Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На изчезване ли сме?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: На изчезване ли сме?!

    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
    И аз като пътувах с Нива до Гърция...
    Боли ме само като го чета.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #77
      От: На изчезване ли сме?!

      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
      Аз съм за, ако се организираме! Саше какво му е на джипа?

      Джипката върви Жорка, ама съм без половин ауспух и нямам време да я правя.
      А май се очертава да бачкам плътно...
      Иначе работата ми е близо до Банкя.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #78
        От: На изчезване ли сме?!

        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
        Колега - стига със заблудите .........понеси истината.
        Джипките ти са здрави защото ги пазиш и не влизат в гората ........ и с тях пътуваш до Приморско.
        И аз като пътувах с Нива до Гърция .. дори на мивка не трябваше да я водя.
        Колега, аз викам да попрестанеш с глупостите и демагогията! Нямам спомен да се познаваме и да съм те информирал за експлоатационните особености на автомоблите ми, които стигат И ДО ПРИМОРСКО. Други хора оттук пък са ги виждали и из горите, където с Нива не бих влязъл.
        А колко се чупят японските в сравнение с Нивите... Я пак???
        А Нива си требе единствено и само, ако си патологичен мазохист, идеологически обременен (като някои) или просто няма къде да си гледаш кокошките.
        Джипките си дори не пазя особено, не съм грижлив стопанин и правя нещо само, когато се наложи. Просто ми се струва тъпо да посветя живота си на куп железа, пък и нямам време
        Например от около 2г се каня да си сменя свещите и маслата на едната и все не стигам дотам.. А тя се кара ПОНЕ по 100 км дневно при всякакви условия. Пък 6те и цилиндъра си бухат доволно. Другата съм понарязал за олебедяване и т.н. но си върви.
        Та карай си Нивата, но недей да обясняваш, колко е хубава, защото едва ли ще убедиш някого в това. Добра Нива е претопената! А на мивка не си я водил, че водоструйката ще и издуха някой друг калник.
        Последно редактирано от Scrapheap; 21-12-11, 16:49.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #79
          От: На изчезване ли сме?!

          Тъкмо пуснах и масления радиатор да работи, беше спукан като купих джипа и скоро го направиха и днес го взех от майстора.
          Кажете кой кога му удобно и може да измислим една среща, да се запознаем с някой ако не друго. То е ясно, че не може всички да са свободни.
          Весели празници!

          Коментар


          • #80
            От: На изчезване ли сме?!

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Колега, аз викам да попрестанеш с глупостите и демагогията!
            Понеже във всяка тема (каквато и да е )се изказваш за Нива.
            Понеже всеки ти познава мнението за Нивата.
            Понеже вече не е интересно и забавано... повтаря се многократно твоето крайно и грешно мнение.
            Та затова - прочети какво си написал.
            Отнаса се за теб самия. Добре казано.
            Приеми истината - не всеки споделя твоето мнение.

            Коментар


            • #81
              От: На изчезване ли сме?!

              Право на мнение имам, защото добре познзвам въпросния ... хм автомобил, за разлика от повечето му роби.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #82
                От: На изчезване ли сме?!

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Право на мнение имам, защото добре познзвам въпросния ... хм автомобил, за разлика от повечето му роби.
                Така се развалят теми......(хубави). И се намесва модератор.
                Макар на противоположни позоции аз не казвам нищо лошо за твоето мнение.
                Имаш си , знаем го всички и дори повечето колеги си премълчават.
                Да го натрапваш постоянно обаче не е умен ход.
                Стига спам !

                Коментар


                • #83
                  От: На изчезване ли сме?!

                  Извинявам се, че ще ползвам темата за нещо малко странично, но ми се видя подходяща. Няма смисъл да отварям нова тема според мен.

                  Не знам дали сте чули, но преди два дни имаше една спешна акцийка между Сливен и Казнлък. Бяхме там с едни момци от Майново и Заралийско. До като се мотахме напред - назад да се организираме какво ще правим имаше една Фероза цвят бордо с врачанска регистрация, която необезпокоявано си джъткаше в двете посоки все едно няма сняг. Замислих се, дали двамата големи българи от вътре не са из между нас? На място нямаше как да ги заговоря, защото бях зает на всеки две минути да си чистя леда от очилата . Имам спомен, че по аватарите имаше някой с врачански номер.
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #84
                    От: На изчезване ли сме?!

                    http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

                    Коментар


                    • #85
                      От: На изчезване ли сме?!

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      Че то за "до Приморско" ако ти трябва джип......аз стигам за 10 лева и за 3 часа.
                      Но в гората където ползвах японски, английски .....не става. Трябва си Нива и това е...
                      Всички се чупят толкова, колкото и Нивата на асфалта.
                      Колега - стига със заблудите .........понеси истината.
                      Джипките ти са здрави защото ги пазиш и не влизат в гората ........ и с тях пътуваш до Приморско.
                      И аз като пътувах с Нива до Гърция .. дори на мивка не трябваше да я водя.
                      И на мой приятел Нисана (Патрол 2.8 ) не се чупи. За 2 год. - 500 км е врътнал.
                      И други Тойоти гледам ... от пролетта не са мърдани. Здрави са си.
                      И МЛ е много здрав .....не се чупи до Приморско.
                      И Хондата е на ниво .....
                      Веселие..............
                      Колега мисля че даваш точни примери.
                      Ако искаш може да ти говорят с дати хора карали примерно Лада Нива на състезание или много тежка разходка!
                      По същия начин и такива с японски или западен джип.
                      За въпросния нисан на твоя приятел който за две години е минал 500км и много други не сме направили 500км а не излиза от трасета!
                      А пък ми е интересно как за 10лв стигаш от Пловдив до Приморско!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #86
                        От: На изчезване ли сме?!

                        Колеги и аз съм голям фен на ДАЙХАЦО но без ( ФЕРОЗА това чудо е объкано още във завода) или е създадено всички да печелят от него без собсвеника. Каквото посегниш да купиш цифра-а то се налага често особедно ако ходиш на разходки .Ако греша поправетеме

                        Коментар


                        • #87
                          От: На изчезване ли сме?!

                          Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                          Колеги и аз съм голям фен на ДАЙХАЦО но без ( ФЕРОЗА това чудо е объкано още във завода) или е създадено всички да печелят от него без собсвеника. Каквото посегниш да купиш цифра-а то се налага често особедно ако ходиш на разходки .Ако греша поправетеме
                          Ще те поправя. Да цифрите за части са големи. Рядка марка е и автърмаркет части няма много за нея и ако има не са в голяма серийност за да достигнат ниска цена, еле па да съответства и на качество. Но не съм съгласен че се троши толкова лесно. Корава си е Ферозата. Има си недостатъци които сме обсъждали тук, но всички са условни. Имаси и много предимства, също условни.
                          Освен това всеки автомобил за лично ползване е създаден за да печелят много хора за сметка на собственика. И не само автомобили.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • #88
                            От: На изчезване ли сме?!

                            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                            Ще те поправя. Да цифрите за части са големи. Рядка марка е и автърмаркет части няма много за нея и ако има не са в голяма серийност за да достигнат ниска цена, еле па да съответства и на качество. Но не съм съгласен че се троши толкова лесно. Корава си е Ферозата. Има си недостатъци които сме обсъждали тук, но всички са условни. Имаси и много предимства, също условни.
                            Освен това всеки автомобил за лично ползване е създаден за да печелят много хора за сметка на собственика. И не само автомобили.
                            Точно затова преминах на РОКИ . Него заменям за нищо - защото енаправено дати служи до гроб

                            Коментар


                            • #89
                              От: На изчезване ли сме?!

                              Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                              Точно затова преминах на РОКИ . Него заменям за нищо - защото енаправено дати служи до гроб
                              Спора става излишен и предубеден.В наща група има всякакви марки само нямаме Sang yong и всичките се трошат яко без изключение.Ферозата за ценовия и клас си е голема машина.Кой какво си кара това си хвали ама не е хубаво да се плюват другите модели защото стана ПРИСМЯЛА СЕ КУКА НА КРИВАТА БУКА.

                              Коментар


                              • #90
                                От: На изчезване ли сме?!

                                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                                Колега мисля че даваш точни примери.
                                Ако искаш може да ти говорят с дати хора карали примерно Лада Нива на състезание или много тежка разходка!
                                По същия начин и такива с японски или западен джип.
                                За въпросния нисан на твоя приятел който за две години е минал 500км (1)и много други не сме направили 500км, а не излизаме от трасета!
                                (2)А пък ми е интересно как за 10лв стигаш от Пловдив до Приморско!
                                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                                Така се развалят теми......(хубави). И се намесва модератор.
                                Стига спам !
                                1. Поздравления за трасетата! Не говорим за вас. За простосмъртни става въпрос.
                                2. Всеки си има начин, но не го натрапвам ВЪВ ВСЯКА ТЕМА.
                                И не се жалвам във всяка тема колко не мога да поддържам нива.
                                Весели празници!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X