Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър майстор на газови уредби- Варна ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър майстор на газови уредби- Варна ?

    От извесно време имам проблем с газовото на колата,(карбуратор) изпуска газ, преди три месеца ми сменяха вентила за зареждане и отново изтърва, затова не искам да ходя при същия майстор(преди новия хлебозавод над терепията) Преди ходех при едни момчета под Христо Ботев над пътя за Западна промишлена зона, но те са се преместили отдавна, бях много доволна.
    Ще съм благодарна ако някой знае къде са или предложи наистина добър майстор на газови уредби във Варна разбира се.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

    "Момчетата" , Ачо и Цилека се преместиха в сервиз Фиат. Влиза се през бензиностанцията под затвора посока стара гара(в момента РОМПЕТРОЛ). Добри са. Ходя там .Тел 0899870084 Свилен
    Последно редактирано от valeri_at; 17-08-11, 07:40.

    Коментар


    • #3
      От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

      Да те са! Благодаря!
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • #4
        От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

        Пазете се от тези на ул.Карамфил! На трима души ни направиха маса поразии!!!
        Grand Vitara 2L 140hp. 2006
        LZ2BTK
        AB+

        Коментар


        • #5
          От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

          На мен ми сложиха газовото в Омега газ до дом на камиона... от към монтаж и изпълнение съм доволен, но нещо не ми харесва начина им на настройване на нещата...

          Коментар


          • #6
            От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

            Така не знам дали въобще ще стигна до газовото, по причина че за Н-тен път ми се пука радиатора и като последствие колата на три пъти е изхвърлила водата, което ще рече че е окотена- сиреч говорим за гарнитура от пръв поглед, а като се отвори какво ще излезе незнам. Да му се не види и на вторични не ми се дава тая стара бричитайка много си я обичам.
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • #7
              От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

              Здравейте,ще монтирам обикновенно газово на Матиз .Имам изпарител OMVL R90E /италиански/ ,дали ще е подходящ , и къде да го ръгна че не виждам подходящо место, и добър газаджия във Варна.
              Последно редактирано от deko60; 10-02-12, 14:31.

              Коментар


              • #8
                От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                Първоначално публикуван от deko60 Преглед на мнение
                Здравейте,ще монтирам обикновенно газово на Матиз .Имам изпарител OMVL R90E /италиански/ ,дали ще е подходящ , и къде да го ръгна че не виждам подходящо место, и добър газаджия във Варна.
                Газаджиите в двора на МЕИ-то - на околовръса точно преди края. Днес бях и останах удивен от отзивчивостта им! За съжаление в моя случай не помогнаха, но дадоха полезен съвет
                Grand Vitara 2L 140hp. 2006
                LZ2BTK
                AB+

                Коментар


                • #9
                  От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                  До Военна болница, на източната ограда на болницата на 50 метра нагоре в лозята фирма' Алфа газ" телефона на сервиза е 052/302905 или на шефа Наско тел. е 0888211048, това според мен са хората за газови уредби във Варна.
                  Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                    На "Цар Освободител " има сервиз на ОК Такси , над старата газстанция във Възраждане . Търсете Борко 0898/647384

                    Коментар


                    • #11
                      От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                      Зад старата газостанция и аз съм много доволен от старанието... само че цените на труда не са най-ниските. Не че има значение дали е 1000 или 1050 лв.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                        Някой да знае газаджии от Варна, които наистина да си разбират от работата и да имат опит с 8 цилиндрови двигатели ? Става въпрос за Гранд Чероки WK 4,7 2005 г.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Някой да знае газаджии от Варна, които наистина да си разбират от работата и да имат опит с 8 цилиндрови двигатели ? Става въпрос за Гранд Чероки WK 4,7 2005 г.

                          Според мен твоя човек е Наско. Сервиза му се намира на околовръстното: минаваш светофара към новия хлебозавод/пресичаш ул.Мир в посока вятърна мелница, мисля че втора улица вдясно... То по-скоро пътче. 100 метра от-горе му е сервиз на първия етаж от средноголяма къща...
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                            Благодаря Злой !
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Добър майстор на газови уредби- Варна ?

                              Няма защо.... От всички газаджии във Варна, с коите съм имал работа - този ми се струва най-мислещия и най-можещия. ИМХО.
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X