Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Челно стъкло за Г-класа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Челно стъкло за Г-класа

    Здравейте,
    Имам от доста време на челното стъкло една люспа, уж я обработи джамджията преди години, но днес заради жегата от нея тръгна пукнатина около 30см и явно стъклото отива към смяна. Какви са вариантите: от "официалните" вносители Коб.а и Муст.нг? Чувал съм, че можело и да се изреже по размер (нали е абсолютно плоско), но нямам никаква друга информация как и къде?
    Благодаря.

  • #2
    От: Челно стъкло за Г-класа

    Освен че е плоско е закалено и е т.н. триплекс,две стъкла и фолио между тях.Преди години търсих насам натам в сф.Имаше някаква фирма в домостроителния комбинат на Житница.Пок собственика намери някакви стъклари около бул Тодор Каблешков и те го направиха.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      От: Челно стъкло за Г-класа

      Ново в Кобра беше около 80 лв. с монтажа.

      Коментар


      • #4
        От: Челно стъкло за Г-класа

        Без монтажа е 80лв... с доставка и монтаж 120лв Най-добре е фирма да Ви го сменя че е много чупливо и трудно за слагане...
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар


        • #5
          От: Челно стъкло за Г-класа

          Фактурата е във сенника,зашото много лошо ми отлепиха прегледа,и за да не споря с полицаите си я возя.В Понеделник ще я сканирам,но със сигурност беше под 90 лв. всичко,даже стъклото е с зелена ивица отгоре.

          Коментар


          • #6
            От: Челно стъкло за Г-класа

            Първоначално публикуван от ihristov Преглед на мнение
            Фактурата е във сенника,зашото много лошо ми отлепиха прегледа,и за да не споря с полицаите си я возя.В Понеделник ще я сканирам,но със сигурност беше под 90 лв. всичко,даже стъклото е с зелена ивица отгоре.
            Малко извън темата:преди 3 дни минах Техн.Преглед на колата и ме осведомиха за новите правила,за лепенки и картончета от Тех.Прглед.В случай че се сменя стъкло или се загуби картонче/дори и при кражба/ се минава наново преглед.Не могат да издават дубликати и служебни бележки.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • #7
              От: Челно стъкло за Г-класа

              Днес видях фактурата,но не успях да я сканирам,платил съм 84 лв. с ддс.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X