Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов фен на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов фен на Паджеро

    Здравейте от няколко дни съм горд собственик на Паджеро, преди това доста обстойно прегледах темите в форума ( поздравления ) и се убедих че не съм сбъркал. За джипката- Паджеро 2, къса база, 2.5 тди, 96 год, надявам се в бъдеще ( дано не се налага ) да помагате при евентуални проблеми.
    Grand Cherokee WJ 4.7 V8
    Това е положението.

  • #2
    Re: Нов фен на Паджеро

    Честито, още един който се присъедини към семейството на лудите глави. За какво смяташ да го ползваш, софт или ще се захванеш с по-благородни цели? Успех.
    Последно редактирано от zzlatanov; 19-05-07, 03:31.

    Коментар


    • #3
      Re: Нов фен на Паджеро

      Честито Панчарево

      Коментар


      • #4
        Re: Нов фен на Паджеро

        Хайде честито!! Разкажи малко с какво разполагаш - супер селекти, блокажи, такива работи...

        Коментар


        • #5
          Re: Нов фен на Паджеро

          Честито и от мен, много да те слуша и радва
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            Re: Нов фен на Паджеро

            паджерото е една от най - здравите джипки които съм карал

            честито

            какво ще я правиш сега ?
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Re: Нов фен на Паджеро

              Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
              паджерото е една от най - здравите джипки които съм карал

              честито

              какво ще я правиш сега ?
              то от твоето по-здраво не е произвеждано...и няма в България. Освен ако Поли не внесе пак...
              Mitsubishi L200 DobbleCab

              KTM XC 450 RW 2009
              KTM 350 SX 2011

              Коментар


              • #8
                Re: Нов фен на Паджеро

                Благодаря за пожеланията и сори за забавянето, наистина е страхотен автомобил и аз все повече му се кефя макар че го купих за жена ми.Ще се кара повече градско просто нямам време и възможности за такова хоби ( офроуда ).Според изчетенето досега май не е супер селект, но има блокаж на задния диф ( който и досега не знам как се задейства има един ключ на таблото ама...)Екстри няма аз му сложих едно централно за удобство.Засега ме слуша, но и аз го глезя със всички консумативи които могат да се сменят. Ще се радвам на всяко мнение от вас успех на всички.
                Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                Това е положението.

                Коментар


                • #9
                  Re: Нов фен на Паджеро

                  Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                  Засега ме слуша, но и аз го глезя със всички консумативи които могат да се сменят. Ще се радвам на всяко мнение от вас успех на всички.
                  Да не забравиш - най-важният консуматив са ангренажните ремъци и ролки! (Сигурно си ги сменил, ама аз да кажа)

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Нов фен на Паджеро

                    Фен съм.
                    Наистина добър автомобил...
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Нов фен на Паджеро

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Да не забравиш - най-важният консуматив са ангренажните ремъци и ролки! (Сигурно си ги сменил, ама аз да кажа)
                      Първи бяха после масла и все живо.
                      Едно нещо ме притеснява, в разширителния съд за водата, течността изчезва безследно-маслото е наред, водата не спада, маслото не се покачва.Няма бълбукане в съда, не загрява автомобила.Смених капачката на радиатора, сега ще сменя и маслото макар че не му е време.Никъде не капе-МА.........мка му не знам кво да мисля. Някой да помага ако може.Предварително БЛАГОДАРЯ.?
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Нов фен на Паджеро

                        Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                        ...в разширителния съд за водата, течността изчезва безследно-маслото е наред, водата не спада, маслото не се покачва....?
                        Това как да се разбира!? Хем изчезва, хем не спада!?

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Нов фен на Паджеро

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          Това как да се разбира!? Хем изчезва, хем не спада!?
                          В разширителя изчезва като сипя, ако не сипвам, в радиатора не намалява.Дали не е спукан някъде разширителя.Пак го обясних страхотно.Отначало.
                          В разшитителния съд няма вода-сипвам, следняколко километра изчезва.Ако не сипя си работи колата не загрява и водата в радиатора не намалява.
                          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                          Това е положението.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Нов фен на Паджеро

                            Е, такова нещо.. за пръв път чувам Имам някои идеи, но така от разстояние даже не мисля да започвам.
                            Ама не се сдържам
                            Ако пълниш съда при студен двигател след като го запалиш той не може да засмуче водата навътре, защото започва температурно разширение; значи единствения път е навън. След няколко км. просто слез и погледни под и в двигателния отсек, все трябва да видиш теч

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Нов фен на Паджеро

                              Честито! Паджерото е ако не правилния, то възможно най- добрия избор. И аз имах същия проблем с липсата на течност от казанчето и се бях подплашил много. При мен се случи покрай смяната на ремъци и ролки.Първия път долях и после липсваше и пак долях. В последсвие се оказа, че поради променливото време съм пускал и спирал парното и изглежда в радиаторчето е нямало течност и после като се е запълнило проблема изчезна. Дано и при теб да се касае за това!
                              [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X