Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся хотел с басейн и възможност за риболов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся хотел с басейн и възможност за риболов

    Здравейте,

    Търся място за тиймбилдинг - да може да се лови риба, да има на брега хотел с басейн, да се достига с кола. И ми трябва спешно тази информация, защото го предвиждаме за другия уикенд да го проведем.

    Ако има такива хотели, моля да казвате и на какво разстояние от София се намират.

    Нямам време по-подробно да разгледам какви места за риболов сте описвали, затова се извинявам, ако вече сте писали за такова място, каквото аз търся и сега ще се повторите...

  • #2
    Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

    Никoй ли не знае такова място?


    Айде поне 1 коментар дайте - има или няма? Ако няма ще си сменим критериите....

    Коментар


    • #3
      Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

      Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
      Никoй ли не знае такова място?
      Айде поне 1 коментар дайте - има или няма? Ако няма ще си сменим критериите....
      Басейн + риболов.......да отговорят риболовците.
      Иначе - сменяш критериите и помагаме
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • #4
        Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

        Риболов, басейн и хотел на едно място има на Руенското езеро. Намира се над вече станалия град Куклен. Но не знам толкова рано дали е открит сезона
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

          Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
          Никoй ли не знае такова място?


          Айде поне 1 коментар дайте - има или няма? Ако няма ще си сменим критериите....
          колега, днес е откриването и всички рибари са на "тимбилдинг" по реки и езера......

          може да питаш във фишингманията, но ще почнат да отговарят чак в понеделник........

          иначе аз съм бил на тимбилдинг миналата година в Благоевград...... хотела не беше лош, имаше и басейн......... а и Струма е близо за рибарене
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

            язовир Монтана на 98 километра от софия , на 20, до 50 метра водата , хотел, ресторат , дискотека открита басеини, външни барове и какволи не

            тази вечер ще ти оставя телефон за връска , по късно , вмомента испратих хора да проверят положението , дали е започнал сезона на басеина
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #7
              Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

              Ето може да погледнеш тук: http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=8&s=-112
              Щом ще е тиймбилдинг трябва да има и занимания: http://www.mtb-bg.com/routes/route020.htm
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                язовир Монтана на 98 километра от софия , на 20, до 50 метра водата , хотел, ресторат , дискотека открита басеини, външни барове и какволи не

                тази вечер ще ти оставя телефон за връска , по късно , вмомента испратих хора да проверят положението , дали е започнал сезона на басеина
                за съжаление комплекса още не работи , явно е още рано за сезона
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • #9
                  Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                  Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                  Ето може да погледнеш тук: http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=8&s=-112
                  Щом ще е тиймбилдинг трябва да има и занимания: http://www.mtb-bg.com/routes/route020.htm
                  Аааа, обиколки с велосипеди не стават - всички ни мързи... по-скоро боулинг, езда, билярд, риболов, препичане на слънце...

                  Обаче другото става.

                  Но нека към критериите за риболов и басейн прибавим и СПА за колежките.

                  Е, такова нещо има ли?

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                    Айде стана работен ден и всички са се прибрали.

                    Рибарите да вземат малко участие в моята тема - търся хотел с басейн и SPA, край който да може да се лови и риба (шефа е рибар, мацките искат SPA).

                    Дайте предложения, ако има такъв хотел в България.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                      Като търся в Гугъл, намирам СПА ХОТЕЛ СВЕТИ ВРАЧ САНДАНСКИ. Пише, че лятно време има езда и риболов.

                      Някой има ли впечатления от него?
                      А също и за:
                      Хотел Зенит - Wellness, SPA, Fitness, спокойствие и туризъм в Родопи планина! Природни и архитектурни забележителности, лов и риболов, селски туризъм, всякакви видове групови и банкетни мероприятия.

                      Същото намирам и за следните хотели, обаче ме съмнява да е много вярно:
                      Хотел "Орловец" в курортен комплекс "Пампорово"
                      СПА Хотел Девин
                      СПА Хотел Двореца, но там е цифромания.

                      Впечатления за тези хотели?

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                        Забрави за Свети врач!
                        Поне аз не знам да има риболов
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                          Първоначално публикуван от Гълъбин Преглед на мнение
                          Забрави за Свети врач!
                          Поне аз не знам да има риболов
                          р. Струма е близо, е не можеш да хвърляш от прозореца на стаята, но е на няколко км.
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                            Колега, според мен Девин е подходящ. Хотел Девин не е лош, два басейна вътрешен и външен, още един вътрешен с много топла минерална вода, нощен бар, голям ресторант / механа/, масажи разни, уеллнес, терапии, маникюр и тнн. Вместо боулинг / в хотела няма/ по-добре се разходете до уникални места в района. За езда - лично познавам човека с конете - язди се високо в планината, по удобни маршрути с водачи и е много приятно. Същият може и риболов да ви организира - язовири и реки има.
                            Ако решите пиши да ти дам контакти.

                            Поздрави
                            Тодор Томов
                            =============================
                            Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                            Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Търся хотел с басейн и възможност за риболов

                              Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
                              Колега, според мен Девин е подходящ. Хотел Девин не е лош, два басейна вътрешен и външен, още един вътрешен с много топла минерална вода, нощен бар, голям ресторант / механа/, масажи разни, уеллнес, терапии, маникюр и тнн. Вместо боулинг / в хотела няма/ по-добре се разходете до уникални места в района. За езда - лично познавам човека с конете - язди се високо в планината, по удобни маршрути с водачи и е много приятно. Същият може и риболов да ви организира - язовири и реки има.
                              Ако решите пиши да ти дам контакти.

                              Поздрави
                              И аз така чух, обаче в Девин ни е фирменото парти другата седмица и никой не иска да ходим там 2 пъти... Обаче дай ми контакти, че като отидем там другата седмица да има с какво да си разнообразим...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X