Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Walther PPQ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнение за Walther PPQ

    Ако това е истина,което ме съмнява,най вероятно са ги продали на по ниски цени,понеже имаше търсене на PPQ,а нямаше други налични освен екземплярите за стрелбището,може и да има вече ново зареждане,но не се очакваше.Аз питам отдавна за 5 инчовия PPQ,но засега без резултат,ще караме с M1-то,което е перфектно.Ресурса на Валтера не е по малък от този на Глока,да не кажа че по скоро Глок би счупил нещо отколкото Валтера,за дизайна и ергономиката няма място за сравнение,Валтера е по добър,за тунинг и екстри обаче Глок води безапелационно,все пак за компетъшън смятам да се оборудвам с една 34-ка.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #32
      От: Мнение за Walther PPQ

      Като гледам из нета има PPQ само в магазина на геодар, който сякаш е до София, но може и да не е... не мога да им разбера обяснението. Но цената му е станала 1700, явно бая търсене има, а не и предлагане. Намерих един газов да се предлага в София, като за пипане ще свърши работа, че е почти 1 към 1, но за стрелба...

      Коментар


      • #33
        От: Мнение за Walther PPQ

        Първоначално публикуван от Насока Преглед на мнение
        Като гледам из нета има PPQ само в магазина на геодар, който сякаш е до София, но може и да не е... не мога да им разбера обяснението. Но цената му е станала 1700, явно бая търсене има, а не и предлагане. Намерих един газов да се предлага в София, като за пипане ще свърши работа, че е почти 1 към 1, но за стрелба...
        Не бих разчитал дори за пипането... Разпределението на теглото може да е различно заради използваните материали, формата и тежестта на пълнителя, говнолина и т.н.
        42

        Коментар


        • #34
          От: Мнение за Walther PPQ

          Пипах ги и двата, не ми се стори особено различен... много успешно са го докарали в газова форма. Имам приятел с газов и трудно намираш разликите ако го няма в същото време истинския за сравнение. Особено като тегло и баланс... нямам идея защо така, но е факт...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X