Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

    Понеже и аз съм един от ненормалните в този форум, ще кажа на колегата, ако не си готов за екшъна, не влизай в него!? Страх, лозе пази. Успех

    Коментар


    • #17
      От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтиера

      Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
      за карданите не са скъпи и японските!...Аз карам с КОЙО и съм доволен!...Е от офроуд естествено....надявам се,че и момчето за това я иска! ....а,ако е с ръчни хъбове си прав,че не се въртят!
      Kaрета (предни) не се въртят и с автоматични хъбове по асфалт.

      Коментар


      • #18
        От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

        Човекът иска за пет лева цветен телевизор, е има такива ама са с два цвята..........
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #19
          От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

          Колеги нека запазим добрият тон и не се излагаме в публичното пространство. Вдигнах бюджета до 4000 лв отново нищо интересно или в другият край на БЪлгария и мухабет от рода колата е отлична палиш и караш е да ама не греда и т.н. Истината е че чубава колица не се продава тука така. 2 витари ми грабнаха окото не бяха офф роад правени най-обикновенни 1992 едната и 1993 год но хората не искат да ги продават така че тьрсенето продьлжава.
          Успешен ден на всички и по малко злоба, забавляВАйте се Лято е все пак.
          Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

          Коментар


          • #20
            От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

            "Джипките" са доста по-скъпи от кола в равностойно техническо състояние. Но пък си струва...
            А аз злоба не видях, сигурно проблемът е при мен.

            Коментар


            • #21
              От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

              Колеги може да заключим темата.
              Разминах се с цветен телевизор (Витара, Дайхацу и темподобни гомна от панти века на цена от 21ви века)
              Взех си черно бял телевизор за Range Rover 2.5TD 1996 за 5 лв ако някой иска да заповяда на тест офф роад с неговата плазма просто ей така да ги сравним. :0)
              КЪсмет на всички на тези които исказаха стойностно мнение, благодарности.
              Приятен уикенд.
              Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

              Коментар


              • #22
                От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                Сега остава и да споделиш след няколоко месеца колко ти е излязло стягането до нормално техническо състояние.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                  От Петрини ли го взе , ако е така със мойта пита помен правиш
                  МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                    Абе как един не каза честито,
                    няма да коментирам, изказването на тези хора, идиотски народ.
                    Завист и злоба навсякьде кадето се обырнеш и споделиш нещо хубаво.
                    Моля някой от адмистраторите да заключи темата.
                    Весело лято на всички готини пичове и безаварийно каране по пЪтищата на БЪлгария.
                    Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                      Първоначално публикуван от nicobelic Преглед на мнение
                      Завист и злоба навсякьде кадето се обырнеш и споделиш нещо хубаво.
                      Направо съм зелен от завист и син от злоба, ще знаеш!
                      К'во ти има бе човек?

                      Опитах се да ти кажа (а и не само аз) по малко по-човешки начин че при тия возила (независимо от марка, модел, година и прочие полюции), почти без изключения евтиното излиза скъпо ма явно не щеш да чуеш. Дано все пак си имал късмет, та да няма голямо изваждане на по-късен етап.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                        Първоначално публикуван от nicobelic Преглед на мнение
                        Абе как един не каза честито,
                        няма да коментирам, изказването на тези хора, идиотски народ.
                        Завист и злоба навсякьде кадето се обырнеш и споделиш нещо хубаво.
                        Абе човек каква завист те гони?!! За 3000 лв. кола си купуваш и другите завиждат?!Да беше за 300 000 да разберем, ама!
                        Опитаха се да ти обяснят разбиращи хора какво да гледаш, какво да очакваш! А ти не та не!
                        Дай боже с ровъра да ти наред всичко! Ама надали!
                        Ако си честен човек ще напишеш как е и колко ти е струвало привеждането във вид и подържката за 6 месеца например?!
                        П.С. Честно - желая ти да си намерил подходящата кола и да те вози без проблем!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                          Колеги защо се опитвате да му помагате, човека явно има някакъв комплекс да избива?
                          Приятелю да ти е честит джипа!
                          И един приятелски съвет, не се захващай на оффроуд тестове с Фероза, Витара и най вече със Самурай, ще останеш разочарован от новата си придобивка! Или още по добре казано не излизай с джипа извън асфалтовия път!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                            Честито да ти е джипчето и много без авариини километри. Така и не отговори но нищо
                            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                              Здравейте мислих че вече е затворена темата,
                              isuzu сажалявам немога да пиша лични, незнам до кога така,
                              както и да е джипката е ок някой преди мен е подменил вьздушното окачне на пружини е което ми спести допьлнитени главоболия и разходи.
                              обслужена е така че само се качиx и карам засега, направих и 1000км вече малко офф по плажовете и чукари, нямам гуми за по сериозно това е единственото което трябва да потегна за сега и така имам нещо за коригиране ще го тьрся като остана малко свободен, просто едно сьобщение отворен преден капак COFANO MOTORE AP трябва да намеря кьде е контакта и да го дам накьсо да изчезне, някой ако знае и има желание да сподели.
                              Това е ако има някой обиден да ме извинява.
                              Весело лято колеги и безаварийно каране.
                              Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сузуки Витара(1991-1994год), Дайхацу Фероза(1991-1994) или Опел Фронтера

                                вътре във ключалката на предния капак е
                                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X