Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отзиви за яз.Красава Брезнишко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отзиви за яз.Красава Брезнишко

    Здравейте съфорумници искам да споделя с вас какво ми се случи на последния излет на Красава-Брезнишко.Отидохме в събота преди обяд и разпънах пръчките след дълго чакане на никой нищо.Без да преувеличавам имаше над 50-60 платени въдици и нито една извадена риба.(Като не ловя само аз не ме е яд значи не им разбирам.)Не знам какво ни накара да ги пробваме на плувка в плиткото в едни шавари.Каво да ви кажа за половин час -гол след гол.Резултата ни беше 12 шарана по около 2-3 килограма.Явно се разчу и ето ти го арендатора-каза че ни е стига толкова риба и ни ИЗГОНИ от шавара.След 15мин. донесе прясно боядисани табелки РИБОЛОВА ЗАБРАНЕН и ги заби на мястото на което хванахме ние.Явно го достраша да не му изловим рибата.Като цяло се хванаха още 3-4 риби на целия яз.за тия 2 дни като не смятам нашия улов.В неделя дойдоха двама и се запътиха към въпросния шавар и останаха изненадани.Изгони и тях-те споделиха че предната седмица не е бил този регламента и приключват с Красава.Да не забравя да спомена че в неделя сутринта човека пусна риба във водоема-не съм ги броил но 20-30 парчета имаше.Питам се аз когато рибата отиде в дълбокото какви шамандури ще измисли със забрана да се хвърля навътре.Ходил съм на доста пратени водоеми и се убеждавам за пореден път че в Пернишко и от към риболов нищо не става.Та нали това е удоволствието от риболова-Да и намериш цаката.

  • #2
    От: Отзиви за яз.Красава Брезнишко

    Ми пича явно смята, че си платил да си къпеш червеите, не да му ловиш рибите в гьола...
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: Отзиви за яз.Красава Брезнишко

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      Ми пича явно смята, че си платил да си къпеш червеите, не да му ловиш рибите в гьола...
      Така им изнася обаче някакви софиянци бяха изкъпали пазача на Върба-Радомирско.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X