Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cheroke 3.0 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Grand Cheroke 3.0 CRD

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    От Балканстар.
    И не само от там
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #62
      От: Grand Cheroke 3.0 CRD

      Колеги проверих в балканстар,но трябва да се чака доставка , възможно ли е за това турбото да отказва ?някой ако има опит с тоя мотор ,моля да сподели.

      Коментар


      • #63
        От: Grand Cheroke 3.0 CRD

        Да , заради това моторче двигателя влиза в авариен режим и ограничава мощността ....!
        Това стъпково моторче го има в наличност .
        Еди Рангелов : 0885 088 444
        Няма незаменими има незабравими хора !!!

        Коментар


        • #64
          От: Grand Cheroke 3.0 CRD

          Каква е цената на моторчето , и колко ще струва да се смени и като време колко отнема смяната?

          Коментар


          • #65
            От: Grand Cheroke 3.0 CRD

            Първоначално публикуван от Mihaylof Преглед на мнение
            Каква е цената на моторчето , и колко ще струва да се смени и като време колко отнема смяната?
            А ако има налепи в смукателния колектор и пречат на клапите да се движат свободно?Не след много време ще се окаже моторче ментеА то и първото се скапало по тази причина...Много има за писане , защото този силов агрегат има нужда и от допълнително (от дотук известното за дизелите) обслужване.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #66
              От: Grand Cheroke 3.0 CRD

              Здравейте колеги,
              днес закупих Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г. Overland.
              Всичко изглеждаше добре, до момента на връщане в който изпреварих един автобус. Светна някаква червена лампа, последвана от оранжевата Check Engine.
              Закачихме я на диагностика и излязоха следните две грешки от снимката:

              https://drive.google.com/open?id=1eL...81DMWLWhrNZfR5


              https://drive.google.com/open?id=1XE...N8SfuYAZYv79mn

              Едното мисля, че са вихровите клапи? Моля Ви някой да каже как да ги оправя?
              Другото някакъв датчик на ламбда сонда ли е? Може ли някой да ме насочи?

              Много Ви благодаря в аванс за всякакви съвети и мнения! Като изключим това, общите впечатления от колата са само позитивни!

              Коментар


              • #67
                От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                Здравейте,
                Имам планове да сменя стари пасат с един WK1 3.0. От това което прочетох тук не видях да страда
                от някакви сериозни болежки. Това с материалите в салона и таксиметровата тапицерия не ме дразни чак толкова. Притеснява ме факта че има версии които не са 4х4.
                Може и тъп да ми е въпроса, но как да разбера?
                TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

                Коментар


                • #68
                  От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                  Най сигурно е да погледнеш отдолу и да видиш дали има преден кардан. Може да се разбере и по VIN.
                  Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                    Първоначално публикуван от Diff Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    Това с материалите в салона и таксиметровата тапицерия не ме дразни чак толкова.

                    Моята е WH - произведена в Австрия за България и продадена от Балканстар. Въпрос на късмет е какво обурудване ще намериш - моята е с почти всички екстри - няма DVD и навигация и автоматично пускане на фаровете вечер. Има си кожен салон, подгряване на седалките, автоматична седалка с памет и т.н.
                    Има надпис зад скоростния лост Quadra Drive II - значи е 4х4 и има блокажи на диференциалите и раздатката. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Radio1.jpg
Прегледи:1
Размер:242.9 КБ
ID:5806711
                    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                    Kia K5 LPG 2012 г.
                    LZ1DED

                    Коментар


                    • #70
                      От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                      Здравейте, и аз съм и хвърлил око на тези машини. Зная че мерак са пари се гаси , но все пак може ли някой , който скоро си е купил такъв да каже , колко пари стъпва обслужване/ремонт след покупка. Ако го взема за 15-20 пари и трябва да дам още 10 за да си го карам спокойно , ми се вижда страшно
                      VW Passat - най-вярното магаре

                      Коментар


                      • #71
                        От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                        Зависи в какво състояние ще я намериш. На мен bri4ka ми намериха джип в превъзходно състояние. Нови зимни гуми, нов акумулатор (с гаранционни карти). Трябваше да се обслужи двигателя - масло и филтри излезе около 450 лв. Имам да сменям тампони на предния диференциал, но не е спешно. Аз обаше искам да се сменят всички масла (на дифове, раздатка, скоростна кутия) и ремъците. Приготвил съм си 2 хилки и мисля, че ще стигнат. Така колата 2006 г. на 185000 км. ще ми излезе 17 пари с включен хонорар на Bri4ka и пълен оглед в сервиз преди покупката.
                        Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                        Kia K5 LPG 2012 г.
                        LZ1DED

                        Коментар


                        • #72
                          От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                          Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение
                          Зависи в какво състояние ще я намериш. На мен bri4ka ми намериха джип в превъзходно състояние. Нови зимни гуми, нов акумулатор (с гаранционни карти). Трябваше да се обслужи двигателя - масло и филтри излезе около 450 лв. Имам да сменям тампони на предния диференциал, но не е спешно. Аз обаше искам да се сменят всички масла (на дифове, раздатка, скоростна кутия) и ремъците. Приготвил съм си 2 хилки и мисля, че ще стигнат. Така колата 2006 г. на 185000 км. ще ми излезе 17 пари с включен хонорар на Bri4ka и пълен оглед в сервиз преди покупката.
                          Честито , колата наистина е в добро състояние .
                          Със здраве и безаварийно !!!
                          Еди Рангелов : 0885 088 444
                          Няма незаменими има незабравими хора !!!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                            Първоначално публикуван от denkov Преглед на мнение
                            Зависи в какво състояние ще я намериш. На мен bri4ka ми намериха джип в превъзходно състояние. Нови зимни гуми, нов акумулатор (с гаранционни карти). Трябваше да се обслужи двигателя - масло и филтри излезе около 450 лв. Имам да сменям тампони на предния диференциал, но не е спешно. Аз обаше искам да се сменят всички масла (на дифове, раздатка, скоростна кутия) и ремъците. Приготвил съм си 2 хилки и мисля, че ще стигнат. Така колата 2006 г. на 185000 км. ще ми излезе 17 пари с включен хонорар на Bri4ka и пълен оглед в сервиз преди покупката.
                            Ще споделиш ли как точно се работи с bri4ka при избор на кола?
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #74
                              От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              Ще споделиш ли как точно се работи с bri4ka при избор на кола?
                              Правиш добра реклама и ти я намират безплатно Само да не забравиш до й сипеш "ХаДо"
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #75
                                От: Grand Cheroke 3.0 CRD

                                Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                                Честито , колата наистина е в добро състояние .
                                Със здраве и безаварийно !!!
                                Благодаря Еди!
                                Успех!
                                Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                                Kia K5 LPG 2012 г.
                                LZ1DED

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X