Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джимни- Проект Мечта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Джимни- Проект Мечта

    Днес направих, калното кръщене на Джимнито. Държи се добре, преодолява, всякакви прерятствия без голямо усилие.
    Пускам и две филмчета. Едното е на бъги пистата в Силистра. След този дъжд, много кал ама много. Ще мисля, за модификация на веждите, не защото ми хвърля кал на офроуда, а
    защото когато карам по пътя цапа и врати и прозорци и ако има някой зад мен, Бог да му е на помощ!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0243.jpg
Прегледи:1
Размер:222.8 КБ
ID:5310937

    А ето как изглежда поставено до едно стандартно Джимни!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0244.jpg
Прегледи:1
Размер:172.3 КБ
ID:5310938

    Клипчетата, малко по късно, нека първо да ги кача в YouTube

    Поздрави!
    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

    0888 20 93 63

    Коментар


    • #62
      От: Джимни- Проект Мечта

      Ето и клипчетата

      http://www.youtube.com/watch?v=qhPzLsXZH6M

      http://www.youtube.com/watch?v=wVEdBEvnmgc
      Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

      0888 20 93 63

      Коментар


      • #63
        От: Джимни- Проект Мечта

        Браво, чудесен е звяра.
        Поздрави,
        Иво
        Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

        Коментар


        • #64
          От: Джимни- Проект Мечта

          Пораснало зверчето!
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #65
            От: Джимни- Проект Мечта

            Еееех, ако има и някой да му даде газ на това бижу . . .
            Samurai Gemax

            Коментар


            • #66
              От: Джимни- Проект Мечта

              Много добре изглежда - и на външност, и на движение.

              Поздравления за упоритостта и резултатите!
              Искам България чиста!

              Коментар


              • #67
                От: Джимни- Проект Мечта

                Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
                Браво, чудесен е звяра.
                Поздрави,
                Иво
                Благодаря, ти Иво! Дано да се видим към февруари, когато се връщам отново. Радвам се, че ти харесва зверчето! Все пак ти си този, който ме запали на офроад мераци

                Поздрави!
                Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                0888 20 93 63

                Коментар


                • #68
                  От: Джимни- Проект Мечта

                  Много добре изглежда джипката,направо кефи!Хубаво е да пуснеш някое кално клипче.Ще ми се и моя Джимнорага да го тунинговам така,но го карам постоянно като лека кола и все не се решавам на някакво тунинговане...ама има нужда,че нещо са му изморени пружинките(газовата уредба има и тя принос с килцата).
                  Поздравления за хубавия проект!
                  ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Джимни- Проект Мечта

                    Моите адмирации за проекта !!!
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • #70
                      От: Джимни- Проект Мечта

                      [QUOTE=gemax;1643554]Еееех, ако има и някой да му даде газ на това

                      Пистата е доста стръмна и с големи виражи в завоите. На бързи не ми стига силата, само на първа в определени участъци. На бавни пък за да се движа с около 50км си карам директно на пета , но тогава силата му стига без проблеми. Тук вече съм далеч от мисълта да гоня скорости, мах скорост на асфалт е 100км и то на 5000 об. Ако бях с тези гуми и старата раздатка, не знам дали въобще щях да мога да го помръдна.

                      Поздрави!
                      Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                      0888 20 93 63

                      Коментар


                      • #71
                        От: Джимни- Проект Мечта

                        [QUOTE=SEA_WOLF;1646996]
                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        Еееех, ако има и някой да му даде газ на това

                        Пистата е доста стръмна и с големи виражи в завоите. На бързи не ми стига силата, само на първа в определени участъци. На бавни пък за да се движа с около 50км си карам директно на пета , но тогава силата му стига без проблеми. Тук вече съм далеч от мисълта да гоня скорости, мах скорост на асфалт е 100км и то на 5000 об. Ако бях с тези гуми и старата раздатка, не знам дали въобще щях да мога да го помръдна.

                        Поздрави!
                        Ако имаш време и желание разходи се до Нова Черна и ме потърси да отидем да пробваш нашето трасе.Ще успееш да разбереш как си се справил с ходовете,а може и да го тестваш и по трофи трасето?
                        Браво за положеният труд.Важното в случая е теб да ти носи удовлетворение това,кето си направил по джипа!
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #72
                          От: Джимни- Проект Мечта

                          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                          Еееех, ако има и някой да му даде газ на това бижу . . .
                          Колегата си кара много добре,все пак тая година участва на ралито в Трявна и се класира ако не се лъжа в десятката точно с това Джимни а тогава беше почти в сток вид.
                          LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                          Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Джимни- Проект Мечта

                            Здраввейте, колеги!

                            Отдавна не съм писал, но то е защото бях в чужбина и се завърнах преди седмица. Тукмо се се зарадвах , че няма сняг а само кал, ато на другия ден като зафуча, като заваля един сняг и сега се пробвахме на снежно трасе. Машинката се държи перфектно, без да закъсам. Сама веднуж като се набутах в една голяма пряспа, ама то там аз си бях виновен. Скъсах и едното ухо за дърпане отзад, ами че то почти нямаше джип дето да не го дърпах - да почна като пътна помощ ли ?
                            Има обаче и проблемче? От предно дясно колело, или поне така аз го чувам! Има шум, който се чува най- много на 4 като карам и то като отпусна газта. Притеснявам се да не се окаже и скоростна кутия, ама дано да не е. Поръчах си лагери и в началото на другата седмица ще отваряме да видим каква е причината.
                            Поздрави!
                            Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                            0888 20 93 63

                            Коментар


                            • #74
                              От: Джимни- Проект Мечта

                              Ето и малко клипчета:
                              http://youtu.be/JoublmclaZU

                              http://youtu.be/bXCmECIZZWY



                              Поздрави
                              Последно редактирано от SEA_WOLF; 02-02-12, 14:17.
                              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                              0888 20 93 63

                              Коментар


                              • #75
                                От: Джимни- Проект Мечта

                                Здравейте, колеги!

                                Отдавна не съм писал по темата, но то е защото цяла зима трескаво се подготвях за състезанието в Трявна, което е след няколко дни! Най-накрая съм доволен от това което се получи. Натрупах много опит с подготовка на Сузуки Джимни. С радост ще помагам със съвети и с каквото мога друго на всеки който се интересува от това малко зверче. Утре ще снимам подробно всички модификации, който изработих за последните два месеца. Ето сега малко информация затова какво имаме в краино състояние ( за сега де ):

                                Окачване - 5" с амове rough country;
                                Носачи с коригиран ъгъл за окачването;
                                Всичко е на полиеританови втулки;
                                Успокоителен демфер на кормилна уредба - rough country;
                                Предна и задна усилени 6 мм брони;
                                Метални рокслидери, демек степенки - много здрави;
                                Шнорхел;
                                Метални въженца за отклоняване на клони;
                                Инсталирани вежди от Дефендер - голям просвет, спокойно се крачим колкото можем;
                                Боди лифт - за някои разочарование, но не и за мен 2";
                                Лебедка Вромос - до сега ме е измъквала от големи калища;
                                Гуми Федима TRIAL ADE 31х10.5х15 - големи копачки, ама са си тежички;
                                И най- важния елемент от всичко- РАЗДАТКА ROCK CRAWLER 6.5:1.

                                Укрепена е и всичката пластмаса която остана, за да не замърсяваме Трявна на състезанието!

                                В общи линии, това е! Аз съм много доволен как се получи. На лято ще се работи по купето. Утре ще кача много снимки, за да си кажете и Вие мнението!

                                Поздрави!

                                Успех на всички, които ще карат на Трявна!

                                Забравих да спомена, че укрепих и двата моста, скачам смело и засега не съм изкривил нищо
                                Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                                0888 20 93 63

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X