Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

    Здравейте колеги!
    От няколко дни имам странен шум в скоростите и днес в сервиза установиха че проблема е в скоростите... Питането ми е от къде мога да намеря скорости на добра цена?
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

    Здравей взех този телефон от подобна тема, която Спарки, препоръчва този човек и съм 100% убеден, че може да му се вярва ( и на 2 мата ). Нищо не ти пречи да се консултираш с майстора и тогава да решиш какво да правиш да купиш 2 ръка или да си оправиш своите.

    "Звънни на 0896616408. Човека ремонтира кутии с гаранция, а и е силно наясно с всичките модификации и проблеми по терано въобще"

    Коментар


    • #3
      От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

      На какво наподобява този шум можеш ли да споделиш???
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • #4
        От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

        Пробвай с по-малкото зло. Може маслото да е за смяна. Все пак какъв е шума , на какво наподобява да се ослушваме занапред?
        Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
        0885544754 Светослав Стоянов

        Коментар


        • #5
          От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

          Аз миналата година имах проблем със скоростната кутия. Моя съвет е да започнеш първо със смяна на маслото и провери дали има метални стръжки в него. Ако са повечко може да се наложи и сваляне на скоростите. В София има едно момче което може да ти е отремонтира и да и подмени всичките лагери. Има два специфични лагера, които са само от НИСАН и не се намират на пазара. Пожелавам ти да е по-малкота зло, защото иначе един ремонт си е све пак сума

          Коментар


          • #6
            От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

            Какво е тераното? Двигател, година?

            Само предполагам - или бензин, или дизел преди 1996-та.

            А от къде - има една морга в Перник с доста разпарчатосани, например. Малко след административния вход на Стомана. Виктория ДС, ако не се лъжа. Имаше немско терано след 2000г, с намачкани ламарини, но перфектно шаси, по което съдя че е на малко километри. От там - двигател, скорости дифове, и квото друго се сетиш. Цена обаче не мога да кажа, но ми обяви цена за двигател 1500 кинта и шаси за 500 (въпросното без петънце ръжда). От там купих и преден диф и прасето на задния от терано 1-ца + седалки за фероза + предни полуоски със все каретата по спомен за около 700-800лв.

            За мен цените за приемливи, поне на това, дето до тук съм купил.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

              Колеги благодаря за компетентните мнения, скоростите ги смених и смятам да си отремонтирам и старите за резерв. Имам луфт в скоростния лост , така беше и при старите скорости това нормално ли е ?

              Коментар


              • #8
                От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

                Какво значи "луфт в скоростния лост"? Аз кола без луфт там не съм виждал.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Скорости за ТЕРАНО 2 1995 год

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Какво значи "луфт в скоростния лост"? Аз кола без луфт там не съм виждал.
                  Спарки ти сигурно си разглобявал и знаеш, но ето от къде идва луфта според мен.
                  След като разглобиш всички пласмасарии и стигнеш до защитната гума на двата лоста трябва да махнеш и нея. После скоростния лост се отделя от кутията посредством 4 болта. Като го изкараш се вижда една малка полиамидна фтулчица която се износва и от там именно идва луфта.Просто като го бутнеш леко лоста и той се клати наляво надясно. Не е типично стегнатия нисански лост. Това според мен е от доста изминали километри на кутията. При мен също има луфт.
                  Това всичкото го бях описал в моята тема още в началото...
                  Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X