Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3 проблема с Нива-та ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 3 проблема с Нива-та ми

    Колеги, къде в София ще гресират предницата на колата ми без да се мръщят? Предварително благодаря за посочените сервизи.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #32
      От: 3 проблема с Нива-та ми

      Никъде няма да я гресират. Но може да я гресираш сам и при това да си сигурен, че не са само изцапани с грес гресьорките. Най-добре става като се свалят карданите, защото гресьорките са на кофти място. Има и приспособление за такаламита но ми се струва несериозно. Има писано някъде и снимка. Аз свалях кардани и не ми изби грес от всички чашки. Чувал съм, че топлят греста но не ми се занимаваше. Може следващия път.
      Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

      Коментар


      • #33
        От: 3 проблема с Нива-та ми

        В неделя ми остана време за по -обстоен преглед. Оказа се разхлабен преден диференциал, разхлабен болт на тампона на двигателя и счупена задна пружина. Като ги оправих сега няма никакъв проблем.

        Коментар


        • #34
          От: 3 проблема с Нива-та ми

          Колега, къде е 3-тото място където се крепи предния диференциал ? При мен има само 2 места? Едното е към блока, другото към ухото за тампона.

          Коментар


          • #35
            От: 3 проблема с Нива-та ми

            От ляво на двигателя има два болта 14 мм , от дясно (откъм акумулатора) е само на един болт.

            Коментар


            • #36
              От: 3 проблема с Нива-та ми

              Ааааааа, намерих го къде е!!!
              Мерси колега, там не го видях и сега ще го натегна и него!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X