Обява

Свий
Няма добавени обяви.

impreza ; baleno ; corolla

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • impreza ; baleno ; corolla

    Здравейте, иамам Витара дълга база и ще я сменям, не че не съм доволен - напротив супер е ама ми идва малка за семеина кола.От седмици чета по форумите и се главоблъскам какво комби да си купя, трябва ми за вилна зона - лек офроад и да е 4x4, че зимата иначе нестава.Моля за мнения относно Subary impreza, Suzuki baleno, Toyota corolla.
    Кое е по проходимото возило и кое е по икономично?

  • #2
    От: impreza ; baleno ; corolla

    Първоначално публикуван от rmudev Преглед на мнение
    Здравейте, иамам Витара дълга база и ще я сменям, не че не съм доволен - напротив супер е ама ми идва малка за семеина кола.От седмици чета по форумите и се главоблъскам какво комби да си купя, трябва ми за вилна зона - лек офроад и да е 4x4, че зимата иначе нестава.Моля за мнения относно Subary impreza, Suzuki baleno, Toyota corolla.
    Кое е по проходимото возило и кое е по икономично?
    Щом дългата витара ти е малка, то цитираните ще са ти още по-малки. Вместо импрезата бих ти препоръчал легаси или още по-добре - аутбек, които са по-големи като обем. Вариант също е пасат синхро или 4моушън комби. Другите изброени от теб не мога да коментирам.

    Коментар


    • #3
      От: impreza ; baleno ; corolla

      Първоначално публикуван от rmudev Преглед на мнение
      Здравейте, иамам Витара дълга база и ще я сменям, не че не съм доволен - напротив супер е ама ми идва малка за семеина кола.От седмици чета по форумите и се главоблъскам какво комби да си купя, трябва ми за вилна зона - лек офроад и да е 4x4, че зимата иначе нестава.Моля за мнения относно Subary impreza, Suzuki baleno, Toyota corolla.
      Кое е по проходимото возило и кое е по икономично?
      Колега, аз имам същия проблем. Колебая се за едно такова:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=124654
      Все още съм малко притеснен щото непознавам марката. Освен изброените от мен недостатъци, от цяла седмица ровене в нета май друи неоткривам
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #4
        От: impreza ; baleno ; corolla

        Рено Канго4х4 или слагай багажник че каквото и да вземеш пак няма да има място -това е отличен опит
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • #5
          От: impreza ; baleno ; corolla

          Тойотата е много тясна и въпреки че е комби няма никакво място.Тясна е за шофьора ако е над 170см или 80кг, задните седалки са неизползваеми при мах. дръпнати предни (което не означава че отпред е широко или поне поносимо), отзад може да сложиш само малко дете или багаж.Багажника е ... скромен, много скромен.За офф-роуд не става.Мойта е 110кс което е леко недостатъчно за шосе.На градско харчи 10-12.На път с 90 може да свали и до 7.
          Иначе аз си я харесвам.Разбира се кара я жената.

          Коментар


          • #6
            От: impreza ; baleno ; corolla

            Имам пресни впечатления от Балено комби, обема на комбито е впечатляващо за мен, на финала бях подсилил пружините с по-здрави и товареше сппокойно 600 кг. в багажника без да трепне, като всеки японец е здрава и икономична с пприлична поддръжка, някой части са безумно скъпи в магазините, но пък в моргите се намира всичко на разумни цени.

            Оригиналното качване за съжаление е отчайващо калпаво, много нестабилна на пътя, малки ходове, клати се точно като Витара, вози лошо, извън пътя нямаш никакъв шанс, смешно калпави спирачки въпреки новите дискове и маркови накладки, над 120-140 ако тръгнеш да спираш става страшно, абе с две думи нищо не струва, според мен бягай далеко от тази кола, която и друга да вземеш е по-добре.
            Последно редактирано от TOYO; 16-10-11, 16:51.
            TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

            Коментар


            • #7
              От: impreza ; baleno ; corolla

              +1 За Субару Легаци, доста по-широко е от импрезата и вози по-добре, импрезата ми е тясна отпред на шофьорското място. Много здраво окачаване. Разхода зависи много според условията и десния крак.

              Добър вариант е и Honda Civic Shuttle имам такава 1.6 16V купето е много просторно, вози много добре, но багажникът и е доста малък за комби, на нея разхода и е към 11-12 градско и 9-10 извънградско на газ. Здрава като цяло но с малко слабо окачване за черни пътища и има няма през година сменям втулки на носачите.
              Subaru Legacy sedan 1.8 16V 4WD '91

              Коментар


              • #8
                От: impreza ; baleno ; corolla

                Първоначално публикуван от next_time Преглед на мнение
                Тойотата е много тясна и въпреки че е комби няма никакво място.Тясна е за шофьора ако е над 170см или 80кг, задните седалки са неизползваеми при мах. дръпнати предни (което не означава че отпред е широко или поне поносимо), отзад може да сложиш само малко дете или багаж.Багажника е ... скромен, много скромен.За офф-роуд не става.Мойта е 110кс което е леко недостатъчно за шосе.На градско харчи 10-12.На път с 90 може да свали и до 7.
                Иначе аз си я харесвам.Разбира се кара я жената.
                След като автора не е уточнил за коя Корола става въпрос ще си позволя да не се съглася с почти нищо от горенаписаното Багажник от 343 литра е всичко друго но не и скромен.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Santaferainbow010.jpg
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5333697
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #9
                  От: impreza ; baleno ; corolla

                  Колега,грабвай едно Субару и не му мисли.Мога да ти препоръчам обаче Аутбек-много голям багажник,вози комфортно и е доста проходим(за кола е направо много проходим,направо ме е изумявало),висок е и не удря отдолу-абе направо е супер.Само не влиза в графа икономичност-градско не пада под 13,5-14,извънградско е добре,на магистрала съм го свалял на 7,но нормалното е около 8.Частите са му доста скъпи,ама не се троши често(най-често се сменят биалетки,четирите са около 180-200лв.)Легасито също е яко,ама е доста по-ниско.На СуБаровец метнеш ли се веднъж трудно ще харесаш друга кола.Надявам се да съм ти бил полезен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X