Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Ама по дърветата или в гьола?
    Да в гьола го намерихме и върнахме на собственника
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #32
      От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

      Малко да актуализираме темата. Сега, след като номерата ги изработва друга фирма, не е БМВ, какъв е начинът за нова табела, освен КАТ? Приятел си прави в КАТ, ама само като вляза да им видя опашките по гишетата и ми се отщява. Моята табела си е цяла, ама ожулена, абе имаше случка. Имали чалъм да си поръчам, без колата да е на трупчета известно(или неизвестно) време?
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #33
        От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

        Откога не ги прави БМВ? Аз есента ги ползвах, точно за ожулена е набръчкана табела. Пратих им старата с платежното за таксата с куриер и ми върнаха новата с куриер. Културна работа. В КАТ искаха да ме пререгистрират!?
        Не бързай ако искаш да стигнеш
        __________________________________
        Discovery II TD5 10P

        Коментар


        • #34
          От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

          Звъннете на о888 136 Ч67, след ПТП приятел си смени предната табела там. Помня каза, че ставало бързо (от днес за утре).

          Коментар


          • #35
            От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

            Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
            Откога не ги прави БМВ? Аз есента ги ползвах, точно за ожулена е набръчкана табела. Пратих им старата с платежното за таксата с куриер и ми върнаха новата с куриер. Културна работа. В КАТ искаха да ме пререгистрират!?
            С такова впечатление съм останал, че смениха доставчика в КАТ, свалиха и цените по тоя повод. При теб как станаха нещата, заявяваш си табела, плашащ и тогава пращаш старата с куриер - за ден без номер? Платежно в банката, или с наложен платеж?
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #36
              От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

              Първоначално публикуван от TRAX Преглед на мнение
              Звъннете на о888 136 Ч67, след ПТП приятел си смени предната табела там. Помня каза, че ставало бързо (от днес за утре).
              Това в БМВ ли е?
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #37
                От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                Мисля-не.

                Коментар


                • #38
                  От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                  Джи Ел Ем Системс ООД

                  » Единствен лицензиран от КАТ производител на регистрационни табели за транспортни средства на територията на РБ (BG).

                  Коментар


                  • #39
                    От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                    Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                    Джи Ел Ем Системс ООД

                    » Единствен лицензиран от КАТ производител на регистрационни табели за транспортни средства на територията на РБ (BG).
                    Тия май са новите звезди.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      С такова впечатление съм останал, че смениха доставчика в КАТ, свалиха и цените по тоя повод. При теб как станаха нещата, заявяваш си табела, плашащ и тогава пращаш старата с куриер - за ден без номер? Платежно в банката, или с наложен платеж?
                      Ще обясня, макар че новия производител може да не работи така.
                      Обадихме се по телефона, казаха ни цената (въртят ми се едни 30 лв. в главата), банковата сметка (май я имаше на сайта им) и с едно платежно (даже го разпечатах от онлайна, не е било с подпис и мокър печат) им комплектовахме стария номер и по куриера, съответно за едни работен го направиха и го пратиха обратно за наша сметка.
                      Не бързай ако искаш да стигнеш
                      __________________________________
                      Discovery II TD5 10P

                      Коментар


                      • #41
                        От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                        Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
                        Ще обясня, макар че новия производител може да не работи така.
                        Обадихме се по телефона, казаха ни цената (въртят ми се едни 30 лв. в главата), банковата сметка (май я имаше на сайта им) и с едно платежно (даже го разпечатах от онлайна, не е било с подпис и мокър печат) им комплектовахме стария номер и по куриера, съответно за едни работен го направиха и го пратиха обратно за наша сметка.
                        Благодаря за информацията. Тези дни ще преслушам и новия доставчик и ще споделя резултата.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #42
                          От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                          Някой с актуална информация? Телефона в сайта http://glmsystems.bg/ е невалиден? На мейл няма смисъл да пиша май.
                          99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                          It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                            ..... Търси БМВ ЕООД.
                            Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 04-12-18, 19:53. Причина: Реших да съм "политкоректен" да се ева у убавеца да се ева ...
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                              И тия скоро не са поръчали материал за табели.
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Къде се правят регистрационни номера извън КАТ

                                Е ти си по-в час явно! Иначе на последния питащ. На първа страница, а именно:
                                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...84#post1615984
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X