Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на виско муфа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ремонт на виско муфа

    Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
    Ми то и мойто си работи перфектно ,но ми вдига температурата ,примерно като почна да качвам някаде планински път за по дълго,даже и в града я вдига вече ...а по равно температурата не марда ...знам ли защо едни имат други нямат ,но аз ще си му сложа ,за да съм спокоен ...
    Колега и моя дзвер ми въртеше тези номера и за причината за този проблем разбрах след 1 месец мъки като ми се разтече водната помпа , въпреки че беше сменяна преди по малко от 10000км , и след смяната и всичко сие ОК с температурата
    Михаил Войнов 0988814423

    Коментар


    • #47
      От: Ремонт на виско муфа

      Между другото, водната помпа се скапва ускорено точно от неработещо правилно виско. В смисъл твърдо блокирано или напълнено не с каквото трябва

      Коментар


      • #48
        От: Ремонт на виско муфа

        Някой има ли идея с какъв CST трябва да се зареди въпросната муфа (примерно за 2,5 и 2,8 двигатели)? Защото, ако е 10000CST май може да се намери на изгодна цена у нас. Е не съм го проверил де, ама се оказва, че се ползва и за други цели.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #49
          От: Ремонт на виско муфа

          Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
          Някой има ли идея с какъв CST трябва да се зареди въпросната муфа (примерно за 2,5 и 2,8 двигатели)? Защото, ако е 10000CST май може да се намери на изгодна цена у нас. Е не съм го проверил де, ама се оказва, че се ползва и за други цели.
          Досега четох във POCUK и те са на същото дередже - това от тойота или във магазините за RC колички, чийто масла се ползват за лсд дифове.

          Коментар


          • #50
            От: Ремонт на виско муфа

            В E Bay има и 3000CST и 10000CST. Цената е между 4 и 10 паунда с доставката. http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=1....c0.m270.l1313. Единствено не мога да разбера какво е количеството.
            Последно редактирано от ahead70; 27-07-11, 12:09.
            Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
            0878226696; 0876927507

            Коментар


            • #51
              От: Ремонт на виско муфа

              Първоначално публикуван от ahead70 Преглед на мнение
              ....................... Единствено не мога да разбера какво е количеството.
              Там си пише количество (2 oz). Ето и таблица :
              http://www.recipedelights.com/measurements.htm
              Ето за кратко :
              1 oz = 28.35 gms = 1 fl. oz = 29.57 ml = 1/8 cup = 6 tsp. = 2 tbsp.
              1 tbsp = 3 tsp.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #52
                От: Ремонт на виско муфа

                Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                Там си пише количество (2 oz). Ето и таблица :
                http://www.recipedelights.com/measurements.htm
                Ето за кратко :
                1 oz = 28.35 gms = 1 fl. oz = 29.57 ml = 1/8 cup = 6 tsp. = 2 tbsp.
                1 tbsp = 3 tsp.
                Трябват около 30-50 мл

                Коментар


                • #53
                  От: Ремонт на виско муфа

                  Говорих с човек в БГ. Занимава се с RC колички. Вьв фирма "хобидик" имат всякакви вискозитети. Софийска е фирмата.

                  От Интернет- на големите Тоиоти слагат 10 000
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ремонт на виско муфа

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Говорих с човек в БГ. Занимава се с RC колички. Вьв фирма "хобидик" имат всякакви вискозитети. Софийска е фирмата.
                    Хах остава проблема някой да поведе стадото.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Ремонт на виско муфа

                      И аз четох в тези сайтове за RC количките,но там вискозитетите започват от 100 до 700 дали е същото или тези вискозитети са малки,ще трябва да каженякой които знае .
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • #56
                        От: Ремонт на виско муфа

                        Хи, погледнете и този сайт: http://www.peachparts.com/shopforum/...d.php?t=195595

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ремонт на виско муфа

                          Климатика трябва да има принудителна вентилация. Моя си е с оригинална ел.перка въпреки ,че е внос от Австрия.
                          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Ремонт на виско муфа

                            Здравейте колеги.Аз съм с Терано 2 бензинов мотор с климатик(оригинален) и нямам ел перка и никога не съм имал.Днес видях ел такава за модела и даже разбрах къде точно се монтира даже има място и за 2 броя.Климатика ми не работи добре тоест не олажда купето достатъчно и когато пипна радиатора отпред направо си пари.Джипа е английски и са сметнали че не е нужна ел перка но аз мисля да поправя това.А виското ми сработва първоначално при студен мотор, но после хич не се чува.
                            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ремонт на виско муфа

                              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                              Здравейте колеги.Аз съм с Терано 2 бензинов мотор с климатик(оригинален) и нямам ел перка и никога не съм имал.Днес видях ел такава за модела и даже разбрах къде точно се монтира даже има място и за 2 броя.Климатика ми не работи добре тоест не олажда купето достатъчно и когато пипна радиатора отпред направо си пари.Джипа е английски и са сметнали че не е нужна ел перка но аз мисля да поправя това.А виското ми сработва първоначално при студен мотор, но после хич не се чува.
                              Според мен (99% съм сигурен) там където липсва перка е свалена поради някаква причина.
                              Аз лично не съм виждал кола с климатик без отделна перка за радиатора на климатика.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Ремонт на виско муфа

                                Много искам да я видя тая кола без електрическа перка как ще се охлажда в 2часово задръстване на жегата с набичен до дупка климатик. Виското на 800-900 оборота на двигателя не смогва да ухлади горещия фреон и ... завира чайника. Аз кола без електрическа перка и с климатик не съм виждал.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X