Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

    Здравейте колеги, искам да си купя къса база джипка Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера. Всичките са около 3000лв. като опела дори е по нова год и е дизелов мотор. Честно казано най-много ми чаресва Витарата и на нея съм се спрял, понеже е с мек покрив и ме кефи. Ще е за лятото основно като втора кола и да обикаляме из планини и гори не ми трябва чак толкова да е офф роуд. Кой какво би споделил колеги кое си заслужа. Ако има някой да продава Фероза или Витара да публикува снимки и цена моjе dа стане пазарлъка докато търся нещо из мобилето в България.
    Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

  • #2
    От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

    ас съм за фронтерата НО ме стряска ниската цена и кой дизел е ,стои далече от ферозата скъпа е за ремонти ,витарата зависи
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #3
      От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

      Трите са в един клас и проходимост според мен така че, гледаш,пробваш и като ти хареса вземаш.
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • #4
        От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

        Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
        ...стои далече от ферозата скъпа е за ремонти...
        Скъпа е, ако се строши. А от 3-те се троши най-малко. Взимай витарата, ако няма да я товариш, или ферозата, ако ще я товариш. Фронтера за тия пари ще е абсолютен кошник.

        Гледай за ръжди най-вече.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Гледай за ръжди най-вече.
          То без ръжди тия години едва ли! Ама да са по-малко и рамата да е читава!
          А и имай впредвид - за тия пари после още поне 1000 лв. отгоре за оправяне и стягане!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

            Благоря за мнението, за съжаление нищо свястно не откривам в интернет сайтовете в бг ако е малко по хубава Витара те искат от 4000лв нагоре, то хубаво ама все пак това е 20 год кола бре хора колкото и да е 4х4 не може да се продава на такава цена. Спирам тырсенето ако изпадне нещо интересно за по малко пари тогава. те са ненормални тез но пыл и тези чора дето им ги купуват са още по ненормални. Айде приятен ден на всички.
            Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

            Коментар


            • #7
              От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

              Благодаря че нарече половината форум "ненормални"!!!

              4000 е съвсем нормална цена за читава витара или фероза. Въпроса е че читави рядко се намират.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                Колега,може би ти бъркаш някаде!?...Имал ли си джип досега?Поддържал ли си го със свой средстра?....Когато вземеш джипка(пожелавам ти да е скоро) ,ще разбереш че обслужването и подръжката на тази машина не е като на леките автомобили в тези години и тогава ще дойде и отговора на твоето твърдение!....Един ГОРЕ-ДОЛУ читав джип за около 4000лв даже е добра цена!....Аз препоръчвам Витара(лично мнение)!
                Последно редактирано от CrAzY_eMo; 26-07-11, 16:24.
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • #9
                  От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                  Първоначално публикуван от nicobelic Преглед на мнение
                  Благоря за мнението, за съжаление нищо свястно не откривам в интернет сайтовете в бг ако е малко по хубава Витара те искат от 4000лв нагоре, то хубаво ама все пак това е 20 год кола бре хора колкото и да е 4х4 не може да се продава на такава цена. Спирам тырсенето ако изпадне нещо интересно за по малко пари тогава. те са ненормални тез но пыл и тези чора дето им ги купуват са още по ненормални. Айде приятен ден на всички.
                  Приятелю, offroad е удоволствие, и като такова се заплаща, понякога в пъти повече от покупната цена. В този Форум се толерира колегиалността, така ,че бъди малко по-коректен, и си оправи ръкописа!
                  П.п. Тук можеш да намериш отговори на всичките си въпроси, въоръжи се с търпение и чети. Успех!
                  "Make love, not war!"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                    Извинявам се ако сьм обидил някого, правилно кеф цена няма.
                    Но и былгарската алчнотия понякога, както и да е няма значение изместваме се от темата. Темата беше за Витарата, спрях се на нея ще е пробвам тез дни и така, когато не си на зор можеш да си позволиш да изчакаш с покупката. Един выпрос какво трябва да гледам като купувам Витара?
                    Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                      Витараджиите да кажат къде са им слабите места като одъртеят.

                      Иначе, освен ако нямаш щур късмет, парите, които няма да дадеш при покупката, обикновено ги даваш после, но понякога в двоен и повече размер. Затова първо гледай да е читава, а едва след това се пазари за цената. За да намериш читава витара или фероза за 3000лв примерно, е нужна доста голяма доза късмет. От там надолу говорим за пълни кошници, евентуално понапудрени и замазани, които на първата зима започват да се саморазпадат, и това само ако до тогава все още се движат.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                        На колегата, който пита за слаби места на Витара мога да подшушна къде са сериозните болки, но на лична кореспонденция. Да не се сърдят другите колеги, че е ставало въпрос и няма единодушие. Много трудно се намира читава Витара, гледах 30-тина докато си харесам нещо що-годе, с много много компромиси. За цената си, разбира се. Иначе останалото читаво се купува с пари.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                          Момчето неможе да пише на лични,доколкото съм запознат!....Пиши му тук,няма кой да се сърди!Нали идеята е точно да кажем на момчето,какво да гледа,за да не е поредния вкарал се в безкраен филм!
                          От мен!...Най-вече гледай за ръжди(които поне според мен,няма как да няма в изобилие,но не са болка за умиране)!
                          Второ- покарай я на черно,да видиш дали всичко е ОК с дифове и раздатка!...Слушай каретата,дали не щракат!....мога така да изреждам до утре!
                          Успех с покупката!
                          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                            Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                            Момчето неможе да пише на лични,доколкото съм запознат!....Пиши му тук,няма кой да се сърди!Нали идеята е точно да кажем на момчето,какво да гледа,за да не е поредния вкарал се в безкраен филм!
                            ...
                            Знам, че не може. Да пусне мейл, ще му пиша.
                            А доколкото писаха - карета за заден кардан ставали от Жигула. Не съм пробвал. А предни се разбиват само от офроуд, в нормално движение не се въртят.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

                              за карданите не са скъпи и японските!...Аз карам с КОЙО и съм доволен!...Е от офроуд естествено....надявам се,че и момчето за това я иска! ....а,ако е с ръчни хъбове си прав,че не се въртят!
                              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X