Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепене на палатка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лепене на палатка?

    Здравейте,

    Имам една ситуация в която бързо трябва да поправя дупка на една палатка. Знам, че ако купя специално лепило и си намеря подходяща материя мога да си я залепя сам, но в момента нямам възможност да го правя.

    Някой знае ли къде могат да ми свършат това като услуга бързо и качествено? Цепката е 1см на 5см горе долу.

    Благодаря предварително!
    Mitsubishi SpaceGear 2.4

    https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

  • #2
    От: Лепене на палатка?

    Имам лепенка на платнена основа. Ако имаш път насам - свиркай.

    Коментар


    • #3
      От: Лепене на палатка?

      Ами то какво да имам път, ти си ми под ръка точно. Колко е голяма лепенката?
      Mitsubishi SpaceGear 2.4

      https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

      Коментар


      • #4
        От: Лепене на палатка?

        5см на 25м.

        Коментар


        • #5
          От: Лепене на палатка?

          Да питам и аз нещо за ремонт на палатка: имам cavery extent, един от сегментите на рейката е почнал да се пропуква надлъжно. Засега пукнатината(разделянето на 2 части) е около 8-10см при дължината на сегмента около 35-40см. Какво да предприема, за да спра пропукването?
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            От: Лепене на палатка?

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            Да питам и аз нещо за ремонт на палатка: имам cavery extent, един от сегментите на рейката е почнал да се пропуква надлъжно. Засега пукнатината(разделянето на 2 части) е около 8-10см при дължината на сегмента около 35-40см. Какво да предприема, за да спра пропукването?
            Термошлаух?

            Коментар


            • #7
              От: Лепене на палатка?

              Пенчо, благодаря за лепката, току що я сложих и импрегнирах.

              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
              Да питам и аз нещо за ремонт на палатка: имам cavery extent, един от сегментите на рейката е почнал да се пропуква надлъжно. Засега пукнатината(разделянето на 2 части) е около 8-10см при дължината на сегмента около 35-40см. Какво да предприема, за да спра пропукването?
              Не знам как се спира пропукването, тази палатка, ковто аз оправям е абсолютно същата и един сегмент от рейка струва 3лв в Стената, а цяла рейка е 21 някъде. А даже са по хубави от оригиналните - имат карбонови нишки.
              Mitsubishi SpaceGear 2.4

              https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

              Коментар


              • #8
                От: Лепене на палатка?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Термошлаух?
                Не вярвам да стане - сега в единяи край сегмента е разделен на две части и като се огъне при разпъването двете части се движат една спрямо друга като.... ккато листовете при ресорно окачване

                Първоначално публикуван от Иван Димитров Преглед на мнение
                ...
                Не знам как се спира пропукването, тази палатка, ковто аз оправям е абсолютно същата и един сегмент от рейка струва 3лв в Стената, а цяла рейка е 21 някъде. А даже са по хубави от оригиналните - имат карбонови нишки.
                Не знаех, че се продават по отделно. Това донякъде решава проблема. Като се скърши - нова. Въпреки, че и моите рейки не са лоши. Материала не го знам какъв е, но определено не е като на палатките от 30-40лв в практикер и подобните!
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X