Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

    Здравейте на всички колеги.
    Вече и аз минах към кросов мотор и съм още доста зелен в това отношение. Взех си горе споменатият мотор и вече имам 3 излизания с него и много добре се справям с него по преценка на другите кросаджии които от доста време карат
    Та искам да ви попитам за Yamahata какво масло да и слагам,колко литра ще събере,някой тънкости ако знаете по мотора и като цяло за този модел мотор.
    Ще съм благодарен на отзовалите се

  • #2
    От: Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

    Никой ли не знае нищо за този мотор ???

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

      Изтегли си мануала за твоя мотор ,защото, ще ти трябва и за в бъдеще.Моя е вр 400ф и го карам с мотул 5100 15W50.Сменям го след ,като изгоря 50 литра бензин.С маслото сменям и масленния филтър.

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

        Аз се колебая дали да сложа едно масло което е за спортни коли (машини) 10W60

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

          Обясни каква ти е идеята да избереш това масло.Смяташ ,че по добре, ще смазва или по евтино го взимаш или пък повече километри ,ще го караш?

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha yz 426 f Масло и други работи .

            Първоначално публикуван от DonTodi Преглед на мнение
            Аз се колебая дали да сложа едно масло което е за спортни коли (машини) 10W60
            За какво да слагаш масло за кола след като има и масло за мотор на същия вискозитет ако толкова държиш да е 10/60.Има на Моторекс Cross Rower 10w60 около 30лв е литъра.
            0888 074 049

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X