Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

    Кво не разбра пак бе? Махаш многоточието и готово. Човекът е разяснил какво има предвид. То и Карнавала като го натиснеш тръгва, ама... колкото по- рядко, толкова по- добре, а спирачките са... по- добре да пусна жената в МОЛ-а с кредитната ми карта.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Кво не разбра пак бе? Махаш многоточието и готово. Човекът е разяснил какво има предвид. То и Карнавала като го натиснеш тръгва, ама... колкото по- рядко, толкова по- добре, а спирачките са... по- добре да пусна жената в МОЛ-а с кредитната ми карта.
      Човекът правилно е разяснил:
      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      ...просто фенщина....Същото е и спорът ръчка/автомат. Хора, които са карали автомат не повече от 100км, обясняват колко е лошо.
      Проблемът му обаче (без многоточие) е, че попада в категорията на "тия, дето са карали автомат не повече от 100 км.". Има други коли, освен коленопреклонно и челобитно почитаните у нас и в Албания две марки.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

        Измества се темата и възникват глупави противоречия. Субару и Мерц са чудесни, но концептуално различни автомобили. Субаруто е със спортна насоченост -STI WRX, а по- големите модели като Легаси и Аутбек- максимална увереност и сигурност на пътя при всякакви условия, висока универсалност, Форито- по-компактно и високо-Сув сегмент. Мерцедесите са по-скоро магистрални крастосвачи с ненадмината возия и висок ресурс, за съжаление..не и настоящите произведени, а и тези от близкото минало. Ако говорим за офроуд качества, а темата несъмнено е за това, няма никакво място за обсъждане на леките автомобили Мерцедес, докато за AWD-то на Субару би могло да се говори.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          Измества се темата и възникват глупави противоречия....
          ...Ако говорим за офроуд качества, а темата несъмнено е за това...
          Темата е за друго, ама форумът е за олфройнд. Оттам и противоречията. Дано авторът на темата да си е купил вече едно Vito 4х4 от 2005+ г. и да си е решил въпроса за следващите 7-8 години.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Човекът правилно е разяснил:

            П...Има други коли, освен коленопреклонно и челобитно почитаните у нас и в Албания две марки.
            Ако визираш тези, дето оттатък Големата вода наричат гарбидж и гледат за нещо европейско или японско - не ми ги фали.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Ако визираш тези, дето оттатък Големата вода наричат гарбидж и гледат за нещо европейско или японско - не ми ги фали.
              Не, визирах тия, дето у БГ им викат "италЯнски и френски кочини" Пр. С5, С6, "Ланча Тема", ширпотребата де, без "Мазерати" и прочие изгъзици. Но и онзи "гарбидж" не са за подценяване. Но-о-о-о понеже си врял-кипял, израснал в "Кадилаци", "Линкълни" и си почнал да шофираш "Камаро" и "Корвет" преди да проходиш, няма как да ти ги визирам тях.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Мога надълго и нашироко да пиша по въпроса , защото познавам и едното и другото за разлика от теб. Твоето е просто фенщина. По марката не плюя, дори я уважавам и притежавам но това не я прави по-добра или по лоша.
                Субарата се трошат значително по-често от бенцовете. Говоря за по-старите модели. Тенденцията е вече да се правят колии за еднократна употреба, независимо от бранда. Новите мерцедеси стравнявай с Трибека, с каквато също имам "удоволствието" да си общувам.
                Разходът на Мерцедес 3.2, бензин 220 к.с.(на газ) е 11/100 средно. Легасито е също там някъде., та това не е критерий. Мерцедесът, като го натиснеш тръгва, обаче...
                Просто ти казвам - имам и двете марки и мога да преценя. Като покараш известно време мерцедес, (което сигурен съм не се е случвало) ще прецениш сам...
                Същото е и спорът ръчка/автомат. Хора, които са карали автомат не повече от 100км, обясняват колко е лошо.
                Офф....
                Май ще станем досадни, ма поред.....
                Ша ма прощаваш, ма как мнение за мойта скромна личност даваш без да ме познаваш изобщо?????
                Фен съм бил - ми верно е фен съм и за разлика от теб мисля че надълго и на широко обясних защо....
                Карал съм и пак ще карам и от двете марки, мога да направя разлика и сравнение за себе си а това ми е достатъчно....
                Споменах че мерца не е мойта кола, и пах се обосновах защо, и това е на база каране, не много но реално - много бързо усещам един автомобил като седна в него - вервай ми.....
                За по старите модели ма въобще не говори, защото тук съм сигурен че въобще не знаеш за кво иде реч...
                Мое погледнеш във Субару форума за справка на какво съм подлагал моето леоне .... пък ако толкоз си невярващ може и сега да се повозиш в едно леоне 82 набор да видиш за какво вървене иде реч и е само 1.8 карбуратор, без тези кубици дето цитираш.....
                Това кое се чупи повече е мноооого относително, чувал ли си приказката че една кола като не се кара се чупи.... абсурдно е но е вярно.....
                Що па сравняваш новите бенцове с Трибека така и не вдянах.......
                За Легаси, Аутбек, Форестър дума не казваш, и с кое точно невървящо Субару сравняваш тоя 3.2 шестак мотор предполагам наместен в е-класа? С с 2.2 легаси.... А за Н6 да си чувал,.... а да си карал ... май не, а за СТИ думичка да отворям....
                Въобще да говориш такива глупости точно за моторите на Субару е много несериозно Мерцедеса тръгвал пък Субаруто не....
                Аааа може и да си се сблъсквал - трибеката е такава, нали, Н6 ма е малко 2.5 тона за тва помисли ли .... кон с кокошка....
                И продължавам да те питам за онези неща които Бенца го може пък Субаруто не.
                Щот аз освен за един извит кламер друго не чух .... а и това е много индивидуално и относително.
                Мой френд има Легаси и МЛ и на дълго винаги е с легасито - що ли.......
                Няма споря повече, колегите са ти го написали по-нагоре.
                Няма ти променя мнението, както и ти моето.
                Изводът е такъв - ако има два автомобила от тези марки за избор аз бих взел Субару, а ти Бенц .... за кво и защо - всеки си знае.....
                Но когато така категорично се казва Субару не става.... не мога да съм равнодушен.
                За автомата нямам спор - там също съм с категорично мнение, но едва ли е подходяща темата тук да намесваме вечния спор .... само едно щи кажа - намери ми тук друг Самурай автомат......
                Поздрави!
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                  Scrapheap, тъй като си търся едни елементи от интериора та вчера са обаждах по моргите и реших покрай това да питам и за главата. Обадих се на почти всички обяви(останаха ми 4-5) и резултата е 2 продадени двигателя, само на едно му нямаше главата питах за цената на която я е дал - 600лв. Другите просто не искаха да си развалят двигателя, а да си го продадат цял. Незнам за какви масови дефекти и пукания на глави ми пишеш...

                  Коментар


                  • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                    Дефектът е при новите Д5 с двете турбини. Старият си е здрав кютук...

                    Забравяме и една мно-о-го важна подробност 2.4 мотор със 163кс /да не говорим за 205/ е подложен на натоварвания, които един 2.7 със 125 коня няма как да види... Ако не му се дава зор и се кара "пенсионерски", надали ще пукне главЪ...

                    На баничката от аватара ежедневно се опитвам да изтръгна душата, ама от 1.8 са извадили 60 кончета и неще да се троши
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                      На баничката от аватара ежедневно се опитвам да изтръгна душата, ама от 1.8 са извадили 60 кончета и неще да се троши [/QUOTE]Е как да извадиш душата на нещо дет няма душа?!

                      Коментар


                      • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                        205 к.с се слага кратко само на XC60 и то май само 2010 година, бройките са малко, така че е трудно да говорим за някакви дефекти. Дори и да е имало вече е трябвало да бъдат оправени при по-новата версия с 215 к.с

                        Познавам хора с ремапнати Д5 163к.с - две от които на 198к.с и едно изтискано на 240 к.с и над 500nm. За сега нищо не са чупили.

                        Коментар


                        • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                          Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
                          205 к.с се слага кратко само на XC60 и то май само 2010 година, бройките са малко, така че е трудно да говорим за някакви дефекти. Дори и да е имало вече е трябвало да бъдат оправени при по-новата версия с 215 к.с

                          Познавам хора с ремапнати Д5 163к.с - две от които на 198к.с и едно изтискано на 240 к.с и над 500nm. За сега нищо не са чупили.
                          Силно се надявам от Volvo да ти плащат (а дано,ама надали),щото иначе е жалко и смешно.

                          Коментар


                          • От: СУВ със 7 места около 20 000лв и да е ДИЗЕЛ до 9/100 ср. разход

                            Абе дават по някой друг лев

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X