Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно пътешествие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет относно пътешествие

    Здравейте драги съфорумци. В началото на Септември смятам с дъщеря ми да попътувам по южна България. Маршрута горе долу е следния София-Пловдив-Асеновград-Пампорово-Златоград-Кърджали-Хасково-Тополовград-Болярово-Царево. Ще бъда благодарен за съвет относно места за спане интересни места за посещение (освен 100-те Нац. обекта и крепости и тракийски светилища). Благодаря предварително.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

  • #2
    От: Съвет относно пътешествие

    Дяволския мост до Ардино и византийската крепост Устра - сравнително добре запазена и нереставрирана - виж за информация в Гуглето. Лично на мен много ми допада този мост и тази крепост в нищото.
    Последно редактирано от Tedo56; 22-08-11, 15:37.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет относно пътешествие

      Кажи кога е удобно да ти звънна-че по телефона по-добре ще ти обясня. Нали съм ти длъжник Само кажи колко дни имаш на разположение.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет относно пътешествие

        До Тополовград можеш да посетиш манастира ''Света Троица'', като стигнеш до разклона преди Болярово можеш преди да завиеш на ляво да продължиш 11 км и да посетиш ''парорийския манастир'' над село Воден дотам има чакалиран път и табели. Между Болярово и Средец можеш да спиш на ''Божура'' има и басейн Можеш преди Елхово още да останеш на някоя от хижите покрай река Тунджа....
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет относно пътешествие

          Моите 5 ст., посочил съм ги тук:
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...49#post1438449
          Пожелавам хубаво пътешествие

          Коментар


          • #6
            От: Съвет относно пътешествие

            Здравей,колега Около Кърджали може да видиш доста интересни места - Перперикон(естествено), Татул, Каменната сватба, Каменните гъби,а предполагам ще си с джипка,затова мога да ти препоръчам едно невероятно място , а именно крепостта Моняк.Разбира се язовирите около града също са прекрасни
            First Man, then Machine!
            Lada Niva
            Honda XR 400

            Коментар


            • #7
              От: Съвет относно пътешествие

              Благодаря за съветите. Ще се възползвам от някои от тях (ще оставя дъщеря ми да реши кои). Бихте ли препоръчали места за спане по пътя. Към колегата ianely. Когато и да звъннеш все е удобно. И да тръгвам с джипката.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Съвет относно пътешествие

                Тъй като съм от Кърджали и мога да ти препоръчам да спите в някое от хотелчетата на язовира - едно на ръка,че гледката е невероятна (все пак да си пиеш питието на терасата,наблюдавайки залез над язовира е страхотно ) , друго,че има и хотели,които стаи са по 40-50 лв със закуска и басейн.Разбира се, в града също има къде да се преспи,не са малко хотелите... ако те интересува още нещо с удоволствие ще ти отговоря
                First Man, then Machine!
                Lada Niva
                Honda XR 400

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X