Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

    Мишо, снощи видях Г-то на паркинга на Рувекс. Страхотно изглежда. Бях го гледал и на снимките, но на живо е супер. Браво. Питай момчетата от охраната, половин час се въртях около него. Абе......нямам думи. Личи си, че си вложил в тази машина много труд и душа. Дано само да те радва.

    Коментар


    • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

      Мерси, мерси, стараем се!!!
      Има още някои неща за доизкусуряване!

      Коментар


      • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

        misho privet gigi TUNING e ot SPANIA radvam se za Gto 4e e stanalo SUPER poztravi NIKI 4AO BURGOS

        Мишо привет. Gigi Tuning e от Испания. Радвам се за Г-то че е станало супер. Поздрави Ники. Чао BURGOS.
        Последно редактирано от kinex; 24-08-08, 12:00. Причина: пишете на кирилица.

        Коментар


        • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

          Евала за Г-то Мишо! Супер яко е! Искам да те питам за твойте секретни болтове, защото аз съм със същите джанти. Какви са болтовете? От къде ги взе? Колко пари? Мерси!

          Коментар


          • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

            Поредното уникално изпълнение..браво
            Последно редактирано от vokel; 22-09-09, 18:55.

            Коментар


            • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

              Съживявам темата за малко Интересува ме издържа ли конструкцията на клетката след преобръщането в Тетевен. Има ли някакви деформации, усуквания по клетката и захватите към купето. Какъв е диаметъра и дебелината на тръбите. Малко кофти случай за отваряне на темата, но много много хора трябва да си направят изводи за безопасността ....
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                Съживявам темата за малко Интересува ме издържа ли конструкцията на клетката след преобръщането в Тетевен. Има ли някакви деформации, усуквания по клетката и захватите към купето. Какъв е диаметъра и дебелината на тръбите. Малко кофти случай за отваряне на темата, но много много хора трябва да си направят изводи за безопасността ....
                Наско ето ти отговорите на част от въпросите в този пост на Мишо.
                Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                В момента се прави купето.
                Беше изтъркано до ламарина навсякъде където имаше ръжда, кит или просто е било корозирало, малко или много без значение.
                После купето беше разпънато, след което почна да се изработва сейф клетката вътре. Тя се изработва от електрозаварени тръби 1 1/4" или ф42,3х3,2мм.
                Стъпва на 6 пети, които са изработени от ламарина 10мм и са заварени плътно за купето, само по пода или по-точно възможно най-близко до местата, където купето се закрепва към шасито, демек най-здравите места на купето.
                Отделно от това самата клетка, ще бъде заварена за купето на още няколко места по странични, предни и задни колонки.
                До края на седмицата ще бъде готова изцяло и тогава ще има още снимки.
                Гледал съм и съм говорил с доста хора за конструкцията на клетката - Десо Славчев, Иво Върбанов, Иван Маринов, братя Флекс, на които им благодаря за всички съвети, които ми дадоха и ми помогнаха, но в крайна сметка конструкцията я променихме.
                Когато стане напълно готова, ще ви кажа какво точно променихме и направихме и защо?
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                  кога пак ще е движение г-то
                  [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

                  Коментар


                  • От: До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                    В крайна сметка има ли снимки и желание за публикуването им след захлупването по таван?

                    Интересувам се при такъв удар, и като ни е известна конструкцията, как го е понесла клетката.

                    Че и аз мисля по въпроса за клетка, но ми трябва по-скоро външна. Тук изниква и другия въпрос - след такова "захлупване" с вътрешна клетка, какви са щетите по ламаринаците на джипа?
                    Без блокажи си за никъде. :D
                    Без лебедка, хептен...

                    0887 731062 - Цецо

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X