Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За състезателните джипки в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За състезателните джипки в България

    Мисля , че за всички ще бъде интересно ако състезателите (и други запознати с материята ) от тоза форум споделят за начина и степента на подготовка на състезателните машини у нас. Ако не е тайна със снимки и технически данни.
    Такава тема отдавна липсва , а и мисля , че изнесените евентуално тук данни ще са от полза и за състезателите, защото инфото неминуемо ще се разнесе из интернет, което си е реклама и популярност, а популярноста именно куца на този прекрасен спорт.

  • #2
    Re: За състезателните джипки в България

    Като идеш на едно състезание ще видиш много неща
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Re: За състезателните джипки в България

      Ходил съм на много състезания, но най-важните неща на една състезателна машина не се виждат просто ей така, повярвай ми

      Коментар


      • #4
        Re: За състезателните джипки в България

        Ма тя там не стои статично. От време на време обикаля и по някакви чукари
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          Re: За състезателните джипки в България

          мисля че темата не е коректно зададена. специфични детайли от тунинга на състезателните коли никой няма да сподели тук, поне не водещите пилоти и механици. ако те интересуват основните насоки и общия план на подготовка на такава джипка е друго. уточни какво питаш !
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Re: За състезателните джипки в България

            Разбира се че никой няма да си каже тайните, аз имам в предвид - мощност, кубатура, размер на гумите, има ли или не блокажи, тип амове и от този род... това не би трябвало да е тайна нали?

            Коментар


            • #7
              Re: За състезателните джипки в България

              Първоначално публикуван от TurboKuчekBabait Преглед на мнение
              Мисля , че за всички ще бъде интересно ако състезателите (и други запознати с материята ) от тоза форум споделят за начина и степента на подготовка на състезателните машини у нас. Ако не е тайна със снимки и технически данни.
              Такава тема отдавна липсва , а и мисля , че изнесените евентуално тук данни ще са от полза и за състезателите, защото инфото неминуемо ще се разнесе из интернет, което си е реклама и популярност, а популярноста именно куца на този прекрасен спорт.
              Страхотна идея.
              Но се съмнявам че някои от състезателите ще седне да ни просвещава в таините на офроуда. Поне докато отношението към тях не се промени. Да не са луди да се занимават с ненужни спорове.
              Като начало към темата можем да прибавим няколко компетентни мнения от тук.
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=11086

              Коментар


              • #8
                Re: За състезателните джипки в България

                Дааааа първоначално мислех да не отговарям щото спамим темата с глупости, ама ней се нали това е форум - хората трябва да разговарят...
                "kinex" , пич не виждам връзка между тази и другата тема, посочена от теб , SORRY ,ама мисля , че спамиш без основание
                Абе майната му, спамете да става шоу


                P.S. Във всички други форуми и сайтове свързани с автомобили не съм чувал за такива "страшни" тайни свързани с подготовката на състезателни или стрйт автомобили .... На всякъде хората споделят какво как и защо,хвалят се...и т.н. нормално е защото никой персонално не е измислил тунинга!
                Наистина само амовете за по 25000 долара трябва да останат в тайна... шегичка

                Исках да стане хубава и полезна за всички тема, но явно тук няма други с моите интереси,.
                Край аз приключвам с писането и четенето тук

                Лека нощ на всички

                Коментар


                • #9
                  Re: За състезателните джипки в България

                  Не знам дали ще спреш да четеш и пишеш но след твоите констатации че близнака не разбира от офроуд, тои спря. Надявам се този път спама ми да е по ясен. Да давам ли примери с други състезатели които след подобни братвежи също спряха да пишат в техническата част на форума. В същност вече не държа да съм ясен.
                  Лека.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: За състезателните джипки в България

                    колега, качи тук данни от някой чужд форум за състезателните джипки от техния шампионат, но не от някой смешник, а от хора, които са похарчили суми с по пет нули зада стигнат до някаде и тогава ще те посветя във всички тайни на офроуда

                    ако си се спрял на някаква конкретна концепция, кажи, все някой ще ти дане някакви насоки, от там нататък си избираш сервиз, който да ти подготвя колата и почваш да си плащаш, такъв е живота, капитализъм ...

                    за втори път казвам, че темата е безмислена !!!
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      Re: За състезателните джипки в България

                      Аз имам конкретен въпрос.
                      Г-класите които редовно са на челните места парттаим ли са или фултаим.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: За състезателните джипки в България

                        Първоначално публикуван от TurboKuчekBabait Преглед на мнение
                        Исках да стане хубава и полезна за всички тема, но явно тук няма други с моите интереси,.
                        Край аз приключвам с писането и четенето тук

                        Ами като искаш да стане "хубава и полезна" тема, вземи и напиши нещо хубаво и полезно. Вместо готовански да чакаш някой да ти подаде сдъвкана информация и да мрънкаш, че никой не искал да го направи.
                        Ако наистина приключиш с писане на неща от рода на това, което демонстрираш досега, едва ли някой ще усети голяма загуба ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: За състезателните джипки в България

                          Ето затова не пишат разбирачите, защото постоянно срещат някой новодошъл "професор" да спори с тях. Ако си толкова фен за интересни неща уважаеми турбокючек разрови се из форума, има толкова много писано вече, ама не ти се търси нали? Ако може да ти го снесем на готово

                          Коментар


                          • #14
                            Re: За състезателните джипки в България

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Аз имам конкретен въпрос.
                            Г-класите които редовно са на челните места парттаим ли са или фултаим.

                            Парттайм са всичките които знам. Но може да има и такива фул де.
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #15
                              Re: За състезателните джипки в България

                              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                              Парттайм са всичките които знам. Но може да има и такива фул де.
                              добре де Г не е ли сас среден диференциял какъв е смисъла то става като бъги ако не карат на 4х4
                              поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X