Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

    Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
    Ясно и ние си търсим такива твойте много лачени нещо
    Всичко е въпрос на търсене!...Аз одавна търся такива и ги взех от форума!....250лв и наистина са хубави!

    Показвам и другият подарък на Витарката,който няма да ми коства пари и ще гледам до една седмица да го боядисам,да му измисля ключалка и да го сложа!
    Прикачени файлове
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • #32
      От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

      Да ти е честита, само кеф и по-малко ревЗа хромираният ринг за резервната гума, да знаеш че на по-голяма гума от 195/80/15 не става, а патрон ще си намериш от мебелен магазин, но не вземай турски и гледай да е с два ключа

      Коментар


      • #33
        От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
        Да ти е честита, само кеф и по-малко ревЗа хромираният ринг за резервната гума, да знаеш че на по-голяма гума от 195/80/15 не става, а патрон ще си намериш от мебелен магазин, но не вземай турски и гледай да е с два ключа
        Благодаря! ....Знам,резервната ми е 215/65/16,пробвах го ужким и става! ...Ако не ще го дам на някой от вас!
        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

        Коментар


        • #34
          От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

          Витарката вече е официално Софиянка! ....Прехвърлих и ГО и Каско-то и отписах заведените щети! ...С това официално замръзявам проекта поне за 1-2 месеца,защото финансите за нея свършиха!
          Прикачени файлове
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #35
            От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

            Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
            Витарката вече е официално Софиянка! ....Прехвърлих и ГО и Каско-то и отписах заведените щети! ...С това официално замръзявам проекта поне за 1-2 месеца,защото финансите за нея свършиха!
            И номер си и барнал браво , браво
            898450701

            Коментар


            • #36
              От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

              Колега честито и от мене много безаварийни.Прочетох че искаш да сменяш бутилката аз имам една 30 литрова ако навит можем да ги батеросаме

              Коментар


              • #37
                От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                Първоначално публикуван от boby2 Преглед на мнение
                Колега честито и от мене много безаварийни.Прочетох че искаш да сменяш бутилката аз имам една 30 литрова ако навит можем да ги батеросаме
                Благодаря!Като за начало съм навит....попринцип се целя в 40л и нагоре!...Не я знам тази дали е с евро сонда и тн.!Трябва да проверя,какво е положението при мен и ще мислим някакъв вариант!Просто останах без пари покрай покупката Й и ремонтите по другата ми кола и затова не предприемам нищо по въпроса!
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • #38
                  От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                  Малко спам ама защо си мисля че те познавам бре емо.Иначе колицата е много хубава но аз лично в гората не бих я вкарал!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #39
                    От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    Малко спам ама защо си мисля че те познавам бре емо.Иначе колицата е много хубава но аз лично в гората не бих я вкарал!
                    Точно аз съм Асене! ....Продадох моята....и взех тази за влекач и града! ....Ще подготвям отделна за състезания,но това е за вбъдеще! ...Поне за сега обещавам,че няма да я карам като старата,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06233.jpg
Прегледи:2
Размер:149.4 КБ
ID:5297993но да не забравяме,че и твоя Самурай не изглеждаше по-зле,като го взе.....а резултата го знаем!
                    Последно редактирано от CrAzY_eMo; 19-08-11, 22:43.
                    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                      Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                      Точно аз съм Асене! ....Продадох моята....и взех тази за влекач и града! ....Ще подготвям отделна за състезания,но това е за вбъдеще! ...Поне за сега обещавам,че няма да я карам като старата,[ATTACH=CONFIG]355182[/ATTACH]но да не забравяме,че и твоя Самурай не изглеждаше по-зле,като го взе.....а резултата го знаем!
                      Какво стана с гумите от старата?Продаде ги с нея или?Ако седят я кажи какъв размер са!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #41
                        От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                        Какво стана с гумите от старата?Продаде ги с нея или?Ако седят я кажи какъв размер са!
                        235/75/15 ....продадох я със всичко,което имах от нея! ...Всичко ще стартира отново от нулев цикъл!
                        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                          Колеги нещо ми е рехава информацията в дата-та за тази джипка! ...Мисля да й слагам пълна синтетика Castrol 5-30!Кажете,ако знаете колко масло събира двигателя!Отделно ме интересува,какви масла да й слагам на скоростите,раздатката и дифовете и съответно какви количества,защото незнам дали ги дават същите като на старата!...Ще съм ви благодарен за съветите! ....Ако пък някой има мануал за нея,ще черпя....Руският го имам вече,но не му разбирам много и ми се налага да го превеждам,та ако някой даде на Български ще съм му задължен!
                          Последно редактирано от CrAzY_eMo; 26-08-11, 13:52.
                          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                            Българско ръководство няма, имам на Руски, ако те интересува да ти го запиша на един диск и да ти го пратя, че е около 800мб, там са включени всички двигатели без 2,5 на гранда

                            Коментар


                            • #44
                              От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                              Ти ме уби! ...Аз свалих това,което е във форума http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=53359 ,пак на руски,но губя интерес,като трябва да го превеждам!На този етап няма да те карам,да ми го записваш,докато не закъсам много с нещо.....Благодаря все пак!...Мисля да не й се вманиячавам,чак толкова,а току виж някой го превел скоро и да му платим да си го ползваме на Български!(мечтите са безплатни)
                              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Витарата на еМо -J20A(2.0i 16v - 132 к.с.)

                                Чак пък 5w30....няма смисъл(изкуствено скъпо е),но 5w40 или както ти казаах за лятото-полусинтетика 10w40,спокойно можеш да му слагаш.Най-важното е маслото да е качествено и с доказан произход(с Кастрола внимавай много..) По каталог J20A събира 5.2 литра,но хубаво изцеден,иначе и 5литра са ти достатъчни.За трансмисията маслата са същите като на другите Витари,с изключение на тези с LSD.За количеството можеш да се ориентираш по пробките,но не забравяй:в скорости и раздатка GL-4,а за дифовете GL-5!Също така не разбрах предния диф обикновен ли ти е или с пневматичен включвател?Ако е от втория тип ,маслото трябва да бъде 75w90(полусинтетика).Ако се окаже че си с такъв,друг път ще ти обяснявам защо е такова маслото... И... не му се плаши на руското ръководство...понеже,ако ги нямаше "братушките",ще трябваше да учим японски.... Успех!
                                SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X