Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София - Калотина -- къде има добър хотел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • София - Калотина -- къде има добър хотел

    Здравейте! Ще се наложи да пренощувам някъде по този участък и не можах да намеря нещо привлекателно в нета - семеен хотел или нещо подобно. Тъй като ще е за една нощ и рано на следващия ден ще се продължава на запад е желателно да не е повече от 10 - 15 км. встрани от пътя. Не държа на лукс, ама и да не е "хижа с 10 легла в помещение". Благодаря на всички отзовали се!
    ПП не знам дали тук трябва да е тази тема - ако не е за този раздел,моля модераторите да я преместят.
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

  • #2
    От: София - Кулата -- къде има добър хотел

    В Сандански почти всички хотели са на разумни цени - отиваш и питаш директно.

    Един приятел е спал конкретно в мотел Ерос - на Е79 срещу ОМВ в Сандански и каза, че е много прилично и на добра цена въпреки името.

    Добър път!
    Георги Гатев

    Коментар


    • #3
      От: София -Калотина -- къде има добър хотел

      Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
      В Сандански почти всички хотели са на разумни цени - отиваш и питаш директно.

      Един приятел е спал конкретно в мотел Ерос - на Е79 срещу ОМВ в Сандански и каза, че е много прилично и на добра цена въпреки името.

      Добър път!
      Леле!!! Благодаря Георги,ама аз съм направил грешка!! Калотина - изхода за Сърбия. Моля модератор да оправи заглавието! Благодаря!
      Последно редактирано от Борислав Бонев; 04-08-11, 12:06. Причина: допълнение
      Б. Бонев
      0осем88две6шест71три

      Коментар


      • #4
        От: София -Калотина -- къде има добър хотел

        Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
        Леле!!! Благодаря Георги,ама аз съм направил грешка!! Калотина - изхода за Сърбия. Моля модератор да оправи заглавието! Благодаря!
        Питай derhunter дали не знае нещо...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: София - Калотина -- къде има добър хотел

          В Драгоман има подобни хотелчета. Виждат се и от пътя. Съвсем до Калотина е.

          Коментар


          • #6
            От: София - Калотина -- къде има добър хотел

            Можеш да спиш и в София по Околовръстното има разни и разнообразни хотели и мотели. После като тръгнеш за Калотина има до отбивката за Божурище точно срещу магазин Метро(на самият път е, минавам всеки ден покрай него, и чай съм пил там, ама името така и не помня). Влизал съм вътре–стаите са чисти с по две легла, със самостоятелни бани, телевизор... Има хотел и в Божурище(пак не се отклоняваш от пътя много). Много по-спокоен е, ама не знам дали още работи, и какво е вътре. След това в същата посока има в село Пролеша(на 3-4 километра се отклоняваш) казва се "Жарковата къща" и има басейн и тенис корт.Сравнително по-луксозен е от предишните които споменах.Ето има и не'кви снимки и информация http://bghotelite.com/web_main.php?id=2290 . Отделно преди имаше и още един хотел в Пролеша.
            После има в Сливница и в Драгоман, а вероятно някъде и по пътя(не съм ходил от година на там, а бяха замислени един два...)
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              От: София - Калотина -- къде има добър хотел

              Благодаря ви колеги! Това ме устройва напълно! За пореден път се убеждавам,че този форум е много добър!
              Б. Бонев
              0осем88две6шест71три

              Коментар


              • #8
                От: София - Калотина -- къде има добър хотел

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Можеш да спиш и в София по Околовръстното има разни и разнообразни хотели и мотели. После като тръгнеш за Калотина има до отбивката за Божурище точно срещу магазин Метро(на самият път е, минавам всеки ден покрай него, и чай съм пил там, ама името така и не помня). Влизал съм вътре–стаите са чисти с по две легла, със самостоятелни бани, телевизор... Има хотел и в Божурище(пак не се отклоняваш от пътя много). Много по-спокоен е, ама не знам дали още работи, и какво е вътре. След това в същата посока има в село Пролеша(на 3-4 километра се отклоняваш) казва се "Жарковата къща" и има басейн и тенис корт.Сравнително по-луксозен е от предишните които споменах.Ето има и не'кви снимки и информация http://bghotelite.com/web_main.php?id=2290 . Отделно преди имаше и още един хотел в Пролеша.
                После има в Сливница и в Драгоман, а вероятно някъде и по пътя(не съм ходил от година на там, а бяха замислени един два...)
                Нещо като Трафи Ен.... май..
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #9
                  От: София - Калотина -- къде има добър хотел

                  Сега,когато се върнах - да споделя за всички.решили да пренощуват в този регион. Няма нищо свестно след Сливница. В Драгоман ме съветваха да проверя в *другата махала* или в центъра,но - никъде нищо. Трябваше да се върна в Сливница( не,че е далеко,де) Тези хотелчета около пътя или ги няма,или нямат никаква реклама,видна от главния път. Не проверих Жарковата къща,за което съжелявам,въпреки,че благодарение на колега от форума(пак никакви табели или информация за нея по пътя) открих селото в което е. Съвета ми към колегите,решили да пренощуват в западния край на Бг - направете го преди Сливница!
                  Б. Бонев
                  0осем88две6шест71три

                  Коментар


                  • #10
                    От: София - Калотина -- къде има добър хотел

                    Тъй като и аз имах скоро такава задача да намеря приличен хотел на път към Европа между София и Калотина.Мога горещо да препоръчам хотела в с.Гургулят.
                    Отклонението от маршрута е само 9км.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X