Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От два месеца на олио .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От два месеца на олио .....

    1.75 v pikadili!

    Коментар


    • От: От два месеца на олио .....

      Здравейте колеги, по причина че смених старото Митсубиши с ново вече нямам нужда от системата за каране на олио.Та продавам два трипътни клапана и пластинчат подгревник /американски/ за 200 лв.Същто така продавам и резервоар с подгрев 2 бр. и голям резервоар 110 л поместващ се идеално в багажника на Паджеро.
      За желаещите ми е останало и прецедено,отработено олио.На старото Паджеро му се спука главата та го отварях преди три месеца,буталата изглеждаха като нови
      с леко почернели чела а цилиндрите бяха само с две стотни износванеи това е при 350 000 км от които 145000 на чисто олио.Ето снимки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0026.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5588869Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0034.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:5588873Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0035.jpg
Прегледи:1
Размер:174.2 КБ
ID:5588875

      Коментар


      • От: От два месеца на олио .....

        Здравейте
        До zdravk0 от къде си и само олиото продава ли се?
        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

        Коментар


        • От: От два месеца на олио .....

          Здравейте
          До Трендафилов - от Варна съм ,а олиото продадох вчера.

          Ето снимки на единия резервоар:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0054.jpg
Прегледи:1
Размер:103.8 КБ
ID:5589031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0053.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5589032

          а ако някой се интересува предлагам 4бр, гуми Мишелин почти нови 265/70/15 с оригиналните джанти на Митсубиши за 900 лв комплекта,тлф. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0046.jpg
Прегледи:2
Размер:188.6 КБ
ID:5589033Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo0048.jpg
Прегледи:2
Размер:160.5 КБ
ID:5589034

          Коментар


          • От: От два месеца на олио .....

            Забравих да оставя тлф за връзка ако някой има въпрос за използване на олиото - 0887866260

            Коментар


            • От: От два месеца на олио .....

              искам да попитам имам терано 2,7/2001год,дали ще варви на олио.

              Коментар


              • От: От два месеца на олио .....

                Ще върви.

                ...ама, от време на време ми супвай и нафтица да се изчиства (важи за всички въобще, не само за терано), че ако видиш каква гняс се трупа по клапани и прочие - свят ще ти се извие. Един резервоар хубава нафта и цялата газ решават проблема.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: От два месеца на олио .....

                  Да споделя, първи признаци за проблем с Авенсис от 2г. на олио. Мотора е 2,0тд
                  При скорост над 80 км/ч забива и не му достига горивото. В ниските обороти с малко газ поема но на "байр" се чувства доста зле! Проблемът беше временен, след наливане на 5л. бензин+ 5л. нафта, смяна на филтри и 200км (90км-скорост 170)само дизел с добавка ТДА-Кастрол има резултат-колата си върна силите!
                  Има ли колеги с подобен проблем (запушване,задръстване или някаква бактериална среда), че за малко да свалям помпа, турбина, гориво-проводи и тнт. Най-вероятно отново ще се случи, както се бях отпуснал да прескачам комерса!

                  Коментар


                  • От: От два месеца на олио .....

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Ще върви.

                    ...ама, от време на време ми супвай и нафтица да се изчиства (важи за всички въобще, не само за терано), че ако видиш каква гняс се трупа по клапани и прочие - свят ще ти се извие. Един резервоар хубава нафта и цялата газ решават проблема.
                    Проблем ли е да се сипва чисто олио,демек от магазина?

                    Коментар


                    • От: От два месеца на олио .....

                      Първоначално публикуван от andrew Преглед на мнение
                      Проблем ли е да се сипва чисто олио,демек от магазина?
                      Проблема е само че е по-скъпо от нафтата.

                      Повече от това нищо не знам. На олио не карам засега. Няма от къде да го взимам за без пари.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: От два месеца на олио .....

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Проблема е само че е по-скъпо от нафтата.

                        Повече от това нищо не знам. На олио не карам засега. Няма от къде да го взимам за без пари.
                        Лев и осемдесет е олиото.

                        Коментар


                        • От: От два месеца на олио .....

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Проблема е само че е по-скъпо от нафтата.

                          Повече от това нищо не знам. На олио не карам засега. Няма от къде да го взимам за без пари.
                          За около 3 години цените им вървяха плътно +/-10% . Сега олиото е тръгнало надолу - или народът се е отказал да го гори по някакви причини, или са намерили начин да му примесват вода и да няма смисъл.

                          Коментар


                          • От: От два месеца на олио .....

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Сега олиото е тръгнало надолу - или народът се е отказал да го гори по някакви причини, или са намерили начин да му примесват вода и да няма смисъл.
                            Свръхпроизводство.
                            Същото е положението и при слънчогледа – реколтата в ЕС се очаква да е с 500 000 тона повече и да достигне 8,2 млн. тона. 19% от това увеличение се пада на България. Засиленото търсене в настоящия момент ще доведе до леко покачване на цената на слънчогледа през първите месеци на 2014 г., но след това ще се успокои и вероятно ще се понижи в последните месеци на годинат
                            И тук http://3e-news.net/%D0%B0%D0%BD%D0%B...4-%D0%B3_32462
                            Мираж се оказват надеждите на фермерите, че пролетните култури - слънчоглед и царевица, ще компенсират ниските приходи от житото. „Сегашните продажни цени на слънчогледа са от порядъка на 460-470 лева за тон, са далеч под себестойността на продукцията. През миналата година изкупната цена бе от порядъка на 900-920 лв. за тон в началото на кампанията", каза Вукодинов
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: От два месеца на олио .....

                              Ами значи, озъртам се за дизелова таратайка.

                              Коментар


                              • От: От два месеца на олио .....

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Ами значи, озъртам се за дизелова таратайка.
                                Бях питал за мотора 2,5 тд VAG присаден на А6!?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X