Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова пружина ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газова пружина ???

    Привет колеги съфорумци, от известно време чета за тези газови пружиин. Навсякаде пишат че имат само преимущества пред обикновените- това така ли е или имат и недостатъци и на какъв принцип действат. Аз имам хатсан125, по принцип е много добра пушка според но искам да я подобря още малко-много ме блазни идеята да я държа заредена

  • #2
    От: Газова пружина ???

    Да - само предимства имат, но не е пружина, а газово бутало. Сега вече можеш и сам да си отговориш на въпроса на какъв принцип действат.
    Освен, че можеш да си я държиш заредена, ще намалее чувствително и отката.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Газова пружина ???

      А мога ли да си сложа такова нещо на хатсана и колко горе долу ще струва подобно удоволствие

      Коментар


      • #4
        От: Газова пружина ???

        Остава и газ да има.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          От: Газова пружина ???

          Правят ги от газовото буталце на задните врати на автомобилите, което ги повдига. 100 лв мисля искат. Потърси колегата mitaka101 от forum.bgfta.org.

          Коментар


          • #6
            От: Газова пружина ???

            Здравейте колеги! Виждам,че има доста от вас,които разбират от въздушни пушки и се надявам да ми помогнете със съвет.Пушката е Hatsan Striker 1000 S.Поставена и беше газова пружина/бутало.Пушкалото коренно се промени.Изчезна силният откат,групата се събра на по далечно разстояние и най-важното,вдигна и се скоростта.До тук добре,но след първите 80-100 изстрела сила на пушката намаля драстично.Преди да намалее силата на пушката я зареждах с 2 ръце-слагах приклада на обувката ми и с 2-те ръце сгъвах/зареждах пушката(инвалид съм,имам остеопороза на ръцете).А сега я зареждам с 1 ръка,много лесно взе да се сгъва.Къде според вас е проблема? Четох някъде,че газовото бутало издържало от 5 до 10 000 изстрела
            Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

            Коментар


            • #7
              От: Газова пружина ???

              Първоначално публикуван от Mani Преглед на мнение
              Потърси колегата mitaka101 от forum.bgfta.org.
              Точно така......На първата ми пушка - Гамо CFX ми я прави той. Няма по-добър от него у нас.

              http://forum.airguns.bg/index.php?topic=100.0
              Венцислав Петров
              Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
              Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
              0889 62 8четири 6четири

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X