Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето как ни цакали!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ето как ни цакали!!!

    Първоначално публикуван от sardokar Преглед на мнение
    Ами те вече започнаха. Миналата година регистрирах мотора в КАТ Кюстендил и му сложиха нит със щампа, същия като тези на задния номер на колите. Не че и той няма лек де но...
    Това според мен е нещо локално. Моят мотор го регистрирах преди 2 месеца в КАТ София. Пича ми сложи нормални нитове с обяснението, че с винтчета може някой да ми го развие, почерпих го 5 лв. защото и без това не беше длъжен да ми ги слага. Бях се подготвил с разни отверки и т.н.

    Коментар


    • #17
      От: Ето как ни цакали!!!

      Всички тези спрейове, фолиа и всякакви подобни измишльотини не стават! По "Mythbusters" пробваха всичко и без успех


      Това вече е друго
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #18
        От: Ето как ни цакали!!!

        Май подстрекавате беззаконието. А?

        Просто решение



        но само на пръв поглед! Един приятел пистаркаджия от половин година ме тормози да му сглобя нещо подобно , изпробвахме три-четири различни схеми,но проблемите се оказаха доста и непреодолими.Нищо де,все някога ще го измисля как да стане...
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #19
          От: Ето как ни цакали!!!

          И аз имам такава странна снимка от Благоевград.Мисля да си направя флипер някякъв защото тези в сайтовете никак не са евтини.

          Коментар


          • #20
            От: Ето как ни цакали!!!

            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
            Нищо де,все някога ще го измисля как да стане...
            С моторче от централно заключване?
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #21
              От: Ето как ни цакали!!!

              Преди час два прекосих цялото цариградско шосе в София и в двете посоки,нямаше ли забрана за движение на мотори,гледах за знак,не видях? Номера ми е чист ,щото ходих извън бг.инъче целогодишно е със масло от веригата
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #22
                От: Ето как ни цакали!!!

                Изобщо - пази моториста! Големи сте гяволи да сте живи и здрави.

                Коментар


                • #23
                  От: Ето как ни цакали!!!

                  Официално Цариградско е отворено за мотори,а това за маслото май не е за хвалба.Не ,че нещо ама....защо много ни се иска да ни уважават ама не ни.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ето как ни цакали!!!

                    Не карам със 210 км.по цариградско,не че немога ама ми се пречкат.....шегувам се,това че ми е нечетлив номера не е от липса на уважение,отнасям се коректно и с разбиране към всички,нечетливия ми номер е отношение към държавата а не към родината и не е повод за неуважение от другите участници към мен,не и безнаказано.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ето как ни цакали!!!

                      Збраната за мотори по цариградско отпадна преди 2 години някъде.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X