Обява

Свий
Няма добавени обяви.

(почти) нов СУВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • (почти) нов СУВ

    Един колега си търси нова кола докъм 60к лева без ДДС. Хубаво е да има опция за данъчен кредит. Ще я ползва хем за дълги пътувания, хем в градско жена му ще вози детето с нея.

    Изискванията са 4х4, автоматик, просторно купе и голям багажник. Ще се минават малко км и джипката ще се държи дълго време в семейството му.

    Засега фаворит е СантаФе, обаче не сме ходили на тестдрайв още. Други идеи са РАВ4 или Фрийлендър.

    Давайте идеи какво друго да пробваме, че на този клас коли хич не им разбирам
    "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

  • #2
    От: (почти) нов СУВ

    Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение

    Давайте идеи какво друго да пробваме, че на този клас коли хич не им разбирам
    Хонда-ЦР-В
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: (почти) нов СУВ

      Хувър, че ще останат пари и за екскурзия

      Коментар


      • #4
        От: (почти) нов СУВ

        Нисан Х-trail.

        Коментар


        • #5
          От: (почти) нов СУВ

          Първоначално публикуван от msi200 Преглед на мнение
          Изискванията са ................, просторно купе и голям багажник. Други идеи са РАВ4 или Фрийлендър.
          На мен май едното с другото не ми се врьзва.Задьлжително ли е чисто нова или може на годинка 2 примерно?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: (почти) нов СУВ

            Тествайте Outlander или другите му подобни. Сега поне имат и дизели с АСК.
            Моя е на около 30К и само масло и филтри.
            Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

            Коментар


            • #7
              Re: (почти) нов СУВ

              Благодаря на всички за отговорите. Колата не е задължително да е нова. Тя и на 1-2 години пак е нова.

              Honda-та ще я видим, x-trail и кашкай+2 също, както и мицубишито.

              С Хувър не му се иска да експериментира.

              Разни Субару-та, или те са по-скъпи?
              "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

              Коментар


              • #8
                От: (почти) нов СУВ

                Ем апано, ем щипано, за дълъг път и за в града, па и деца да вози 4х4 нема да намери без значение колко пари има. С тив изисквания, що не му подхвърлиш идеята за кола под нам?
                С тоя бюджет ще може 3 години да кара каквото и когато му потрябва...

                Коментар


                • #9
                  От: (почти) нов СУВ

                  Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
                  Ем апано, ем щипано, за дълъг път и за в града, па и деца да вози 4х4 нема да намери без значение колко пари има.
                  Избора е доста добър всъщност - почти всеки СУВ върши работа.
                  Още един глас за CR-V от мен.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: (почти) нов СУВ

                    Ако СУВ се счита за подходящ за градски условия автомобил, то кое ще е подходящо за дълго пътуване?

                    Коментар


                    • #11
                      От: (почти) нов СУВ

                      Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
                      Ако СУВ се счита за подходящ за градски условия автомобил, то кое ще е подходящо за дълго пътуване?
                      Аз доскоро ползвах СУВ за градски автомобил и за дълги пътувания и смея да твърдя, че се справяше отлично. Не всеки обича да се завира във въшки, 'щото някой си мислел, че само те ставали за градски автомобил.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        Re: От: (почти) нов СУВ

                        Първоначално публикуван от mradulov Преглед на мнение
                        Ем апано, ем щипано, за дълъг път и за в града, па и деца да вози 4х4 нема да намери без значение колко пари има.
                        На мен Х5-цата ми е идеална и за градско в София, и за дълъг път, та даже и минавам по леки черни пътчета. Наистина универсален автомобил. А те живеят по баирите в Бояна и едно сув-'че' ще им е идеално. Тоест, те много добре знаят какъв тип МПС искат, а идеята е да не пропуснем да тестваме някой удачен модел.
                        "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                        Коментар


                        • #13
                          От: (почти) нов СУВ

                          .... %+?:=%/:"#%^&@#$$%?+=:+??=:
                          и после разгледай целия раздел за Кайен
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-07-11, 07:48. Причина: Лик към mobile.bg

                          Коментар


                          • #14
                            От: (почти) нов СУВ

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Аз доскоро ползвах СУВ за градски автомобил и за дълги пътувания и смея да твърдя, че се справяше отлично. Не всеки обича да се завира във въшки, 'щото някой си мислел, че само те ставали за градски автомобил.
                            Колега,
                            Под градски автомобил разнирам нещо от сорта А4 или Ц-клса, Ц4, които не са въшки, но и не са най-подходящия автомобил за 700 км с две деца и жена.
                            Факта, че живеят в Бовна, определено накланя везните към СУВ, който пък не е най-удобната кола тесните улички.

                            Коментар


                            • #15
                              От: (почти) нов СУВ

                              Още един глас за Хонда CR-V, предлагам още и Чероки. Субаруту също е добро, но трудно някои ще реши да го продава на 2 годинки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X