Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

    5,56х45, какъвто обмилям и за калаша. Плякалка за вредители и кеф.

    п.п.Рюгера ли мислеше, че е повече?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение

      п.п.Рюгера ли мислеше, че е повече?
      Аха, явно нещо друго ми се е мернало.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Аха, явно нещо друго ми се е мернало.
        По нашенско има и мозберг на около 2,4, което е доста нагоре, а по щатските форуми дават рюгера като по-добър...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Прицелна стрелба без никакви оптики, само на механични мерни прибори на състезание имам задоволителни попадения на 200 метра в мишена размер лист А4. С оптика до 400 метра си ти......
          Малко ни в клин, ни в ръкав, но след повторна прострелка на САР-а и правилно нагласяне на мушката на последното състезание и мишената на 300 метра не ми се опря, верно не от първия изстрел и беше по-големичка, полуръст, но с мойто кьопаво зрение и само на мерник и мушка съм супер доволен.
          Благодарение на Самодържеца има вече страничен монтаж и може би догодина ще сложа някаква дурако устойчива оптика за стрелби до 300 метра на състезанията, но още мисля по въпроса.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

            Оптиката ти е руска до 600лв (цена тука у нас) с някои по-достъпни рингове. С тях само ще внимаваш да не ги разхлабваш и затягаш често. Монтираш ведъж и толкова, а то и няма смисъл - нали за това е страничния бърз монтаж.

            П.п скоро ли е било състезанието, че един близък приятел се пусна и е много доволен, той си е и самороден талант.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

              Скоро беше 28-29 октомври, Републиканско по карабина, динамична стрелба. На полигон Црънча.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                Ти в динамик ли си?
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                  Не, Си ен Сис Рейсинг
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                    За това става реч.
                    Хора миналата година ходих до Варна до очната клиника. На връщане минахме през фирмения магазин на Арсенал да видя за барут...на витрината имаше САР- ве с рамков и щангов приклад и нали си ми е тръпка и дълга любов помолих дс ми дадат да ги разгледам. Взех единия вдигнах и се прицелих ... взех другия вдигнах и се прицелих и установих нещо интересно... този дето бе с щанговия приклад ми легна по- добре, а другия НЕ. Загледах се в съосността на прикладите спрямо цевта и установих, че рамковия е по надигнат и оттам си получих отговора защо толкова тегово се стреля с рамков на механични, а с бързомер няма проблем

                    Коментар


                    • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                      Дай по една снимка за онагледяване на кой модел как го наричаш.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Малко ни в клин, ни в ръкав, но след повторна прострелка на САР-а и правилно нагласяне на мушката на последното състезание и мишената на 300 метра не ми се опря, верно не от първия изстрел и беше по-големичка, полуръст, ..........................
                        Ми така е защото си оръжейно неграмотен.
                        За вас е нормално не да стреляте а да наливате в мишените.
                        Нагледал съм ви се на майсторлъка.
                        сигурен съм, че ако ви направят фиксиран брой изстрели по всички сцени ще се окъкате еле ако са над 200 метра.
                        Искам да ви гледам и да ви се хиля.

                        Коментар


                        • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                          Колега, моля да си мериш приказките. Нито си бил там, нито си ми броил изстрелите. Също така е добре да се въздържаш от глупави коментари за неща които явно не разбираш. Има отделна тема за Динамичната стрелба, излей си душата там ако държиш, но първо попрочети правилата, да разбереш има ли значение броя на изстрелите и как влияе на оценката на стрелеца.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Колега, моля да си мериш приказките. Нито си бил там, нито си ми броил изстрелите. Също така е добре да се въздържаш от глупави коментари за неща които явно не разбираш. Има отделна тема за Динамичната стрелба, излей си душата там ако държиш, но първо попрочети правилата, да разбереш има ли значение броя на изстрелите и как влияе на оценката на стрелеца.
                            Колега, да не съм бил там, но много добре Ви познавам манталитетата и начина на стрелба на масата динамични стрелци т.е. как стреляте. Рядко са хора с истински умения.
                            Много добре знам видовете курсове на стрелба и т.н.
                            Ако си с фабричната мушка ще има да вземаш да правиш качествена стрелба.
                            Това може да си го докажеш сам на себеси сложи три плейта или попара на 300 метра на които зачетната зона е 30 см и стреляй три пъти да видим колко ще събориш....

                            Коментар


                            • От: Полуавтоматична ловна карабина SAR-M1F SAR-M2F

                              А-ха, не си бил там, но щото "една жена казала" и познаваш манталитета и начина на стрелба на всички, та затова... Ясно, приказка да става. Моля занапред да не ми даваш акъл и да не оценяваш неща, които не си видял лично, смешно е.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • Грешка!
                                Последно редактирано от NlGHTMARE; 03-11-19, 19:51.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X