Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ловен автомат Стожер 2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проблем с ловен автомат Стожер 2000

    Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
    Орка , Стожер е дъщерна фирма на Бенели , а Бенели не е Америка. На моя ,като пише ,,Произведано в Турция,, да не би да съм свалял и смазвал с твърда ,че и после с течна смазка затворната глава. Даяни вече 3 години смазван само с течна смазка и е излапал 3 или 4 кашона патрони и мани ами става и все по апетитен.
    Не е място за спорене.
    В семейството на Берета груп влиза: Берета, Бенели, Франчи и Стожер + Бърис и ....
    Не ми се занимава да снимам ... на моя от ляво пише made in Istdmbul на цевната кутия, а на цевта А... Meriland ...

    Коментар


    • #62
      От: Проблем с ловен автомат Стожер 2000

      Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
      Не е място за спорене.
      В семейството на Берета груп влиза: Берета, Бенели, Франчи и Стожер + Бърис и ....
      Не ми се занимава да снимам ... на моя от ляво пише made in Istdmbul на цевната кутия, а на цевта А... Meriland ...
      На моя от ляво на цевната кутия пише STOEGER-TURKEY а на цевта в ляво също STOEGER-TURKEY. Oт дясно на цевта ми пише READ OWNER S MANUAL BEFORE USING GUN.
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #63
        От: Проблем с ловен автомат Стожер 2000

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        Живот и здраве, там съм!
        Може да взема и пушкалото да го обсъдим на място.
        Колега Дочев не дойде да се видим за , което сигурно си имаш причини , но пиши поне оправи ли пушкалото и дали проблема беше който ти описах. Поздрави!
        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X