Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на лебедка на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монтаж на лебедка на Паджеро

    Браво,колега и от мен.Дано да не е използуваш често.Аз също си монтирах лебедка и ще пусна снимки,за да видя коментарите.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • #17
      От: Монтаж на лебедка на Паджеро

      Първоначално публикуван от Pajero II Преглед на мнение
      Мерси, прави си, но не можах да намеря механична, не ми се и занимаваше да търся, а и ком-а работи само на нулево положение на раздатката, което изключва възможността да й помагаш с колелата. Пък си мисля, че ако по някаква причина двигателят не работи, с електрическата може все пак да се спасиш /стана много криминално/.
      Сигурно ли е, че КОМ-а работи само на нулево положение на раздатката? На мойта лебедка и липсва дългото карданче с висящия лагер и жилото от ръчката до КОМ-а. Ще помоля ако е възможно една снимка на жилото/интересно ми е дали е едно или са два броя/. Ще има монтаж, но за момента времето ми е оскъдно.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-08-11, 00:32. Причина: Корекция на цитат
      MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

      Коментар


      • #18
        От: Монтаж на лебедка на Паджеро

        Първоначално публикуван от pahov Преглед на мнение
        Сигурно ли е, че КОМ-а работи само на нулево положение на раздатката? На мойта лебедка и липсва дългото карданче с висящия лагер и жилото от ръчката до КОМ-а. Ще помоля ако е възможно една снимка на жилото/интересно ми е дали е едно или са два броя/. Ще има монтаж, но за момента времето ми е оскъдно.
        Сигурно е, работи само на нулево положение. Що се отнася до жилото мисля, че беше едно, но не съм сигурен. Тия дни ще направя снимки и ще ги публикувам.
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-08-11, 00:32.

        Коментар


        • #19
          От: Монтаж на лебедка на Паджеро

          Първоначално публикуван от Pajero II Преглед на мнение
          Сигурно е, работи само на нулево положение. Що се отнася до жилото мисля, че беше едно, но не съм сигурен. Тия дни ще направя снимки и ще ги публикувам.
          Ами аз на моето Паджеро нямам N на раздатката. Как тогава ще работи евентуално при мен, че ми стана интересно, а и си търся КОМ за механична лебедка?
          Нека който има или е виждал да напише при такъв вариант как работи КОМ-а!
          Мерси предварително!

          Коментар


          • #20
            От: Монтаж на лебедка на Паджеро

            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
            Ами аз на моето Паджеро нямам N на раздатката. Как тогава ще работи евентуално при мен, че ми стана интересно, а и си търся КОМ за механична лебедка?
            Нека който има или е виждал да напише при такъв вариант как работи КОМ-а!
            Мерси предварително!
            Ще сменяш и раздатка... Аз досега не съм виждал механична лебедка, която да може да работи в някаква друга позиция.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #21
              От: Монтаж на лебедка на Паджеро

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              Ще сменяш и раздатка... Аз досега не съм виждал механична лебедка, която да може да работи в някаква друга позиция.
              Странна работа. На моята раздатка си имам капак за КОМ. За какво е, ако не може да се ползва?!?!
              Да не би при мен да работи и на другите положения на лоста на раздатката.

              Коментар


              • #22
                От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                Ще сменяш и раздатка... Аз досега не съм виждал механична лебедка, която да може да работи в някаква друга позиция.
                На моя Дифендър може. И на твоя Ровър може. Всички които са с LT-230. КОМа взима движението от изхода на ск. кутия. За събора трябва да съм я монтирал и ще пусна снимки.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #23
                  От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  На моя Дифендър може. И на твоя Ровър може. Всички които са с LT-230. КОМа взима движението от изхода на ск. кутия. За събора трябва да съм я монтирал и ще пусна снимки.
                  А на Паджерото, на което беше монтирал мех. лебедка спомняш ли си как стои този въпрос?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                    Мм, някой питаше за жилата, ето тук са описани
                    http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/...9xsZgxVEupsmU=

                    Коментар


                    • #25
                      От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                      Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                      Странна работа. На моята раздатка си имам капак за КОМ. За какво е, ако не може да се ползва?!?!
                      Да не би при мен да работи и на другите положения на лоста на раздатката.
                      Колега, за да не стане объркване и понеже стана въпрос и за други марки, имам предвид, че при super select-а работи само на нулево положение. А доколкото разбирам ти май си с easy select, при която не знам как точно става.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                        Тъй... понеже ми стана интересно, та се разчетох тук-там. Извода е, че КОМ-а си работи без значение от позицията на раздатката. Има обаче разлика м/у КОМ-овете за първа и втора генерация и не е ясно дали КОМ от SuperSelect може да се сложи на EasySelect.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                          И аз се поразрових по въпроса и излиза, че автоматиците нямат N на раздатката /не съм се заглеждал/. Само не можах да разбера ком-ът при тях как работи, що се отнася да ръчните скорости ком-ът работи само на N. http://www.pajeroclub.org/history.html

                          Коментар


                          • #28
                            От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                            А на Паджерото, на което беше монтирал мех. лебедка спомняш ли си как стои този въпрос?
                            Не знам. КОМа и кардана си бяха там. На Патрол също може да се включи и да се въртят гумите.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                              Първоначално публикуван от Pajero II Преглед на мнение
                              Колега, за да не стане объркване и понеже стана въпрос и за други марки, имам предвид, че при super select-а работи само на нулево положение. А доколкото разбирам ти май си с easy select, при която не знам как точно става.

                              Със Супер Селект съм и съм с автоматик така, че няма объркване.
                              На раздатката нямам неутрал, затова си мисля, че КОМ-а си върти заедно с колелата.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Монтаж на лебедка на Паджеро

                                Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                                Със Супер Селект съм и съм с автоматик така, че няма объркване.
                                На раздатката нямам неутрал, затова си мисля, че КОМ-а си върти заедно с колелата.
                                Колега не съм сигурен, но предвид, че на раздатката няма N и това, което прочетох е възможно и да не задвижва ком.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X