Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin за IPhone

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Garmin за IPhone

    При мен OFRM тръгна след като го записах в storage-western-eu\.System като gmapprom1.img
    изобарите се появиха след като файла записах пак там и го преименувах в gmap3d.img

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ofrm1.jpg
Прегледи:1
Размер:46.5 КБ
ID:5411046 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ofrm2.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5411047
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • #32
      От: Garmin за IPhone

      Така и не успях да изкарам изобарите в метри, а не във футове - дори и на 2013Q1 ми излизат така ....
      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

      0885372997 - Дани

      Коментар


      • #33
        От: Garmin за IPhone

        Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
        Така и не успях да изкарам изобарите в метри, а не във футове - дори и на 2013Q1 ми излизат така ....
        Няма начин. И аз много се дразних, но накрая просто ги разкарах. И без това са страшно дразнещи толкова дебели. В някои дълбоки стръмни дерета направо не се различава друго по картата.

        ПС. Гледам си качил и европейска карта. А как успя да избираш коя да е активна и коя не? Щото нали знаеш каква каша се получава с гармините когато имаш припокриващи се карти за един и същ регион?
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #34
          От: Garmin за IPhone

          Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
          ... Гледам си качил и европейска карта. А как успя да избираш коя да е активна и коя не? Щото нали знаеш каква каша се получава с гармините когато имаш припокриващи се карти за един и същ регион?
          Не се настройва нищо - просто когато е в България, Навигацията сама показва ОФРМ картата, независимо, че и другата е налична.
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • #35
            От: Garmin за IPhone

            Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
            Не се настройва нищо - просто когато е в България, Навигацията сама показва ОФРМ картата, независимо, че и другата е налична.
            Ето това е проблема. Аз не бих държал двете активни. Само бави търсенето, а вероятно и изобразяването на картата. Най-лесния вариант е с iFile или нещо такова да смениш разширението на файла и когато наистиан ти трябва другата, да го връщаш на .img.
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар


            • #36
              От: Garmin за IPhone

              Така е, но в основната карта GMAPPROM.IMG (намира се в ../garmin_app/storage_western_EU/.System) съхранява информация, която не се съдържа в другите карти (намират се в ../Libriries/sdcard/Garmin). По тази причина при изтриването и започва да се самоизключва по време на търсене. Поне при мен ефекта е такъв ...
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • #37
                От: Garmin за IPhone

                Аз затова ofrm-то съм го сложил на мястото на тази gmapprom. Все пак тя ми е основната.
                Дори тази процедура + разните други файлове за джънкшъни, 3Д, бг глас и т.н. я направих с самия .ipa файл преди да го инсталирам на телфона. По този начин от около 2гб свалих големината на application-а на под 400мб.
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #38
                  От: Garmin за IPhone

                  При мен не работи стабилно така. С коя версия на Гармин си?
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • #39
                    От: Garmin за IPhone

                    W._Europe-v2.00.20.ipa
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • #40
                      От: Garmin за IPhone

                      Аз съм с 2.3, там не става ако го няма дифолтния мап файл ...
                      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                      0885372997 - Дани

                      Коментар


                      • #41
                        От: Garmin за IPhone

                        Има ли нещо ново, заради което да си заслужава да ъпдейтвам?
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • #42
                          От: Garmin за IPhone

                          Честно казано - ако не държиш на ай-клауд - не мисля.
                          Не бих го сложил ако знаех, че това е единствено съществената разлика.
                          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                          0885372997 - Дани

                          Коментар


                          • #43
                            От: Garmin за IPhone

                            Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                            How to install any Garmin map on Iphone Garmin StreetPilot

                            for Jailbroken phones
                            Garmin-USA_OnBoard_NoMap.rar

                            Any map in the Garmin .img format
                            you will need a gmapsupp.img file and a gmapsupp.unl with a key to unlock your map (if the map is locked). Or
                            http://www.noeman.org/gsm/software-t...-4-2011-a.html and no .unl file

                            http://www.noeman.org/gsm/garmin-map...bluechart.html



                            TTS Voices files for your language
                            Voice.rar (4,9 MB)
                            Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

                            The program iExplorer (download version for Mac or PC here
                            iExplorer - Formerly iPhone Explorer, is an iPhone browser for Mac and PC) to replace the file maps of the U.S.
                            Open iExplorer and turn your pc settings to show hidden files.



                            Go to the phone disk iPhone - Apps - USA - Garmin-nav.app - storage-usa -. System
                            and delete existing files there gmapprom.img gmap3d.img, then add your map files. You can also download the JCV file to iPhone - Apps - USA - Garmin-nav.app - storage-usa -. System - JCV
                            Преди няколко дни купих Garmin GLO. Подкарах го на лаптопа и на iPad II. Тогава видях темата за Гармин и реших да сложа и Гармин на iPad. Понеже iPad-а не беше JailBreak-нат, за да сложа свалените вече карти (Garmin-USA_OnBoard_NoMap.ipa; Garmin-W. Europe-v2.00.20.ipa) от посочено тук място, днес го JailBreak-нах. iPad-а е с ver. 6.1.
                            Всичко мина нормално. Свалих си и инсталирах на лаптопа iExplorer. iFile, за който пише по инструкциите не съм го свалил още, понеже не знам дали ми трябва на всяка цена (платен е и е share)...
                            НО - тези файлове ми трябват, за да ги кача във вече организирани фолдери на iPad.
                            Молбата ми е да ми се каже - по какъв начин да инсталирам базисната и европейската карти в iPad (Garmin-USA_OnBoard_NoMap.ipa; Garmin-W. Europe-v2.00.20.ipa), които се намират в момента в лаптопа ми - Win7 Prof 64 битова версия!!!! Дърпах ги в App чрез winExlorer и iExplorer ( с който отворих скритите фолдери на jailbreak-натия iPad ), но нещо нищо не ми се получава...
                            Не можах да се ориентирам как става инсталацията, за да може след това да сложа допълнителните карти в съответните фолдери. Но каква е процедурата, за да инсталирам наличните файлове, които да създадат тези фолдери за Гармин???
                            Последно редактирано от kihi; 16-02-13, 17:26.
                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Garmin за IPhone

                              Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                              Преди няколко дни купих Garmin GLO. Подкарах го на лаптопа и на iPad II. Тогава видях темата за Гармин и реших да сложа и Гармин на iPad. Понеже iPad-а не беше JailBreak-нат, за да сложа свалените вече карти (Garmin-USA_OnBoard_NoMap.ipa; Garmin-W. Europe-v2.00.20.ipa) от посочено тук място, днес го JailBreak-нах. iPad-а е с ver. 6.1.
                              Всичко мина нормално. Свалих си и инсталирах на лаптопа iExplorer. iFile, за който пише по инструкциите не съм го свалил още, понеже не знам дали ми трябва на всяка цена (платен е и е share)...
                              НО - тези файлове ми трябват, за да ги кача във вече организирани фолдери на iPad.
                              Молбата ми е да ми се каже - по какъв начин да инсталирам базисната и европейската карти в iPad (Garmin-USA_OnBoard_NoMap.ipa; Garmin-W. Europe-v2.00.20.ipa), които се намират в момента в лаптопа ми - Win7 Prof 64 битова версия!!!! Дърпах ги в App чрез winExlorer и iExplorer ( с който отворих скритите фолдери на jailbreak-натия iPad ), но нещо нищо не ми се получава...
                              Не можах да се ориентирам как става инсталацията, за да може след това да сложа допълнителните карти в съответните фолдери. Но каква е процедурата, за да инсталирам наличните файлове, които да създадат тези фолдери за Гармин???
                              Моля тези, които са наясно с инсталирането на програми в iPad и iPhone на джелбрекнати апаратчета да дадат някаква информация!!!
                              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Garmin за IPhone

                                Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                                Моля тези, които са наясно с инсталирането на програми в iPad и iPhone на джелбрекнати апаратчета да дадат някаква информация!!!
                                Колега, успокой се малко.
                                Не висим тук по 24 часа и не сме платен съпорт.
                                Ето ти най лесният начин:

                                Отвори .ipa файл-а с айтюнс, потвърди апликацията и после синхронизирай с устройството (айфон/пад)
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X