-ки"Все още уточняваме правилата.Важното е всички гости и участници да приемат нещата като един голям купон,без да ни задирят на бъдещите грешки

                          Заре това което правиш е много хубаво, но е трудно начинание, затова мисля,че никой няма право на задиряне...може само съвети да ти дават...то разбирачи си има навсякъде...ако зглобя уаза ще дойда с него ама ако не се справя пак ще дойда ...да те питам реши ли дали ще карат само руски машини че няколко екипажа искат да дойдат...поздрави за начинанието и успех
                          0898508049
                          0878779144

                          Коментар


                          • #43
                            От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                            Всяко по тежко препядствие ще може да се заобикаля по лична преценка, както и всеки може да се пробва на дадено препядствие и ако види че не може да се справи, може да се върне и да го заобиколи. В момента се прави регламента, но ако се премине препядствието ще има много повече точки отколкото ако се заобиколи.

                            Младене, спокойно кажи на твойте хора да дойдат и да участват, няма да има само руски машини по трасето . Приготвил съм 30 номера за траяла.
                            Последно редактирано от Стоян Францов; 25-10-11, 21:20.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                              Заре това което правиш е много хубаво, но е трудно начинание, затова мисля,че никой няма право на задиряне...може само съвети да ти дават...то разбирачи си има навсякъде...ако зглобя уаза ще дойда с него ама ако не се справя пак ще дойда ...да те питам реши ли дали ще карат само руски машини че няколко екипажа искат да дойдат...поздрави за начинанието и успех
                              Здрасти Младене!Не съм казал,че ще карат само Руски машини(идеята е да участват повече такива),даже съм записал три екипажа от Своге-Самурай,УАЗ-V8 и ГАЗ-69.Значи утре може би ще пусна списък с мераклиите за траяла.
                              Последно редактирано от Светозар Стеев; 25-10-11, 21:56.
                              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Среща на клуб Газ 69 и приятели- 5 и 6 ноември-с. Зверино

                                След днешната среща:

                                Мартин - 4ка,
                                Жоро Суходолски - 2ка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X