Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли сме?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На изчезване ли сме?!

    Новия чорбаджия е много ентусиазиран...Разкости цялата джипка и е почти изкърпена.Днеска е почнал да подготвя по-запазените детаили за боя.Ще я пребоядисваме...После я чака и ремонт на моторя.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • От: На изчезване ли сме?!

      Бравос!
      Ще мин да го видя като приключи всичко.
      Георги Тонев

      Коментар


      • От: На изчезване ли сме?!

        Жалко .... Може и за добро да е .. ти си знаеш. Успех в тръсенето на нова джипка пък като я вземеш ще покараме пак някой път.
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • От: На изчезване ли сме?!

          Жоре, така се получи, че Ферозката ми се нуждаеше от основен ремонт на двигателя, който не мисля че ми беше по силите (пари, време, несигурен резултат).
          Отиде при човек, който има времето и възможността сам да си я ремонтира, което в известна степен гарантира и резултата.
          Освен това, поради модификацията на окачването и беше по-скоро за "хоби" автомобил, с който да се забавляваш.
          На мен ми трябва нещо с което да пътувам на дълъг път и да поддържам скорост по-висока от 80км/ч без да ми се налага да ставам прекалено религиозен.
          Просто моята беше такава, което не означава че не си я обичах и продължавам да си я обичам, както и ферозите по принцип.
          Покрай нея се запознахме и с част от ферозаджиите пишещи тук - мили познанства, които остават въпреки че вече ще досаждам с тъпи въпроси в подфорума на НИСАН.
          Ето ми я темата от днес:
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=177242
          Сърдечни поздрави на всички!

          П.П.
          За каране съм силно ентусиаст!
          Дайхацу форума ще си го чета и занапред.
          Последно редактирано от VECTOR; 10-01-14, 17:17.
          Георги Тонев

          Коментар


          • От: На изчезване ли сме?!

            Не сме на изчезване..даже се увеличаваме :П но с писането нещо не ни върви ..нема време а в този ред на мисли..я вижте на какво попаднах ..направо да паладеш ..останаха ми очите ...не че и моята не е красавица , но тази с тези седалки отзад е идеална за лова че е и дизеляк..2,5 д..тва оригинално ли е или чипкано ....който знае да каже ....

            http://www.cars.bg/c673291

            Коментар


            • От: На изчезване ли сме?!

              Забраних си да го гледам това , че да не направя глупостта да ида да го видя на живо !

              Коментар


              • От: На изчезване ли сме?!

                Първоначално публикуван от p_dzatara Преглед на мнение
                Не сме на изчезване..даже се увеличаваме :П но с писането нещо не ни върви ..нема време а в този ред на мисли..я вижте на какво попаднах ..направо да паладеш ..останаха ми очите ...не че и моята не е красавица , но тази с тези седалки отзад е идеална за лова че е и дизеляк..2,5 д..тва оригинално ли е или чипкано ....който знае да каже ....

                http://www.cars.bg/c673291

                Това е Даихатсу Ф 50,дизел четири цилиндров 68 к.с..Изглежда много запазен,но може и да е напудрен за продажба,купетата им гния,не са като ферозите,но са доста по-стари.Отзад липсва половината хардтоп и е преработено нещо.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • От: На изчезване ли сме?!

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Това е Даихатсу Ф 50,дизел четири цилиндров 68 к.с..Изглежда много запазен,но може и да е напудрен за продажба,купетата им гния,не са като ферозите,но са доста по-стари.Отзад липсва половината хардтоп и е преработено нещо.
                  Готино джипче.Аз вече съжелявам че го нарязах мойто....Остана ми хардтопа само ама и той ми служи вярно -кокера си живееше в него зимата....
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: На изчезване ли сме?!

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Готино джипче.Аз вече съжелявам че го нарязах мойто....Остана ми хардтопа само ама и той ми служи вярно -кокера си живееше в него зимата....
                    Моето плаче за сериозно кърпене,но незнам кога ще му дойде ред.Май ще става кабрио,че и тавана е изгнил и много ме мързи да го правя
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • От: На изчезване ли сме?!

                      Здравейте, нека да поизтупам темата от прахта с нещо доста интересно, което да повдигне духа на ферозаджиите!
                      В тазгодишното издание на едно от най-тежките trophy състезание в света Rainforest Challenge 2014 има екипаж, който ще участва с фероза:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10403041_857343010983960_879951852492715362_n.jpg
Прегледи:3
Размер:121.3 КБ
ID:5625789

                      Снимката я "откраднах" от темата за състезанието, за което благодаря на Петър близнака. Тази бегачка може да няма много общо технически с фероза, но за автомобилите на такова тежко състезание това е нещо обичайно.

                      Мен лично тази снимка ме зарадва много.Пожелавам успех на екипаж 115 и дано да ги видим на финала на RFC 2014.
                      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                      Коментар


                      • От: На изчезване ли сме?!

                        В тази връзка, в една автоморга на Военна рампа има една ударена Ферозка. Няма гуми, но има доста използваеми неща.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: На изчезване ли сме?!

                          Тук има координатите на юнакът, който я разкомплектова:
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...93#post2623593
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X