Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

    Много е важно да се знае, че в настоящята федерация(бфас) има кардинални промени.
    Нов председател и шефове на комисии.
    И нашите проблеми сякаш са малки в сравнение с високо бюджетните отбори и проблеми.
    Може да се окаже ненужна допълнителна федерация за офроуд, ако родната,(по автомобилни спортове) заработи успешно!
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #77
      От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
      Не че съм от тези, които са пращали лога, но действително е несериозно да не се съобщава толкова време какво се случи с конкурса.
      Един път обясних, най-малкото си мисля, че е несериозно, особено когато трябва да се вземе мнение от 15 човека пръснати от цяла България !!!
      След малко ще публикувам резултатите...


      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      ...
      Може да се окаже ненужна допълнителна федерация за офроуд, ако родната,(по автомобилни спортове) заработи успешно!
      Дано, това се надявам и аз...и не само аз !

      Коментар


      • #78
        От: БЪЛГАРСКА ОФФ-РОУД ФЕДЕРАЦИЯ

        След като разгледахме и обсъдихме идеите и предложенията, на този етап не бе одобрено като лого нито една от представените концепции !
        Но, предложенията на Явор Кубратов, Ива Данева, Симеон Михайлов и conceptualista ще бъдат премирани със 100 лева !
        Моля на лично съобщение да ми изпратите данните за превода на парите !
        Благодаря на всички заинтересовани от темата, извинявам се за закъснението и благодаря на участниците !
        Впоследствие ще бъдат поканени и за идеи и съвети за изработване на бъдещето лого !
        Благодаря още веднъж !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X