Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Yamaha raptor 660

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Yamaha raptor 660

    Здравейте колеги, имам малък проблем с Раптора си. Откакто съм го взел има едно прекъсване наподобяващо детонация, което се появява много рядко, но е доста неприятно, защото понякога дори изгасва мотора. Смених маншона на карбуратора, понеже беше малко наранен, но не се оправи. Просто като си стои на обороти и изкюфква и гасне, не всеки път гасне, но е неприятно. Моля, някой, ако се е сблъсквал с такъв проблем, да помогне. Във високите няма никакъв проблем, работи си нормално.
    Последно редактирано от viki terzieva; 01-08-11, 22:14.

  • #2
    От: Проблем с Yamaha raptor 660

    Първоначално публикуван от Zhelyazko_ Преглед на мнение
    Здравейте колеги, имам малък проблем с Раптора си. Откакто съм го взел има едно прекъсване наподобяващо детонация, което се появява много рядко, но е доста неприятно, защото понякога дори изгасва мотора. смених маншона на карбуратора поняже беше малко наранен, но не се оправи. Просто като си стои на обороти и изкиуфква и гасне, не всеки път гасне, но е неприятно . Моля някои ако се е зблъсквал с такъв проблем да помогне. Във сисоките няма никакъв проблем работи си нормално.
    Раздела, в който трябва да попиташ е този: http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=36
    Yamaha WR 200

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X