Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГУМИ РАЗМЕР?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ГУМИ РАЗМЕР?

    35 е височината 12,5 е ширината, а 15 цолаж на джантата. Огромни гуми са това, освен, че няма да се съберат без маса корекции, няма и много смисъл от тях, дори извън пътя за страна като България са за твърде специфични цели и като цяло неподходящи за пътната мрежа. Инак ако не караш достатъчно по черно също няма нужда от гуми за извън път.

    Коментар


    • #17
      От: ГУМИ РАЗМЕР?

      мерси на всички за точните отговорори ,а сега ако някой ми каже и от какво пука на пълен ляв....грешка нямате

      Коментар


      • #18
        От: ГУМИ РАЗМЕР?

        залагам на каре......но има и доста други карантии там
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #19
          От: ГУМИ РАЗМЕР?

          И аз залагам на каре.

          Коментар


          • #20
            От: ГУМИ РАЗМЕР?

            Не си обяснил добре при какви условия е зловещото пукане, но ще се пробвам и аз да отгатна.
            Според мен се получава от триенето на ограничитела на шенкела. По принцип има пластмасова шапчица върху него, но ной вероятно е заминала. Появява се до колкото разбирам само при пълен ляв, което значи, че ти опира ограничителя на десния шенкел. Вероятно се получава само при движение по неравност и навъртян пълен ляв. Аз имах подобен проблем и го реших с малко грес на мястото, където опира.
            Дано да съм прав, защото няма да ти се наложи да се бъркаш за ремонти.

            Коментар


            • #21
              От: ГУМИ РАЗМЕР?

              Ако пукането е при докрай навит волан е от ограничителите,ако ли не-каре!Не слагай 35-ци....не са за Хайлукса!С тях деянат сало тежките серии на Ленд Крузерите!Ще си поспестиш доста скъпички ремонти,които освен това не могат да се направят във Видин!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #22
                От: ГУМИ РАЗМЕР?

                Той колегата спря да драска нещо но.......я гледай как 35ци седят на моя Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12 09 (1).JPG
Прегледи:4
Размер:55.1 КБ
ID:5303579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12 09.JPG
Прегледи:3
Размер:43.6 КБ
ID:5303580

                и си ги представи на твоя.......голямо рязане голямо трошене ще падне
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #23
                  От: ГУМИ РАЗМЕР?

                  Товами е мисълта...други Тойоти са за 35-ци!!
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #24
                    От: ГУМИ РАЗМЕР?

                    Първоначално публикуван от ngs777 Преглед на мнение
                    ...при пълен ляяв волан се чува страшно пукане ако може така да се каже,но само на ляво......
                    някъде бях видял че руснаците слагат пласмасова тапа от шампанско на главите на ограничителите. но след време и те падат. (често трябва да пиеш шампанско )

                    Коментар


                    • #25
                      От: ГУМИ РАЗМЕР?

                      А бре не навивай пълен волан и проблеми -никакви....ако трябва направи маневра!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • #26
                        От: ГУМИ РАЗМЕР?

                        Здравейте, на Rav4 първа генерация гумите по каталог ги дават 215/70/16, една идея по-високи ще влязат ли 215/75/16

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X