Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За състезателните джипки в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: За състезателните джипки в България

    бяха много учудени как така искам да премера нещо и си мисля че ще ми дадат само бат Янчо Терзиев без да го питам сам ми наговори хиляди неща и си предостави джипа за тотално разглеждане и аз бих го направил за всеки който иска, но писането на подробна тема изисква много време с което не всеки разполага

    Коментар


    • #77
      До: За състезателните джипки в България

      Отново се връщам на тая тема. Съвсем на кратко прегледах форума и открих подробни теми за подготовката поне на 10 джипа - Чудовището на Йордан Колев, Нисана на Чаво, Джимнито на Зенит, Нивата на Явор( Доржи), Нисана и Тойотата на Явор( Вромос), Дифендъра на Виктор и куп още коли. Ако Ники наистина успее да ги обедини в един каталог с по две-три снимки и линкове към съответната тема във форума, ще е страхотно. Виждам, че вече е започнал и е най-добре колкото можем да му помогнем.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #78
        До: За състезателните джипки в България

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Отново се връщам на тая тема. Съвсем на кратко прегледах форума и открих подробни теми за подготовката поне на 10 джипа - Чудовището на Йордан Колев, Нисана на Чаво, Джимнито на Зенит, Нивата на Явор( Доржи), Нисана и Тойотата на Явор( Вромос), Дифендъра на Виктор и куп още коли. Ако Ники наистина успее да ги обедини в един каталог с по две-три снимки и линкове към съответната тема във форума, ще е страхотно. Виждам, че вече е започнал и е най-добре колкото можем да му помогнем.
        Аз се извинявам, но не успях досега да намеря време и да претърся за други теми. Ако ми пуснете линкове ще започна веднага. За написаните от теб имена ще потърся пак. С Венцислав Петров отделно ще говоря отново, за да видим има ли желание и от другата страна и евентуално да заснема и напиша повече.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X