Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

    Здравейте,т.к. ходих да ми направят стенд на дюзите и разбрах,защо джипката е пушела/ на втори и трети цилиндър дюзите изобщо не впръскват добре / въпроса ми е от къде мога да си намеря разпръсквачи за тези дюзи ? Питал съм в няколко магазина, но отговора навсякъде е НЯМА ! Ако някой има нека предлага ! Ако имате втора ръка също става стига да са здрави. Благодаря Ви !

  • #2
    От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

    Здравей,
    Аз имам същият двигател 91 г и наистина доста пушляви особенно когато е все още студен. Къде ходи на стенд и за колко пари. Аз съм от София.

    Коментар


    • #3
      От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

      Здравей, от Пазарджик съм. Ходих тук в града при един дизелджия който го хвалят. Взе ми по 5лв. на дюза и се оказа че две от дюзите не работят никък добре - искат нови разпръсквачи. Той се опита малко да ги почисти, но не става. Иначе на помпата съм и правил пълна профилактика, защото мислех че е от нея ама не е! Турбината ходих да проверят също казаха че не е тя причина за пушека била си здрава, а и не ми гори масло! Надявам се като оправя дюзите нещата да се оправят. Иначе пали от раз и работи равномерно. При теб как е и между другото колко ти гори. Поздрави!

      Коментар


      • #4
        От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

        И при мен пали само с едно цъкване. Не мога да преценя точният разход защото само досипвам и карам, но според мен е около 15/100. Маршрута е около 65 км като има около 15 км градско и около 7 км много лош асфалт и черен път и там карам на 2-3та. На отиване е изкачване. Според старият собственик би трябвало да гори около 9 - 10/100
        Също не съм забелязал да гори масло, но се съмнявам да не се просмуква нафта в маслото, защото наскоро смених масло и след две семици като вадих щеката ми се видя повече. Ще проверя пак след около седмица

        Коментар


        • #5
          От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

          За тези дюзи се продават разпръсквачи. Намерих ги в Англия но предполагам че може да ги намерите и в София вероятно с поръчка.
          В Англия: ebay.co.uk след това isuzu trooper new injector nozzles Трябва да намерите някой да Ви ги плати. Пристигат за няколко дни.Успех.
          Колата харчи 10-11 градско
          9-10 извънградско
          Не може да меша нафта и масло, това го прави само 3.0

          Коментар


          • #6
            От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

            Имам приятел в Лондон къде точно трябва да ги плати и той ли трябва да ги изпрати. И как да разбера точно от разпръсквачите които излизат в сайта са за моя мотор 2.8тд 1988год.-дата на първа регистрация по талон. Благодаря !!!

            Коментар


            • #7
              Благодаря за инфото boyko.v,

              Никога нямаше да се сетя за injector nozzles ако трябваше сам да търся термина
              Петко Колев,
              Повечето от продавачите доставят до България, а ако разполагаш с кредитена карта можеш и сам да си платиш стоката. Ако не доставят можеш да използваш фирми за доставка на стоки до БГ - има много такива, а ако не се лъжа и Еконт също го правят.

              Бойко,
              Забравих да попитам нещо. Можеш ли да ми препоръчаш майстор, който да каже дали наистина имам нужда да сменям разпръсквачите? От София съм.
              Последно редактирано от CarTest™; 10-08-11, 13:54.

              Коментар


              • #8
                От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

                Мина много време откакто съм се занимавал с такива дюзи и не съм в час Дадоха ми като сламка Иван работи в гара Яна Питаш там имал много добър стенд и разбирал Успех

                Коментар


                • #9
                  От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

                  Защо откривате топла вода:
                  отиди при Лозан и разкажи му за проблема ти.
                  Three witches watch three Swatch watches.
                  Which witch watch which Swatch watch?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разпръсквачи за дюзите на Трупер 2.8 тд 88год.

                    Sergei вие сте абсолютно прав. Някъде във форума имаше телефон на Лозан но не помня къде. Някой ако го има да го даде. Във връзка с това ще отворя нова тема: Начини за връзка с хора познаващи джипа ISUZU=

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X